Multi Gastro

Agregaty do komór chłodniczych

Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/04S1 Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/04S1
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/04S1
Producent: Resto Quality
7 352,00 zł 11 303,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/05S1 Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/05S1
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/05S1
Producent: Resto Quality
7 800,00 zł 11 992,50 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory chłodniczej ICE
Agregat do komory chłodniczej ICE
Producent: Resto Quality
10 496,00 zł 16 137,60 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/09S2 Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/09S2
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/09S2
Producent: Resto Quality
11 992,00 zł 18 437,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/12S2 Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/12S2
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/12S2
Producent: Resto Quality
12 872,00 zł 19 790,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat sufitowy do komory chłodniczej  ARTICO
Agregat sufitowy do komory chłodniczej ARTICO
Producent: Resto Quality
13 104,00 zł 20 147,40 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory chłodniczej POLO typu SPLIT
Agregat do komory chłodniczej POLO typu SPLIT
Producent: Resto Quality
14 688,00 zł 22 582,80 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/18A3 Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/18A3
Agregat do komory chłodniczej | RQMZHU/18A3
Producent: Resto Quality
16 928,00 zł 26 026,80 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Komory chłodnicze mają za zadanie przez długi czas utrzymać niską temperaturę, tak aby znajdująca się wewnątrz komory żywność mogła zachować świeżość przez bardzo długi czas. Żeby to było możliwe, niezbędne jest zaopatrzenie się w odpowiedni agregat do komór chłodniczych, z którego pomocą będzie to niezawodne i profesjonalne. Nowoczesne sprzęty mają dużo funkcji, które usprawniają i ułatwiają proces chłodzenia, dzięki czemu dzieje się to dużo szybciej i precyzyjniej, ze względu na możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury, która będzie doskonała do typu produktów, które znajdują się wewnątrz komory. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro i dokonania szybkich i wygodnych zakupów.

Jaki agregat do komory chłodniczej wybrać? 

Stojąc przed wyborem odpowiedniego sprzętu, warto zastanowić się jakie wymagania są niezbędne do spełnienia potrzeb. Należy pamiętać, że różne sprzęty mają różne wymiary i parametry techniczne. Należy również wziąć pod uwagę, w którym miejscu chcemy dokonać montażu, gdyż w naszej ofercie można znaleźć agregaty dostosowane do montażu na ścianie komory, na dachu komory lub na dachu budynku. Trzeba także pamiętać, że agregat do komory chłodniczej będzie wytwarzał różne minimalne temperatury w zależności od pojemności posiadanej komory — im większa pojemność, tym wyższa minimalna temperatura. Chcąc osiągnąć lepsze wyniki w chłodzeniu dużych powierzchni, należy zaopatrzyć się w sprzęt, którego moc jest wyższa. W taki sposób będzie można osiągać naprawdę niskie temperatury, nawet jeśli komora znajdująca się w lokalu gastronomicznym, jest niezwykle pokaźnych rozmiarów.

Najwyższa jakość oferowanych produktów

Sklep Multi Gastro stawia wyłącznie na produkty, które pochodzą od zaufanych producentów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że agregaty do komór chłodniczych wykonane są niezwykle precyzyjnie, z dbałością o szczegóły, a materiał, z którego są wykonane, jest najwyższej jakości. Dzięki temu zakupiony sprzęt może służyć przez długie lata, bez obaw, że coś się może stać, gdyż odpowiednio konserwowany sprzęt, jest bezawaryjny. Warto postawić na sprawdzony agregat do komory chłodniczej, a w razie jakichkolwiek pytań zespół specjalistów Multi Gastro pozostaje do Państwa dyspozycji codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach o 8:30 do 16:30. Z chęcią rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!  Z nami mogą poprowadzić Państwo proces zakupów od A do Z, nie trzeba obawiać się, że coś pójdzie nie tak.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.