Multi Gastro

Agregaty do komór mroźniczych

Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/03S1 Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/03S1
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/03S1
Producent: Resto Quality
8 152,00 zł 12 533,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/04A1 Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/04A1
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/04A1
Producent: Resto Quality
9 072,00 zł 13 948,20 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/08S2 Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/08S2
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/08S2
Producent: Resto Quality
13 864,00 zł 21 315,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat ścienny do komory mroźniczej ICE
Agregat ścienny do komory mroźniczej ICE
Producent: Resto Quality
14 144,00 zł 21 746,40 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat sufitowy do komory mroźniczej  ARTICO
Agregat sufitowy do komory mroźniczej ARTICO
Producent: Resto Quality
16 176,00 zł 24 870,60 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/13A3 Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/13A3
Agregat do komory mroźniczej | RQMZU/13A3
Producent: Resto Quality
17 432,00 zł 26 801,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Agregat do komory mroźniczej POLO typu SPLIT
Agregat do komory mroźniczej POLO typu SPLIT
Producent: Resto Quality
17 656,00 zł 27 146,10 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

W restauracjach i lokalach gastronomicznych, które serwują duże ilości jedzenia, muszą znajdować się zapasy produktów, aby uniknąć sytuacji, kiedy to brakuje jakiegokolwiek składnika, przez co nie można wykonać jakiejś potrawy. Takie sytuacje są niedopuszczalne, dlatego warto zaopatrzyć się w agregat do komory mroźniczej, który precyzyjnie zamrozi nadprogramowe ilości jedzenia. Dzięki temu wszystkie potrzebne produkty mogą być w jednym miejscu. Odpowiedni agregat zapewni niską temperaturę dla całej komory mroźniczej, dzięki czemu nie będzie trzeba obawiać się, że temperatura nie jest jednakowa w całym pomieszczeniu i żywność w niektórych miejscach może się zepsuć. Odpowiedni sprzęt zapewni doskonale warunki dla każdego rodzaju pożywienia.

Jaki agregat do komór mroźniczych wybrać?

Aby podjąć najlepszą decyzję, warto zastanowić się przede wszystkim, jakie ilości produktów żywnościowych będziemy przechowywać oraz jaka jest powierzchnia posiadanej komory mroźniczej. Nie ma sensu kupować agregatu do komory chłodniczej, o bardzo dużej mocy, gdy posiadana komora ma niewielkie rozmiary. W takich sytuacjach nawet te o niewielkiej mocy sprawdzą się odpowiednio, gdyż niewielka przestrzeń ułatwi równomierne rozchodzenie się niskiej temperatury. Urządzenie nie będzie musiało zużyć dużej ilości energii, aby tego dokonać. Jeśli zaś posiadana przestrzeń jest niezwykle pokaźna, to agregat do komory chłodniczej musi mieć dużą moc. Dzięki temu w szybki sposób schłodzi do odpowiedniej temperatury i nie zajmie to długiego czasu. Taka komora jest niezwykle przydatna podczas codziennej pracy w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych.

Zalety agregatów do komór mroźniczych

Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle precyzyjne i bezawaryjne. Z jego pomocą możliwe jest szybkie schładzanie komory, nawet takiej o dużych rozmiarach. Niewątpliwą zaletą agregatów do komór mroźniczych jest możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury, dzięki czemu można kontrolować warunki wewnątrz komory w bardzo łatwy sposób. Sterowanie temperaturą zapobiega również zużyciu zbyt dużej energii, która mogłaby przyczynić się do wyższych rachunków. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć koszty eksploatacyjne, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że rachunki będą kolosalne. Takie zalety agregatów do komór chłodniczych są niezwykle istotne w funkcjonowaniu lokali gastronomicznych, gdyż w takich miejscach trzeba zawsze mieć rękę na pulsie i kontrolować każdy aspekt działania i funkcjonowania posiadanej kuchni.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Krak