Multi Gastro

Akcesoria do zaparzaczy

Filtruj produkty
Ociekacz d 140 mm Ociekacz d 140 mm
Ociekacz d 140 mm
Producent: Stalgast
26,60 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Ociekacz 300x150 mm Ociekacz 300x150 mm
Ociekacz 300x150 mm
Producent: Stalgast
64,22 zł 83,15 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Akcesoria do zaparzaczy

Zaparzacze sprawdzają się doskonale w sytuacjach, kiedy oferuje się usługi bufetowe. W takich miejscach podaje się duże ilości kawy czy innych płynów. Przy ich polewaniu czasem zdarza się, że wycieknie parę kropel na obrus, brudząc go. Aby temu zapobiec, dostępne są różne akcesoria do zaparzaczy — ociekacze do zaparzaczów, które mają za zadanie zbierać wodę, która skapuje z kurka. Taki ociekacz można w łatwy sposób opróżnić z zebranych substancji, dzięki czemu będzie można zadbać o najwyższy poziom czystości. Czystość w miejscu pracy, zwłaszcza przy bufecie jest niezwykle istotna, ponieważ z tym miejscem mają najczęściej kontakt goście, a co za tym idzie, mogą mieć negatywne odczucia względem brudnego stołu z zaparzaczem.

Jakie akcesoria do zaparzaczy wybrać?

W kategorii akcesoria do zaparzaczy można znaleźć różne rodzaje ociekaczy, które mają za zadanie zbierać nadmiar płynów, który skapuje z kurka, w momencie, kiedy goście nalewają sobie kawy. Do akcesoriów do zaparzaczy należą:

  • Okrągły ociekacz

  • Okrągły ociekacz z wcięciem

  • Prostokątny ociekacz

Różnorodność kształtów pozwala na odpowiednie dobranie do posiadanego sprzętu, dzięki czemu będzie można mieć pewność, że płyn skapujący z zaparzacza nie pobrudzi niczego, co znajduje się w pobliżu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną w kategorii akcesoria do zaparzaczy, zawierającą między innymi tacki ociekowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści służą pomocą, codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Serdecznie zapraszamy.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie