Multi Gastro

Bagieciarki, Rogalikarki

Urządzenia do rogalików i bagietek – niezbędne w każdej piekarni i cukierni

Ciężko wyobrazić sobie profesjonalną piekarnię bądź cukiernię, w której nie ma tak ważnych sprzętów. Bagieciarka piekarnicza świetnie sprawdza się w formowaniu różnej wielkości francuskich bagietek i paluchów. Dzięki łatwej regulacji można swobodnie określać zarówno długość, jak i grubość tworzonej bagietki. Maszyna ta może być stosowana zarówno w małej i średniej produkcji gastronomicznej, jak i w wielkich zakładach piekarniczych. Urządzenia do bagietek posiadają różną wydajność, a także różne ustawienia wielkości wyrobów, dzięki czemu w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Rogalikarki z kolei, jak sama nazwa wskazuje, są maszynami do robienia rogalików. Mają szerszy zakres możliwości, dzięki czemu można wykorzystać je do wałkowania i zawijania kęsów ciasta na rogale, paluchy, a nawet, po odłączeniu w urządzeniu taśm rolujących, do rozwałkowania ciasta np. na pizzę. Rozmiar gotowego produktu zależny jest od długości wałków w rogalikarce. Stabilna konstrukcja maszyny oraz możliwość modyfikacji ustawień pozwala na obsługę urządzenia przez jedną osobę.

Bagieciarki i rogalikarki w Multigastro – najwyższe standardy bezpieczeństwa

Wszystkie urządzenia posiadają odpowiedni system zabezpieczający, który powoduje zatrzymanie maszyny w razie odchylenia osłon. Dzięki temu, a także dzięki niezawodnej i przemyślanej konstrukcji, urządzenia do rogalików i bagietek oferowane w sklepie Multigastro spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony