Multi Gastro

Bagieciarki, Rogalikarki

[product id="18034, 31870, 41028, 31871"]

Urządzenia do rogalików i bagietek – niezbędne w każdej piekarni i cukierni

Ciężko wyobrazić sobie profesjonalną piekarnię bądź cukiernię, w której nie ma tak ważnych sprzętów. Bagieciarka piekarnicza świetnie sprawdza się w formowaniu różnej wielkości francuskich bagietek i paluchów. Dzięki łatwej regulacji można swobodnie określać zarówno długość, jak i grubość tworzonej bagietki. Maszyna ta może być stosowana zarówno w małej i średniej produkcji gastronomicznej, jak i w wielkich zakładach piekarniczych. Urządzenia do bagietek posiadają różną wydajność, a także różne ustawienia wielkości wyrobów, dzięki czemu w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Rogalikarki z kolei, jak sama nazwa wskazuje, są maszynami do robienia rogalików. Mają szerszy zakres możliwości, dzięki czemu można wykorzystać je do wałkowania i zawijania kęsów ciasta na rogale, paluchy, a nawet, po odłączeniu w urządzeniu taśm rolujących, do rozwałkowania ciasta np. na pizzę. Rozmiar gotowego produktu zależny jest od długości wałków w rogalikarce. Stabilna konstrukcja maszyny oraz możliwość modyfikacji ustawień pozwala na obsługę urządzenia przez jedną osobę.

Bagieciarki i rogalikarki w Multigastro – najwyższe standardy bezpieczeństwa

Wszystkie urządzenia posiadają odpowiedni system zabezpieczający, który powoduje zatrzymanie maszyny w razie odchylenia osłon. Dzięki temu, a także dzięki niezawodnej i przemyślanej konstrukcji, urządzenia do rogalików i bagietek oferowane w sklepie Multigastro spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie