Multi Gastro

Zgrzewarki do tacek

[product id="40342, 32571, 32014, 42657"]
Matryca dwukomorowa do zgrzewarki 691935
Matryca dwukomorowa do zgrzewarki 691935
Producent: Stalgast
300,90 zł 435,42 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Matryca trzykomorowa do zgrzewarki 691935
Matryca trzykomorowa do zgrzewarki 691935
Producent: Stalgast
300,90 zł 435,42 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Zgrzewarka do tacek  | 700 W | w zestawie z matrycą 227x178 mm Zgrzewarka do tacek  | 700 W | w zestawie z matrycą 227x178 mm

Zgrzewarka do tacek

Zgrzewarki do tacek polecane przez profesjonalistów.

Zgrzewarka do tacek | 700 W | w zestawie z matrycą 227x178 mm
Producent: Forchef
2 705,73 zł 3 993,66 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Profesjonalna zgrzewarka do tacek | traysealer CDS-01 | ręczna | bez ramki Profesjonalna zgrzewarka do tacek | traysealer CDS-01 | ręczna | bez ramki

Zgrzewarka do tacek

Zgrzewarki do tacek polecane przez profesjonalistów.

Profesjonalna zgrzewarka do tacek | traysealer CDS-01 | ręczna | bez ramki
Producent: CAS
2 720,00 zł 3 936,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Profesjonalna zgrzewarka do tacek polipropylenowych do żywności TS-150 Profesjonalna zgrzewarka do tacek polipropylenowych do żywności TS-150

Zgrzewarki do tacek polecane przez profesjonalistów.

Profesjonalna zgrzewarka do tacek polipropylenowych do żywności TS-150
5 024,00 zł 7 724,40 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Zgrzewarki do tacek

W czasach, których jedzenie serwowane na wynos stały się bardzo popularne, niezbędne jest posiadanie zgrzewarek do tacek, dzięki którym będzie możliwe odpowiednie i sterylne zapakowanie dania w taki sposób, żeby nie było możliwe dostanie się do środka żadnych substancji zewnętrznych. Dzięki temu bezpieczne i sterylne pakowanie dań jest normą, nie tylko w pandemicznych warunkach, ale również w każdy inny dzień. Warto postawić na takie zgrzewarki do tacek, gdyż dzięki nim danie będzie mogło zachować świeżość i nie wystygnie tak łatwo po drodze. Bezpieczniej zapakowane danie gwarantuje, że zostanie ono dostarczone pod zamówiony adres, w całości, zachowując swoje pierwotne kształty. Dzięki czemu potrawa zachowuje wszystkie walory estetyczne i smakowe.

Gdzie najlepiej sprawdzą się zgrzewarki do tacek?

Lokale gastronomiczne, które oferują usługi cateringowe oraz bufetowe muszą w odpowiedni sposób zapewnić bezpieczny transport wszystkich potraw. Aby to było możliwe, doskonale sprawdzi się zgrzewarka do tacek. Cateringi są coraz modniejsze i coraz częściej stawia się na takie rozwiązania podczas różnych imprez okolicznościowych. Zajmując się prowadzeniem tego typu lokali, które oferują właśnie takie usługi, niezbędne jest posiadanie zgrzewarek do tacek, dzięki czemu zachowany najwyższą jakość i precyzję podczas pakowania i będzie można mieć pewność, że wszystkie standardy pracy zostały odpowiednio i z dbałością zachowane.

Najwyższa jakość oferowanych produktów

Wszystkie produkty, które sklep Multi Gastro posiada w swojej ofercie, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy z niezwykłą precyzją i dbałością wykonują swoje urządzenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, jednak w dalszym ciągu posiadają niezwykle atrakcyjne ceny. Tak samo jest w przypadku zgrzewarek do tacek. Wykonane są solidnie z odpowiednich materiałów, dzięki czemu urządzenie jest stabilne oraz pod warunkiem, że jest odpowiednio konserwowane oraz używane zgodnie z przeznaczeniem, będzie służyć przez wiele lat. Warto zaopatrzyć się w sprzęt, który zapewni gwarancję wysokiej klasy, a co za tym idzie, będzie można bardzo szybko wykonywać pracę.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół specjalistów Multi Gastro, pozostaje do Państwa dyspozycji. Będą wspierać proces zakupów na każdym etapie, dzięki czemu będzie można mieć pewność, że wybrało się odpowiednią zgrzewarkę do tacek, która doskonale się sprawdzi.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie
Znajdź produkt wg producenta