Multi Gastro

Chłodnictwo medyczne

[product id="31146, 27749, 27745, 31837"]
Szafa niskotemperaturowa | zamrażarka laboratoryjna | do osocza | krwi Szafa niskotemperaturowa | zamrażarka laboratoryjna | do osocza | krwi

Szafa mroźnicza Bolarus SLMB700

Szafa niskotemperaturowa | zamrażarka laboratoryjna | do osocza | krwi
Producent: Bolarus
13 450,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Wyposażenie medyczne – rodzaje

Sprzęt medyczny to szczególna kategoria, ponieważ to właśnie z jego pomocą, rękami naszych nieocenionych medyków, każdego dnia ratowane jest życie i zdrowie ludzkie. To właśnie dlatego warto zadbać, aby wyposażenie medyczne w szpitalach i gabinetach było jak najlepszej jakości! W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy m.in. meble do siedzenia i leżenia, szafy, wózki oraz stoliki, które z pewnością doskonale sprawdzą się w obliczu wszystkich zadań, do których będą delegowane!

Jeśli chodzi o wyposażenie medyczne dostępne na rynku, to możemy podzielić je na kilka mniejszych kategorii. Będą to przede wszystkim łóżka i fotele wykorzystywane do zabiegów – nie tylko chirurgicznych, ale również rehabilitacyjnych. Będą to także szafy, wózki oraz stolik, na których przetrzymuje się przyrządy, czy to podczas zabiegów, czy też pomiędzy nimi. Praca lekarzy i medyków wymaga dobrego oświetlenia, dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy również lampy medyczne. Znajdą się tutaj także meble do poczekalni oraz inny asortyment przydatny podczas codziennej pracy w placówkach medycznych.

Wyposażenie medyczne – tu liczy się jakość!

Zapewniamy meble o podwyższonym standardzie wytrzymałości, które pozostają odporne na czyszczenie i dezynfekcję. Każdy produkt został zaprojektowany w taki sposób, by odznaczał się jak najlepszą funkcjonalnością, był intuicyjny w obsłudze i gwarantował pełen komfort pracy. W wielu przypadkach takich jak wyposażenie medyczne dla laboratoriów, to detale odgrywają najważniejszą rolę, dlatego my jako dystrybutor wyposażenia medycznego dbamy o szczegóły zarówno jeśli chodzi o tworzenie sprzętu, jak i całokształt naszej działalności.

Wyposażenie medyczne to sprzęt wystawiony na wzmożoną eksploatację każdego dnia. W zależności od specjalizacji placówki wykonuje się z jego pomocą zarówno drobne zabiegi, jak i skomplikowane operacje chirurgiczne. W każdym przypadku chodzi jednak o zdrowie i życie człowieka i to właśnie dlatego nie ma miejsca na najmniejsze niedociągnięcia. Wybierając wyposażenie medyczne z naszego sklepu, stawiacie Państwo na najwyższą jakość produktów, które pochodzą od renomowanej na rynku marki!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie