Multi Gastro

Chłodziarki farmaceutyczne

 

Profesjonalne chłodziarki farmaceutyczne

W naszej ofercie przygotowaliśmy chłodziarki farmaceutyczne przeznaczone do użytkowania w aptekach, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych, szpitalach, domach opieki, czy wszędzie tam, gdzie na wyposażeniu znajdują się medykamenty, które muszą być utrzymywane w odpowiedniej temperaturze.

Urządzenia zapewniają szereg ustawień i parametrów, które pozwolą precyzyjnie dopasować temperaturę względem zapotrzebowania. Chłodziarki farmaceutyczne pozwalają na wierny odczyt oraz szerokie spektrum regulacji temperatury. Można skorzystać również z zaprogramowanych ustawień. W środku znajdują się funkcjonalne komory, które pozwalają na łatwy dostęp do zawartości, a materiał, z którego zostały wykonane, spełnia wszystkie wymogi związane z przechowywaniem leków. Chłodziarki gwarantują stabilność i jednorodność temperatury we wnętrzu, a dodatkowo zostały wyposażone w funkcję wymuszonego obiegu powietrza oraz tzw. ochronę nad temperaturową, która dodatkowo pozwala chronić medykamenty umieszczone w środku.

Wybierz najlepiej dostosowaną chłodziarkę farmaceutyczną

W ofercie sklepu internetowego Multigastro.pl znajdziecie Państwo chłodziarki farmaceutyczne w wielu wariantach. Różnicuje je wielkość, liczba komór, dostępna pojemność, moc zasilania oraz budowa. Będą to zarówno chłodziarki z przeszklonymi drzwiami, jak i takie w wersji z pełnymi drzwiczkami. Właśnie ze względu na tak duży wybór, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj urządzenia dopasowane do potrzeb.

Podczas pracy w placówkach medycznych i aptekach utrzymywanie prawidłowej temperatury leków i innych medykamentów jest kluczowe do tego, aby utrzymać je w formie należytej do spożycia. To właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy chłodziarki farmaceutyczne od najlepszych producentów na rynku, a te gwarantują wysoką jakość, jak również zapewniają bezawaryjne użytkowanie!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie