Multi Gastro

Chłodziarki farmaceutyczne

 

Filtruj produkty

Profesjonalne chłodziarki farmaceutyczne

W naszej ofercie przygotowaliśmy chłodziarki farmaceutyczne przeznaczone do użytkowania w aptekach, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych, szpitalach, domach opieki, czy wszędzie tam, gdzie na wyposażeniu znajdują się medykamenty, które muszą być utrzymywane w odpowiedniej temperaturze.

Urządzenia zapewniają szereg ustawień i parametrów, które pozwolą precyzyjnie dopasować temperaturę względem zapotrzebowania. Chłodziarki farmaceutyczne pozwalają na wierny odczyt oraz szerokie spektrum regulacji temperatury. Można skorzystać również z zaprogramowanych ustawień. W środku znajdują się funkcjonalne komory, które pozwalają na łatwy dostęp do zawartości, a materiał, z którego zostały wykonane, spełnia wszystkie wymogi związane z przechowywaniem leków. Chłodziarki gwarantują stabilność i jednorodność temperatury we wnętrzu, a dodatkowo zostały wyposażone w funkcję wymuszonego obiegu powietrza oraz tzw. ochronę nad temperaturową, która dodatkowo pozwala chronić medykamenty umieszczone w środku.

Wybierz najlepiej dostosowaną chłodziarkę farmaceutyczną

W ofercie sklepu internetowego Multigastro.pl znajdziecie Państwo chłodziarki farmaceutyczne w wielu wariantach. Różnicuje je wielkość, liczba komór, dostępna pojemność, moc zasilania oraz budowa. Będą to zarówno chłodziarki z przeszklonymi drzwiami, jak i takie w wersji z pełnymi drzwiczkami. Właśnie ze względu na tak duży wybór, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj urządzenia dopasowane do potrzeb.

Podczas pracy w placówkach medycznych i aptekach utrzymywanie prawidłowej temperatury leków i innych medykamentów jest kluczowe do tego, aby utrzymać je w formie należytej do spożycia. To właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy chłodziarki farmaceutyczne od najlepszych producentów na rynku, a te gwarantują wysoką jakość, jak również zapewniają bezawaryjne użytkowanie!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium