Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00

  Chłodziarki farmaceutyczne

   

  Profesjonalne chłodziarki farmaceutyczne

  W naszej ofercie przygotowaliśmy chłodziarki farmaceutyczne przeznaczone do użytkowania w aptekach, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych, szpitalach, domach opieki, czy wszędzie tam, gdzie na wyposażeniu znajdują się medykamenty, które muszą być utrzymywane w odpowiedniej temperaturze.

  Urządzenia zapewniają szereg ustawień i parametrów, które pozwolą precyzyjnie dopasować temperaturę względem zapotrzebowania. Chłodziarki farmaceutyczne pozwalają na wierny odczyt oraz szerokie spektrum regulacji temperatury. Można skorzystać również z zaprogramowanych ustawień. W środku znajdują się funkcjonalne komory, które pozwalają na łatwy dostęp do zawartości, a materiał, z którego zostały wykonane, spełnia wszystkie wymogi związane z przechowywaniem leków. Chłodziarki gwarantują stabilność i jednorodność temperatury we wnętrzu, a dodatkowo zostały wyposażone w funkcję wymuszonego obiegu powietrza oraz tzw. ochronę nad temperaturową, która dodatkowo pozwala chronić medykamenty umieszczone w środku.

  Wybierz najlepiej dostosowaną chłodziarkę farmaceutyczną

  W ofercie sklepu internetowego Multigastro.pl znajdziecie Państwo chłodziarki farmaceutyczne w wielu wariantach. Różnicuje je wielkość, liczba komór, dostępna pojemność, moc zasilania oraz budowa. Będą to zarówno chłodziarki z przeszklonymi drzwiami, jak i takie w wersji z pełnymi drzwiczkami. Właśnie ze względu na tak duży wybór, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj urządzenia dopasowane do potrzeb.

  Podczas pracy w placówkach medycznych i aptekach utrzymywanie prawidłowej temperatury leków i innych medykamentów jest kluczowe do tego, aby utrzymać je w formie należytej do spożycia. To właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy chłodziarki farmaceutyczne od najlepszych producentów na rynku, a te gwarantują wysoką jakość, jak również zapewniają bezawaryjne użytkowanie!

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium