Multi Gastro

Chłodziarki laboratoryjne

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Profesjonalne chłodziarki laboratoryjne

W naszej ofercie przygotowaliśmy chłodziarki laboratoryjne, które stworzą bezpieczne środowisko badawcze i sprawdza się jako sprzęt przydatny podczas codziennej pracy w laboratorium. Urządzenia dedykowane są także dla wszystkich placówek badawczych, w których zachodzi konieczność ścisłego kontrolowania i przestrzegania parametrów temperaturowych.

Urządzenia zapewniają szereg funkcjonalności, które spełnią wymagania podczas nawet bardzo zaawansowanych prac laboratoryjnych. Będzie to m.in. wierny odczyt oraz szerokie spektrum regulacji temperatury, dedykowane ustawienia pozwalające na łatwe programowanie i zapamiętywanie, czy chociażby funkcjonalne komory z łatwym dostępem do zawartości. Chłodziarki zapewniają maksymalną stabilność i jednorodność temperatury we wnętrzu. Sprzęt zawiera funkcję wymuszonego obiegu powietrza, ochronę nad temperaturową oraz został wykonany z materiałów zgodnych ze wszelkimi wytycznymi dla laboratoriów oraz placówek badawczych.

Szeroki wybór chłodziarek laboratoryjnych

W naszym sklepie internetowym przyszykowaliśmy dla Państwa chłodziarki laboratoryjne w różnych wariantach. Różnią się pod względem wielkości, liczby komór, pojemności, czy mocy zasilania. Znajdą się tutaj chłodziarki z przeszklonymi drzwiami, jak i takie w wersji tradycyjnej. Jesteśmy przekonani, że każdy trafi tutaj sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb, który przy okazji będzie stanowił wartość dodana do wystroju wnętrza laboratorium.

Mamy świadomość jak ważne w pracy laboratoryjnej są ściśle utrzymane parametry, dlatego sprzęt, który oferujemy w tej kategorii, to urządzenia pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Wybierając chłodziarki laboratoryjne z oferty sklepu internetowego Multigastro.pl, otrzymują Państwo nie tylko najlepszą jakość, ale również gwarancję tego, że sprzęt posłuży przez wiele lat, nawet intensywnej eksploatacji.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium