Multi Gastro

Chłodziarki laboratoryjne

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Profesjonalne chłodziarki laboratoryjne

W naszej ofercie przygotowaliśmy chłodziarki laboratoryjne, które stworzą bezpieczne środowisko badawcze i sprawdza się jako sprzęt przydatny podczas codziennej pracy w laboratorium. Urządzenia dedykowane są także dla wszystkich placówek badawczych, w których zachodzi konieczność ścisłego kontrolowania i przestrzegania parametrów temperaturowych.

Urządzenia zapewniają szereg funkcjonalności, które spełnią wymagania podczas nawet bardzo zaawansowanych prac laboratoryjnych. Będzie to m.in. wierny odczyt oraz szerokie spektrum regulacji temperatury, dedykowane ustawienia pozwalające na łatwe programowanie i zapamiętywanie, czy chociażby funkcjonalne komory z łatwym dostępem do zawartości. Chłodziarki zapewniają maksymalną stabilność i jednorodność temperatury we wnętrzu. Sprzęt zawiera funkcję wymuszonego obiegu powietrza, ochronę nad temperaturową oraz został wykonany z materiałów zgodnych ze wszelkimi wytycznymi dla laboratoriów oraz placówek badawczych.

Szeroki wybór chłodziarek laboratoryjnych

W naszym sklepie internetowym przyszykowaliśmy dla Państwa chłodziarki laboratoryjne w różnych wariantach. Różnią się pod względem wielkości, liczby komór, pojemności, czy mocy zasilania. Znajdą się tutaj chłodziarki z przeszklonymi drzwiami, jak i takie w wersji tradycyjnej. Jesteśmy przekonani, że każdy trafi tutaj sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb, który przy okazji będzie stanowił wartość dodana do wystroju wnętrza laboratorium.

Mamy świadomość jak ważne w pracy laboratoryjnej są ściśle utrzymane parametry, dlatego sprzęt, który oferujemy w tej kategorii, to urządzenia pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Wybierając chłodziarki laboratoryjne z oferty sklepu internetowego Multigastro.pl, otrzymują Państwo nie tylko najlepszą jakość, ale również gwarancję tego, że sprzęt posłuży przez wiele lat, nawet intensywnej eksploatacji.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie