Czas i koszty dostawy

Priorytetem dla naszej firmy jest, aby zamówiony przez Państwa towar jak najszybciej trafił do docelowego miejsca. W większości naszych produktów dostawa nie trwa dłużej niż 48 h, jednak w przypadku produktów importowanych z odległych europejskich krajów lub przy produktach produkowanych pod zamówienie, termin może się wydłużyć nawet do 21 dni. Przy każdym zamówieniu obsługa naszego biura informuje o przewidywanym terminie oraz kosztach dostawy.

 

Koszt dostawy w przypadku produktów do 30 kg wynosi 25 zł netto. W przypadku większych produktów takich jak meble ze stali nierdzewnej, lady i witryny chłodnicze koszt transportu może wynieść 300 zł netto. Koszt jest uzależniony od ilości i gabarytów urządzeń. W naszej ofercie znajdują się również produkty, które wysyłamy na nasz koszt.

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium