Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79 lub 12 307 27 01
  Termopara uniwersalna 60cm M6x0,75

  Termopara uniwersalna 60cm M6x0,75

  Producent: IMG
  49,82 zł 40,50 zł
  55,35 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Termopara uniwersalna 900mm 12 elementów

  Termopara uniwersalna 900mm 12 elementów

  Producent: IMG
  71,96 zł 58,50 zł
  79,95 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  PŁYTA GRZEWCZA o 220 mm 2600W 230V FAGOR STALGAST

  PŁYTA GRZEWCZA o 220 mm 2600W 230V FAGOR STALGAST

  Producent: FAGOR
  354,24 zł 288,00 zł
  393,60 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Obróbka termiczna to proces, który stanowi podstawę przetwarzania żywności i przygotowywania potraw w lokalach gastronomicznych. Bez względu na to, czy są one przeznaczone dla gości luksusowej restauracji, miłośników pizzy, dzieci w przedszkolu czy pacjentów szpitala, zawsze proces przetwarzania przebiega w podobny sposób i wymaga podobnych urządzeń pomocniczych. Obróbka termiczna to zarówno smażenie, jak i grillowanie, pieczenie lub gotowanie, które wykonuje się z wykorzystanie wyspecjalizowanych pieców gastronomicznych, Urządzenia te, pracujące pod dużym obciążeniem i narażone na wiele czynników zewnętrznych, nie są wieczne, a od czasu do czasu przytrafia im się awaria. Rozwiązaniem nie jest zakup nowego, kosztownego sprzętu, ale znacznie szybsza i bardziej ekonomiczna naprawa. W naszym sklepie znajdziesz wiele przydatnych części zamiennych do kuchni gastronomicznych.

  Termopary do kuchni gastronomicznych

  Nowoczesne kuchnie, jakie obecnie funkcjonują z gastronomii, to urządzenia wyposażone w układy elektroniczne, które odpowiadają za sterowanie procesami pieczenia i gotowania. Szczególnie wrażliwe są czujniki temperatury, narażone na ciągłe zmiany warunków zewnętrznych, w jakich przebywają. Systematycznie rozgrzewane i chłodzone często zawodzą i wymagają wymiany. W kuchniach elektrycznych na uszkodzenia narażonych jest też wiele innych elementów, bowiem wytrzymałość materiałów poddawanych ciągłym zmianom temperatur bywa ograniczona. Wśród części zamiennych, jakie oferujemy w naszym asortymencie znajdziesz między innymi uniwersalne termopary:

  • o długości 600 i 900 mm,
  • przeznaczone do kuchni gastronomicznych,
  • wyróżniające się złożoną budową,
  • oferowane w postaci 7- lub 12-częsciowego zestawu,
  • w wersji ze standardowym gwintem M6x0,75.

  Termopary to grupa urządzeń, w których do pomiarów temperatury wykorzystuje się elektromagnetyczne właściwości dwóch połączonych ze sobą materiałów. W zależności od zastosowanych materiałów mogą one mierzyć różnice temperatur nawet w zakresie od -200 do +800 stopni.

  Inne części zamienne do kuchni

  Poza czujnikami temperatury do wyjątkowo wrażliwych elementów kuchni gastronomicznych zaliczają się też wszystkie grzałki. Poddawane ciągłemu rozgrzewaniu i studzeniu z czasem tracą swoje możliwości i zmieniają strukturę, a wówczas kuchnia przestaje prawidłowo funkcjonować. Jeśli w Twoim lokalu doszło do takiej awarii nie musisz inwestować w drogi nowy sprzęt. W naszym asortymencie znajdziesz wymienne płyty grzewcze o parametrach przystosowanych do kuchni elektrycznych znanych marek jak Stalgast czy Fagor.

  Korzystanie z możliwości wymiany uszkodzonych części to przede wszystkim znaczna oszczędność ponoszonych kosztów, bowiem nowe wyposażenie dla gastronomii to wydatek rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Dokonując wymiany termopary lub płyty grzewczej we własnym zakresie możesz uniknąć takich inwestycji, a środki przeznaczyć na inne cele.  Nasz sklep systematycznie uzupełnia ofertę części do kuchni gastronomicznych umożliwiając ich szybką i sprawną naprawę. 

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl