Multi Gastro

Deski do serwowania

Filtruj produkty
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Deski do serwowania

Serwowanie i prezentowanie potraw w usługach cateringowych byłyby niemal niemożliwe, gdyby nie udział desek do serwowanie. Wykonane z drewna, są niezwykle eleganckie. Doskonale prezentują się na stołach, a jedzenie wygląda szykownie na takim dodatku. Jeśli chce się zapewnić odpowiednią prezentację serwowanego jedzenia, to nie może w takim wypadku zabraknąć drewnianych desek do serwowania, które zapewniają najwyższą jakość.

Deski do serwowania posiadają różne kształty i rozmiary, dzięki czemu możliwe jest odpowiednie dopasowanie do przekąski i wystroju całego wnętrza. Bogata oferta w tej kategorii pozwala na dokonanie najlepszego wyboru. Wysokiej jakości naturalny materiał — drewno, z którego wykonane są deski, zapewnia, że będzie służyła przez długi czas. Każdy z tych produktów, ze względu na naturalny materiał, jest niepowtarzalny. Dzięki temu będzie można stworzyć niesamowity klimat i wystrój w posiadanej restauracji czy lokalu gastronomicznym.

Zalety drewnianych desek do serwowania

Z racji tego, że deski do serwowania wykonane są z drewna, to można mieć pewność, że są w pełni naturalne, przez co dużo lepsze jakościowo. Ciekawą zaletą jest to, że drobne nacięcia na desce drewnianej się zasklepiają. Co więcej, taka deska nie tępi noża. Doskonale sprawdza się do suchych potraw, takich jak pieczywo, jeśli zaś chodzi o mięso i ryby to lepiej sprawdzają się deski ze sztucznych materiałów. Warto pamiętać, aby drewniana deska do serwowania służyła przez długi czas, wymaga odpowiedniej pielęgnacji w postaci każdorazowym myciu i wycieraniu do sucha, tak aby nie stała się siedliskiem bakterii.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie