Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00
 
Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną sklep stacjonarny przy Marcika 29 w Krakowie jest zamknięty do 23.10.2020 r.

  Dezynfekcja

  [product id="27795, 27689, 27818" limit="3"]
  Maska ochronna | Maseczka | Jednorazowa | 3 warstwowa

  Maska ochronna | Maseczka | Jednorazowa | 3 warstwowa

  Producent: Forchef
  3,08 zł 2,50 zł
  4,90 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik mydła łokciowy | stal nierdzewna | 1000ml |

  Dozownik mydła łokciowy | stal nierdzewna | 1000ml |

  Producent: Forchef
  141,45 zł 115,00 zł
  159,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Mata bezpiecznego odstępu | 900x1500 mm

  Mata bezpiecznego odstępu | 900x1500 mm

  Producent: Fine Dine
  146,37 zł 119,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni

  Dezynfekcja ma za zadanie zabezpieczyć ludzi przed drobnoustrojami. Stosując płyny do dezynfekcji rąk zminimalizujesz ryzyko namnażania się mikroorganizmów na powierzchni twojej skóry oraz błon śluzowych. Dezynfekcja rąk ma na celu oczyszczenie skóry po kontakcie z drobnoustrojami oraz zapewnienie wysokiej ochrony antybakteryjnej. Płyn do dezynfekcji stosuje się nanosząc go na powierzchnię skóry oraz rozcierając do całkowitego wchłonięcia. Należy unikać bezpośredniego kontaktu płynu z oczami, ze względu na wysoką zawartość etanolu, która może uszkodzić wzrok w bezpośrednim kontakcie.

  Dezynfekcja nie ogranicza się jednak do oczyszczania skóry rąk. Warto pamiętać również o zabezpieczeniu i dokładnym umyciu powierzchni takich jak blaty, podłogi, ściany czy urządzenia, by usunąć wszystkie szkodliwe bakterie i mikroorganizmy.

  Wszystkie płyny w ofercie Multigastro.pl są zgodne z normami HACCP, co oznacza, że spełniają wszelkie wymagania higieniczne i mogą być bez problemu stosowane w kontakcie ze skórą oraz w lokalach gastronomicznych do mycia rozmaitych powierzchni. Płyny do dezynfekcji dostępne są w dwóch wersjach opakowań – 0,5 oraz 5 litrów.

  Dozowniki do mydła

  W prawidłowym myciu rąk oraz dezynfekcji skóry ważne jest stosowanie bezdotykowych dozowników do mydła z czujnikiem podczerwieni wykrywającym ruch. Cechują się one wysoką higieną użytkowania oraz optymalnym dozowaniem mydła, co zwiększa oszczędność. Dozowniki do mydła zasilane są na baterie, mogą być mocowane na ścianie lub wolnostojące np. na umywalce. Innym, również higienicznym rozwiązaniem jest łokciowy dozownik mydła, który uruchamia się mechanicznie przy użyciu łokcia.

  Oprócz tego w ofercie Multigastro można znaleźć także naświetlacz UV-C, który ma działanie bakterio i wirusobójcze. Świetnie sprawdza się do sterylizacji żywności oraz narzędzi wymagających dezynfekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium