Multi Gastro

Dyspensery barmańskie

Dyspenser barmański 1 l czerwony | Outlet Dyspenser barmański 1 l czerwony | Outlet
Dyspenser barmański czerwony o pojemności 1,0 l.

Dyspensery barmańskie polecane przez profesjonalistów.

Dyspenser barmański 1 l czerwony | Outlet
Producent: Stalgast
8,67 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dash bottle - butelka do aromatyzowania koktajli
Butelka do aromatyzowania koktajli poj. 0,1l
Dash bottle - butelka do aromatyzowania koktajli
Producent: T-G
50,54 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Sztuka barmańska to przede wszystkim komponowanie nowych, pomysłowych kompozycji smaków, aromatów i barw, dzięki czemu powstają unikalne koktajle. Do ich tworzenia niezbędnych jest wiele różnych składników, począwszy od alkoholi przez wodę mineralną i soki po różne syropy i dodatki smakowe. Przechowywanie, a przede wszystkim dozowanie takich produktów wymaga praktycznych, wytrzymałych pojemników, do takich zaliczają się nasze funkcjonalne dyspensery barmańskie, doskonale znanej marki Stalgast.

Dwie funkcje w jednym pojemniku

Najważniejszą i zarazem największą zaletą dyspenserów barmańskich jest ich funkcjonalność. Sprowadza się ona do podwójnej roli, jaką może pełnić każdy z pojemników. Starannie przemyślana konstrukcja pozwala na szybką wymianę wieczka i zastąpienie go specjalną głowicą z rurką zakończoną dzióbkiem. Kolorowa końcówka - poza tym, że usprawnia dozowanie zawartości - jest charakterystycznym oznaczeniem, które skazuje, co znajduje się we wnętrzu pojemnika. Wymiana końcówki dozującej na nakrętkę jest bardzo prosta, a jej mocowanie odbywa się za pomocą tradycyjnego gwintu.

Dwie funkcje, jakie pełnią dyspensery barmańskie to z jednej strony możliwość przechowywania w magazynie większej ilości syropu lub innego płynnego dodatku, zamkniętego w szczelnym opakowaniu. Z drugiej to opcja szybkiego wykorzystania do przyrządzania napoju, bez potrzeby przelewania do innych pojemników czy dozowników.

Wiele zalet w jednym pojemniku

Podobno najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze, a potwierdzeniem tej tezy jest właśnie dyspenser barmański Stalgast. Pojemnik z tworzywa sztucznego to niewyszukane rozwiązanie technologiczne, ale kryjące w sobie wiele cennych zalet, które mogą znacznie usprawnić pracę barmana.

  • Wykonanie pojemnika z polietylenu zapewnia mu niewielką wagę, dzięki której jest wygodny do przenoszenia i używania.
  • Pojemność 1 litra to optymalna wielkość, umożliwiająca przechowywanie znacznej ilości syropu, zagęszczonego soku lub innych płynnych dodatków.
  • Proporcje dyspensera o średnicy 90 mm i wysokości 330 mm sprzyjają wygodnemu utrzymaniu pojemnika w dłoni.
  • Wygodna nakrętka wymieniana z dozownikiem sprawia, że dyspenser może jednocześnie służyć do magazynowania produktu, jak i do jego wykorzystywania podczas przyrządzania koktajli.
  • Kolorowe nakrętki i dziobki pozwalają na wyraźne oznaczenie zawartości pojemnika zarówno w magazynie, jak i na stanowisku barmańskim.
  • Polietylen jest odporny na pękanie i wytrzymały, a także obojętny w kontaktach z produktami spożywczymi.
  • Dyspenser barmański jest łatwy do utrzymania w czystości i bardzo higieniczny, spełniając wszystkie wymagane normy.

Dyspensery barmańskie, które znajdziesz w naszym asortymencie dostępne są w pięciu opcjach kolorystycznych, co pozwala na umieszczanie w nich pięciu różnych produktów. Dostępne kolory, to czerwony, żółty, niebieski, zielony i brązowy. To proste, ale bardzo funkcjonalne wyposażenie pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu i sprzyja utrzymaniu ładu na stanowisku oraz w magazynie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie