Multi Gastro

Dyspensery barmańskie

Dyspenser barmański 1 l czerwony | Outlet Dyspenser barmański 1 l czerwony | Outlet
Dyspenser barmański czerwony o pojemności 1,0 l.

Dyspensery barmańskie polecane przez profesjonalistów.

Dyspenser barmański 1 l czerwony | Outlet
Producent: Stalgast
8,67 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dash bottle - butelka do aromatyzowania koktajli
Butelka do aromatyzowania koktajli poj. 0,1l
Dash bottle - butelka do aromatyzowania koktajli
Producent: T-G
50,54 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Sztuka barmańska to przede wszystkim komponowanie nowych, pomysłowych kompozycji smaków, aromatów i barw, dzięki czemu powstają unikalne koktajle. Do ich tworzenia niezbędnych jest wiele różnych składników, począwszy od alkoholi przez wodę mineralną i soki po różne syropy i dodatki smakowe. Przechowywanie, a przede wszystkim dozowanie takich produktów wymaga praktycznych, wytrzymałych pojemników, do takich zaliczają się nasze funkcjonalne dyspensery barmańskie, doskonale znanej marki Stalgast.

Dwie funkcje w jednym pojemniku

Najważniejszą i zarazem największą zaletą dyspenserów barmańskich jest ich funkcjonalność. Sprowadza się ona do podwójnej roli, jaką może pełnić każdy z pojemników. Starannie przemyślana konstrukcja pozwala na szybką wymianę wieczka i zastąpienie go specjalną głowicą z rurką zakończoną dzióbkiem. Kolorowa końcówka - poza tym, że usprawnia dozowanie zawartości - jest charakterystycznym oznaczeniem, które skazuje, co znajduje się we wnętrzu pojemnika. Wymiana końcówki dozującej na nakrętkę jest bardzo prosta, a jej mocowanie odbywa się za pomocą tradycyjnego gwintu.

Dwie funkcje, jakie pełnią dyspensery barmańskie to z jednej strony możliwość przechowywania w magazynie większej ilości syropu lub innego płynnego dodatku, zamkniętego w szczelnym opakowaniu. Z drugiej to opcja szybkiego wykorzystania do przyrządzania napoju, bez potrzeby przelewania do innych pojemników czy dozowników.

Wiele zalet w jednym pojemniku

Podobno najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze, a potwierdzeniem tej tezy jest właśnie dyspenser barmański Stalgast. Pojemnik z tworzywa sztucznego to niewyszukane rozwiązanie technologiczne, ale kryjące w sobie wiele cennych zalet, które mogą znacznie usprawnić pracę barmana.

  • Wykonanie pojemnika z polietylenu zapewnia mu niewielką wagę, dzięki której jest wygodny do przenoszenia i używania.
  • Pojemność 1 litra to optymalna wielkość, umożliwiająca przechowywanie znacznej ilości syropu, zagęszczonego soku lub innych płynnych dodatków.
  • Proporcje dyspensera o średnicy 90 mm i wysokości 330 mm sprzyjają wygodnemu utrzymaniu pojemnika w dłoni.
  • Wygodna nakrętka wymieniana z dozownikiem sprawia, że dyspenser może jednocześnie służyć do magazynowania produktu, jak i do jego wykorzystywania podczas przyrządzania koktajli.
  • Kolorowe nakrętki i dziobki pozwalają na wyraźne oznaczenie zawartości pojemnika zarówno w magazynie, jak i na stanowisku barmańskim.
  • Polietylen jest odporny na pękanie i wytrzymały, a także obojętny w kontaktach z produktami spożywczymi.
  • Dyspenser barmański jest łatwy do utrzymania w czystości i bardzo higieniczny, spełniając wszystkie wymagane normy.

Dyspensery barmańskie, które znajdziesz w naszym asortymencie dostępne są w pięciu opcjach kolorystycznych, co pozwala na umieszczanie w nich pięciu różnych produktów. Dostępne kolory, to czerwony, żółty, niebieski, zielony i brązowy. To proste, ale bardzo funkcjonalne wyposażenie pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu i sprzyja utrzymaniu ładu na stanowisku oraz w magazynie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie