Multi Gastro

Grille taśmowe | grille automatyczne

Filtruj produkty
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Urządzenia do grillowania

Zapewne każdy uwielbia smak potraw z grilla, czas letni kojarzy się głównie z unoszącym się zapachem kiełbasek i innych potraw z rusztu. W dzisiejszych czasach nie może zabraknąć w lokalach gastronomicznych przynajmniej tych mniejszych urządzeń do grillowania. Są one niezastąpione w codziennej obsłudze klienta i można ich używać przez cały rok, co zapewne jest świetną wiadomością nie tylko dla miłośników dań z rusztu, lecz także dla osób, które lubią zdrową żywność i cenią sobie potrawy przygotowane bez dodatku tłuszczu. Warto zainwestować w takie urządzenia, gdyż ciężko sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie lokalów gastronomicznych bez tych urządzeń. Klienci na pewno szybko docenią możliwość wyboru dań przygotowanych na jednym z dostępnych w naszej ofercie urządzeń do grillowania.

Urządzenia do grillowania dla małej gastronomii

Z racji, iż niewielkie lokale gastronomiczne zazwyczaj nie mają dużo miejsca, na wiele rozmaitych urządzeń, to na pewno docenią możliwość posiadania niewielkiego wielofunkcyjnego urządzenia, z którego pomocą będzie można przygotować szeroką gamę różnorodnych dań. Do takich urządzeń do grillowania z pewnością należą płyty grillowe, grille kontaktowe, można również zaopatrzyć się w niewielkie, nastawne grille lawowe czy wodne. Jednak, jeśli zależy nam głównie na funkcjonalności, to poleca się te pierwsze pozycje, gdyż z ich pomocą przyrządzisz nie tylko mięsa, ryby lub warzywa, ale również panini, jajka sadzone czy kebaby. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, sprzęty tego typu zazwyczaj nie mają dużych rozmiarów, na czym właśnie często zależy mniejszym lokalom gastronomicznym.

Urządzenia do grillowania dla dużej gastronomii

Jeśli jesteś właścicielem dużego lokalu gastronomicznego i dzienna liczba klientów jest zdecydowanie pokaźna, to powinieneś zainwestować w urządzenia do grillowania, o dużej powierzchni roboczej, najlepiej z kilkoma palnikami, tak abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał sprzętu, do wykonywania wielu potraw w jednym czasie. W takim wypadku poleca się grille lawowe, wodne, gazowe. Są dostępne w wielu rozmiarach i wersjach, np. nastawny lub wolnostojący. Te wolnostojące często mają dodatkowe szafki, które możesz zagospodarować. Oczywiście posiadanie większego grilla nie wiąże się z tym, że nie można zakupić również tych mniejszych, np. kontaktowych lub płyt grillowych. Warto posiadać również takie sprzęty, gdyż przyspieszy to pracę i będzie można wykonywać więcej dań równolegle.

Urządzenia do grillowania elektryczne czy gazowe?

Jeśli zastanawiasz się, czym powinno być zasilane Twoje urządzenie do grillowania, to warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jeśli zależy nam na bardziej ekonomicznym rozwiązaniu, to zdecydowanie polecamy urządzenia na gaz, gdyż to paliwo jest dużo tańsze od elektrycznego, przez co ulżymy trochę naszym rachunkom. Jednak, jeśli zależy nam na większym bezpieczeństwie i po prostu mamy łatwiejszy dostęp do gniazdka elektrycznego niż do butli z gazem czy sieci, to w takim wypadku polecamy urządzenia elektryczne. Oba typy sprzętów są ekologiczne, gdyż nie wytwarzają dodatkowych zanieczyszczeń i ograniczają ilość spożywanego tłuszczu. Warto dobrze przemyśleć zanim dokonamy wyboru, tak aby później cieszyć się odpowiednim sprzętem, który sprawdzi się doskonale w naszym lokalu.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU