Multi Gastro

Grille taśmowe | grille automatyczne

Filtruj produkty
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Urządzenia do grillowania

Zapewne każdy uwielbia smak potraw z grilla, czas letni kojarzy się głównie z unoszącym się zapachem kiełbasek i innych potraw z rusztu. W dzisiejszych czasach nie może zabraknąć w lokalach gastronomicznych przynajmniej tych mniejszych urządzeń do grillowania. Są one niezastąpione w codziennej obsłudze klienta i można ich używać przez cały rok, co zapewne jest świetną wiadomością nie tylko dla miłośników dań z rusztu, lecz także dla osób, które lubią zdrową żywność i cenią sobie potrawy przygotowane bez dodatku tłuszczu. Warto zainwestować w takie urządzenia, gdyż ciężko sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie lokalów gastronomicznych bez tych urządzeń. Klienci na pewno szybko docenią możliwość wyboru dań przygotowanych na jednym z dostępnych w naszej ofercie urządzeń do grillowania.

Urządzenia do grillowania dla małej gastronomii

Z racji, iż niewielkie lokale gastronomiczne zazwyczaj nie mają dużo miejsca, na wiele rozmaitych urządzeń, to na pewno docenią możliwość posiadania niewielkiego wielofunkcyjnego urządzenia, z którego pomocą będzie można przygotować szeroką gamę różnorodnych dań. Do takich urządzeń do grillowania z pewnością należą płyty grillowe, grille kontaktowe, można również zaopatrzyć się w niewielkie, nastawne grille lawowe czy wodne. Jednak, jeśli zależy nam głównie na funkcjonalności, to poleca się te pierwsze pozycje, gdyż z ich pomocą przyrządzisz nie tylko mięsa, ryby lub warzywa, ale również panini, jajka sadzone czy kebaby. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, sprzęty tego typu zazwyczaj nie mają dużych rozmiarów, na czym właśnie często zależy mniejszym lokalom gastronomicznym.

Urządzenia do grillowania dla dużej gastronomii

Jeśli jesteś właścicielem dużego lokalu gastronomicznego i dzienna liczba klientów jest zdecydowanie pokaźna, to powinieneś zainwestować w urządzenia do grillowania, o dużej powierzchni roboczej, najlepiej z kilkoma palnikami, tak abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał sprzętu, do wykonywania wielu potraw w jednym czasie. W takim wypadku poleca się grille lawowe, wodne, gazowe. Są dostępne w wielu rozmiarach i wersjach, np. nastawny lub wolnostojący. Te wolnostojące często mają dodatkowe szafki, które możesz zagospodarować. Oczywiście posiadanie większego grilla nie wiąże się z tym, że nie można zakupić również tych mniejszych, np. kontaktowych lub płyt grillowych. Warto posiadać również takie sprzęty, gdyż przyspieszy to pracę i będzie można wykonywać więcej dań równolegle.

Urządzenia do grillowania elektryczne czy gazowe?

Jeśli zastanawiasz się, czym powinno być zasilane Twoje urządzenie do grillowania, to warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jeśli zależy nam na bardziej ekonomicznym rozwiązaniu, to zdecydowanie polecamy urządzenia na gaz, gdyż to paliwo jest dużo tańsze od elektrycznego, przez co ulżymy trochę naszym rachunkom. Jednak, jeśli zależy nam na większym bezpieczeństwie i po prostu mamy łatwiejszy dostęp do gniazdka elektrycznego niż do butli z gazem czy sieci, to w takim wypadku polecamy urządzenia elektryczne. Oba typy sprzętów są ekologiczne, gdyż nie wytwarzają dodatkowych zanieczyszczeń i ograniczają ilość spożywanego tłuszczu. Warto dobrze przemyśleć zanim dokonamy wyboru, tak aby później cieszyć się odpowiednim sprzętem, który sprawdzi się doskonale w naszym lokalu.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie