Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00

  Pozostałe

  Potykacz informacyjny "Śliska podłoga"

  Potykacz informacyjny "Śliska podłoga"

  Producent: Hendi
  34,44 zł 28,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik ręczników papierowych | stalowy |

  Dozownik ręczników papierowych | stalowy |

  Producent: Stalgast
  202,15 zł 164,35 zł
  212,79 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Ociekacz na talerze

  Ociekacz na talerze

  Producent: Stalgast
  328,78 zł 267,30 zł
  365,31 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Płuczka do gałkownic | Myjka do gałkownicy

  Płuczka do gałkownic | Myjka do gałkownicy

  Producent: Forchef
  330,87 zł 269,00 zł
  469,86 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Urządzenie do czyszczenia butów

  Urządzenie do czyszczenia butów

  Producent: Bartscher
  528,90 zł 430,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Płuczka do porcjonerów do lodów | 220x120x90mm

  Płuczka do porcjonerów do lodów | 220x120x90mm

  Producent: Stalgast
  942,06 zł 765,90 zł
  1 046,73 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Gastronomia to ta dziedzina działalności, w której utrzymanie czystości ma diametralne znaczenie. Higiena i porządek maja znaczenie zarówno dla jakości i zdrowego charakteru serwowanych posiłków, jak i dla przyjemności konsumpcji. Nawet najlepiej przyrządzone danie nie będzie smakować w otoczeniu, w którym brakuje ładu optycznego, a brud zniechęca do sięgnięcia po widelec. Porządki wymagają odpowiednich akcesoriów, dzięki którym możesz wygodnie i szybko usunąć śmieci z podłogi, umyć okna czy blaty kuchenne, do minimum ograniczając włożony w tę prace wysiłek. W naszym sklepie znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów, z którymi sprzątanie i utrzymanie higieny na wysokim poziomie będzie znacznie prostsze.

  Praktyczne akcesoria do sprzątania

  Problem utrzymania czystości w kuchni, restauracji i innym obiekcie gastronomicznym odnosi się do wielu aspektów. Czystość obowiązuje nie tylko na podłodze i blatach, ale również na ścianach, oknach, wentylatorach i we wszystkich innych miejscach, których zanieczyszczenie może wpływać na rozwój drobnoustrojów lub pleśni. Długo zbierający się kurz i tłuste osady mogą trafiać do potraw, przyczyniając się do pogorszenia ich jakości i przydatności do spożycia. Takie zagrożenia sprawiają, że konieczne jest systematyczne sprzątanie, do którego dostarczymy Ci cały arsenał narzędzi. W tej kategorii produktów znajdziesz wiele przydatnych produktów do ogólnego sprzątania, a także do konkretnych czynności. Polecamy między innymi:

  • szeroki wybór szczotek – miękkich do stali nierdzewnej, twardych do blatów, zmiotek, szczotek do mycia podłogi,
  • szczotki do zamiatania,
  • ściągaczki do wody z podłogi w wielu kolorach i rozmiarach,
  • ściągaczki do wody z blatów,
  • szufelki,
  • wymienne gumy do ściągaczek,
  • aluminiowe kije do szczotek i ściągaczek.

  Starannie wykonane narzędzia są nie tylko efektywniejsze i zapewniają skuteczne sprzątanie, ale też poprawiają komfort pracowników, którzy są za nie odpowiedzialni.

  Inne akcesoria do utrzymania czystości

  Poza utrzymaniem higieny podłogi czy blatów w tej kategorii produktów znajdziesz też kilka innych przydatnych akcesoriów, które okażą się przydatne podczas wykonywania codziennych czynności w lokalu gastronomicznym. Polecamy między innymi rewelacyjne urządzenie elektryczne urządzenie do czyszczenia butów, wyposażone w zestaw obrotowych szczotek, które przywrócą połysk wizytowemu obuwiu. To praktyczne urządzenie pomoże w utrzymaniu nienagannego wyglądu Twoim kelnerom i innym pracownikom obsługi.

  W każdym lokalu gastronomicznym przydaje się też podajnik do ręczników papierowych. Możesz go wykorzystać w publicznych toaletach oferując większy komfort swoim gościom. To również urządzenie przydatne w kuchni, gdzie często konieczne jest usuwanie rozlanych płynów czy osuszanie umytych rąk przed kolejnymi czynnościami podczas przygotowywania potraw. Do restauracji, pubów i stołówek polecamy też urządzenia do polerowania naczyń, dzięki którym talerze, szklanki czy kufle do piwa nabiorą pięknego blasku, zachęcając gości do konsumpcji.

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium