Multi Gastro

Pozostałe

Podajnik ręczników papierowych | do montażu naściennego Podajnik ręczników papierowych | do montażu naściennego
Podajnik ręczników papierowych - stal chromowo-niklowa, szczotkowana

Podejniki ręczników papierowych polecane przez profesjonalistów.

Podajnik ręczników papierowych | do montażu naściennego
Producent: Bartscher
264,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Ociekacz na talerze
Ociekacz na talerze
Producent: Stalgast
359,10 zł 490,77 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Urządzenie do czyszczenia butów Urządzenie do czyszczenia butów
Elektryczne urządzenie do czyszczenia butów

Elektryczne urządzenia do czyszczenia butów polecane przez profesjonalistów.

Urządzenie do czyszczenia butów
Producent: Bartscher
415,65 zł 601,47 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Płuczka do porcjonerów do lodów | 220x120x90mm
Płuczka do porcjonerów do lodów | 220x120x90mm
Producent: Stalgast
1 128,60 zł 1 542,42 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Gastronomia to ta dziedzina działalności, w której utrzymanie czystości ma diametralne znaczenie. Higiena i porządek maja znaczenie zarówno dla jakości i zdrowego charakteru serwowanych posiłków, jak i dla przyjemności konsumpcji. Nawet najlepiej przyrządzone danie nie będzie smakować w otoczeniu, w którym brakuje ładu optycznego, a brud zniechęca do sięgnięcia po widelec. Porządki wymagają odpowiednich akcesoriów, dzięki którym możesz wygodnie i szybko usunąć śmieci z podłogi, umyć okna czy blaty kuchenne, do minimum ograniczając włożony w tę prace wysiłek. W naszym sklepie znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów, z którymi sprzątanie i utrzymanie higieny na wysokim poziomie będzie znacznie prostsze.

Praktyczne akcesoria do sprzątania

Problem utrzymania czystości w kuchni, restauracji i innym obiekcie gastronomicznym odnosi się do wielu aspektów. Czystość obowiązuje nie tylko na podłodze i blatach, ale również na ścianach, oknach, wentylatorach i we wszystkich innych miejscach, których zanieczyszczenie może wpływać na rozwój drobnoustrojów lub pleśni. Długo zbierający się kurz i tłuste osady mogą trafiać do potraw, przyczyniając się do pogorszenia ich jakości i przydatności do spożycia. Takie zagrożenia sprawiają, że konieczne jest systematyczne sprzątanie, do którego dostarczymy Ci cały arsenał narzędzi. W tej kategorii produktów znajdziesz wiele przydatnych produktów do ogólnego sprzątania, a także do konkretnych czynności. Polecamy między innymi:

  • szeroki wybór szczotek – miękkich do stali nierdzewnej, twardych do blatów, zmiotek, szczotek do mycia podłogi,
  • szczotki do zamiatania,
  • ściągaczki do wody z podłogi w wielu kolorach i rozmiarach,
  • ściągaczki do wody z blatów,
  • szufelki,
  • wymienne gumy do ściągaczek,
  • aluminiowe kije do szczotek i ściągaczek.

Starannie wykonane narzędzia są nie tylko efektywniejsze i zapewniają skuteczne sprzątanie, ale też poprawiają komfort pracowników, którzy są za nie odpowiedzialni.

Inne akcesoria do utrzymania czystości

Poza utrzymaniem higieny podłogi czy blatów w tej kategorii produktów znajdziesz też kilka innych przydatnych akcesoriów, które okażą się przydatne podczas wykonywania codziennych czynności w lokalu gastronomicznym. Polecamy między innymi rewelacyjne urządzenie elektryczne urządzenie do czyszczenia butów, wyposażone w zestaw obrotowych szczotek, które przywrócą połysk wizytowemu obuwiu. To praktyczne urządzenie pomoże w utrzymaniu nienagannego wyglądu Twoim kelnerom i innym pracownikom obsługi.

W każdym lokalu gastronomicznym przydaje się też podajnik do ręczników papierowych. Możesz go wykorzystać w publicznych toaletach oferując większy komfort swoim gościom. To również urządzenie przydatne w kuchni, gdzie często konieczne jest usuwanie rozlanych płynów czy osuszanie umytych rąk przed kolejnymi czynnościami podczas przygotowywania potraw. Do restauracji, pubów i stołówek polecamy też urządzenia do polerowania naczyń, dzięki którym talerze, szklanki czy kufle do piwa nabiorą pięknego blasku, zachęcając gości do konsumpcji.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie