Katalogi

Poznaj ofertę naszego sklepu

 

W naszym sklepie internetowym niestety nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Dlatego też udostępniamy aktualne katalogi producentów oraz dystrybutorów z którymi współpracujemy w formie PDF. Jeżeli jednak nawet w katalogach nie odnajdą Państwo produktu, którego Państwo szukali prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

Zamów bezpłatny katalog

 

Jeżeli chciałbyś się zapoznać z którymś z katalogów w formie papierowej to prosimy o wysłanie wiadomości mailowej: info@multigastro.pl, a nasza firma prześle katalog pod wskazany adres.

 

 

Katalog ALVA Bufet i bankiet KatalogALVA Catering Katalog ALVA Nakrycie stołu Katalog ALVA Wyposażenie barowe Katalog Bartscher
ALVA - Bufet
i bankiet
ALVA - Catering ALVA - Nakrycie
stołu

ALVA - Bar
wyposażenie

Bartscher
Katalog Cebea Bochnia Katalog Edenox Katalog Egaz Katalog Eurogast Katalog Fagor Chłodnictwo
Cebea Bochnia Edenox

Egaz

Eurogast Fagor - Chłodnictwo
Katalog Fagor Piece i szybkoschładzarki Katalog Fagor Urządzenia grzewcze Katalog Fagor Zmywarki Katalog Hendi Katalog RedFox
Fagor - Piece
i szybkoschładzarki
Fagor - Urządzenia
grzewcze

Fagor - Zmywarki

Hendi RedFox
Katalog Rilling Katalog Stalgast Katalog Stalgast - Meble i ciągi wydawcze Katalog Tom-Gast
Rilling Fine Dine Stalgast Stalgast - meble
i ciągi wydawcze
Tom-Gast
Katalog Venix Katalog Whirlpool Katalog RM Gastro  Katalog ALVA  
Venix Whirlpool

RM Gastro

ALVA   

 

2018 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl