Katalogi

Poznaj ofertę naszego sklepu

W naszym sklepie internetowym niestety nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Dlatego też udostępniamy aktualne katalogi producentów oraz dystrybutorów z którymi współpracujemy w formie PDF. Jeżeli jednak nawet w katalogach nie odnajdą Państwo produktu, którego Państwo szukali prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Zamów bezpłatny katalog

Jeżeli chciałbyś się zapoznać z którymś z katalogów w formie papierowej to prosimy o wysłanie wiadomości mailowej: info@multigastro.pl, a nasza firma prześle katalog pod wskazany adres.

Katalog ALVA Katalog Bartscher   
Alphatech by Lainox ALVA Bartscher

Bolarus

Cebea - chłodnictwo
Katalog Edenox Katalog Egaz Katalog Eurogast
Cebea - cukiernictwo Edenox

Egaz

Es System K Eurogast
 
Fagor Fagor - Pralnictwo

Fine Dine

GORT Hendi
     Katalog Resto Quality Katalog Rilling
Igloo  Jugema RedFox  Resto Quality Rilling
   Katalog Tom-Gast
RM Gastro Stalgast 

Stalgast - meble
i ciągi wydawcze

Tom-Gast YATO

 

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium