Katalogi

Poznaj ofertę naszego sklepu

 

W naszym sklepie internetowym niestety nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Dlatego też udostępniamy aktualne katalogi producentów oraz dystrybutorów z którymi współpracujemy w formie PDF. Jeżeli jednak nawet w katalogach nie odnajdą Państwo produktu, którego Państwo szukali prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

Zamów bezpłatny katalog

 

Jeżeli chciałbyś się zapoznać z którymś z katalogów w formie papierowej to prosimy o wysłanie wiadomości mailowej: info@multigastro.pl, a nasza firma prześle katalog pod wskazany adres.

 

 

Katalog ALVA Bufet i bankiet KatalogALVA Catering Katalog ALVA Nakrycie stołu Katalog ALVA Wyposażenie barowe Katalog Bartscher
ALVA - Bufet
i bankiet
ALVA - Catering ALVA - Nakrycie
stołu

ALVA - Bar
wyposażenie

Bartscher
Katalog Cebea Bochnia Katalog Edenox Katalog Egaz Katalog Eurogast Katalog Fagor Chłodnictwo
Cebea Bochnia Edenox

Egaz

Eurogast Fagor - Chłodnictwo
Katalog Fagor Piece i szybkoschładzarki Katalog Fagor Urządzenia grzewcze Katalog Fagor Zmywarki Katalog Hendi Katalog RedFox
Fagor - Piece
i szybkoschładzarki
Fagor - Urządzenia
grzewcze

Fagor - Zmywarki

Hendi RedFox
Katalog Rilling Katalog Stalgast Katalog Stalgast - Meble i ciągi wydawcze Katalog Tom-Gast
Rilling Fine Dine Stalgast Stalgast - meble
i ciągi wydawcze
Tom-Gast
Katalog Venix Katalog Whirlpool Katalog RM Gastro  Katalog ALVA  
Venix Whirlpool

RM Gastro

ALVA   

 

2017 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji, baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl