Multi Gastro

Komory chłodnicze

[product id="22937, 22958, 22963, 22968"]
Mini chłodnia | 1240 l | 980x1100x2200 mm
Mini chłodnia | 1240 l | 980x1100x2200 mm
Producent: Bartscher
14 309,78 zł 20 707,10 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Komory chłodnicze 

Funkcjonowanie restauracji i lokali gastronomicznych byłoby niemal niemożliwe bez odpowiedniego sprzętu, w którym można z łatwością przechowywać żywność w niskich temperaturach. Lodówki bardzo często bywają za małe, dlatego z pomocą przychodzą komory chłodnicze, dzięki nim można przechować naprawdę duże ilości pożywienia w bardzo łatwy sposób. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej wydajne niż tradycyjna lodówka. Odpowiednio dobrana komora pozwoli w pełni cieszyć się pełną funkcjonalnością i innymi pozytywnymi aspektami, jak możliwość ustawienia dogodnej temperatury w bardzo precyzyjny sposób. Takie rozwiązanie pozwoli lepiej zadbać o zapasy jedzenia, bez obaw, że mogą się zepsuć. Nawet te produkty, które posiadają krótki termin ważności, będą doskonale przechowywane w komorze chłodniczej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Multi Gastro.

Jaką komorę chłodniczą wybrać?

W restauracjach ważne jest, aby posiadać zapas jedzenia. Żeby taki zapas był odpowiednio przechowywany, niezbędna jest komora chłodnicza, z której pomocą będzie można w łatwy sposób utrzymać niską temperaturę, a żywność nie ulegnie zepsuciu. Jednak skąd wiedzieć jaka komora chłodnicza będzie najlepsza do typu lokalu gastronomicznego? Warto przed kupnem przemyśleć jakie ilości jedzenia chcemy przechowywać oraz jak dużą powierzchnią dysponujemy. Długość, szerokość oraz wysokość komory można dobrać pod indywidualne potrzeby, tak samo jak szerokość drzwi. Dodatkowo komory są wyposażane w regały modułowe aluminiowo-polipropylenowe,  4-5 półkowe z ogromnym wachlarzem wyboru długości i szerokości półek. Istnieje możliwość pogrubienia ścian komory, co wpłynie na energooszczędność, ze względu na lepszą izolację. Należy jednak pamiętać, że im więcej wprowadzonych zmian, tym wyższa końcowa cena produktu.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Mimo iż sprzęt, który można znaleźć w naszej ofercie, jest profesjonalny i wykonany z wysokiej jakości materiałów, to jego cena jest bardzo atrakcyjna, a sam towar jest niezwykle wytrzymały i stabilny, dzięki czemu można mieć pewność, że urządzenia będą służyć przez długi czas. Dbamy o to, aby każdy mógł cieszyć się doskonałymi komorami chłodniczymi. U nas można również liczyć na fachową pomoc w doborze sprzętu oraz jego montażu. Nasi specjaliści służą pomocą codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy w doborze odpowiedniego sprzętu wysokiej jakości oraz wesprzemy w procesie projektowania komory chłodniczej.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie