Multi Gastro

Komory mroźnicze

[product id="22937, 22958, 22963, 22968"]

Komory mroźnicze 

Każdy lokal gastronomiczny czy restauracja muszą posiadać zapasowe ilości takich produktów jak, chociażby mięso. Aby przechowywanie takiej żywności było możliwe, niezbędne jest zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt do przechowywania, jakim jest komora mroźnicza. Z jej pomocą możliwe jest przechowywanie naprawdę dużych ilości produktów, w bardzo niskich temperaturach. Takie wyniki byłyby niemal niemożliwe do osiągnięcia w tradycyjnych zamrażalnikach, dlatego komory mroźnicze w zawrotnym tempie zyskały na popularności. Te wygodne urządzenia dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można z łatwością dopasować odpowiednią komorę, do powierzchni, którą dysponujemy, bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro.

Zalety komór mroźniczych

Sprzęty, które służą do przechowywania żywności, posiadają mnóstwo zalet. Tak jest również w przypadku komór mroźniczych. Jedną z niewątpliwych zalet jest pojemność tego sprzętu. Może on pomieścić ogromne ilości  żywności, dzięki czemu możliwe jest posiadanie jej w jednym miejscu, przez co znacznie ograniczymy sytuacje, w których to trzeba długo szukać jakiegoś składnika. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza proces gotowania i ułatwia funkcjonowanie.

Kolejną zaletą komór mroźniczych jest możliwość ustawienia dogodnej temperatury, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że któryś z produktów nie będzie odpowiednio zamrożony. Do zalet należy również fakt, że sprzęt dostępny jest w wielu wersjach rozmiarowych, dzięki czemu z łatwością można dobrać odpowiedni do potrzeb i charakteru posiadanego lokalu gastronomicznego.

Jaką komorę mroźniczą wybrać?

Chcąc wybrać najlepszy sprzęt do posiadanego lokalu gastronomicznego czy restauracji, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników, które trzeba dokładnie przemyśleć. Do takich czynników należeć będą przede wszystkim ilość jedzenia, które chcą Państwo przechowywać w komorze mroźniczej oraz ilość miejsca, którą ma się do dyspozycji.  Takie urządzenie jak komora mroźnicza jest wykonywana pod potrzeby klienta, zatem możliwy jest wybór wysokości, szerokości oraz długości takiej szafy. Można również zmienić grubość ścian komory, co wpłynie na ekonomiczność urządzenia, gdyż znacznie zwiększy się jego izolacja. Należy jednak pamiętać, że takie ingerencję wpływają na zmianę kosztów końcowych komory mroźniczej. Komory są wyposażone w regały modułowe aluminiowo-polipropylenowe, do wyboru regały 4-5 półkowe, z możliwością wyboru długości i szerokości. Agregaty do komór sprzedawane są oddzielnie.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie