Multi Gastro

Kosze do makaroniarek

Wkład do makaronu | 1 szt | 180 x 220 mm
Wkład do makaronu | 1 szt | 180 x 220 mm
Producent: Stalgast
126,35 zł 163,59 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wkład do gotowania makaronu do garnka 831700
Wkład do gotowania makaronu do garnka 831700
Producent: Hendi
208,05 zł 269,37 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wkładka do gotowania makaronu
Wkładka do gotowania makaronu

Wkładki do gotowania makaronu polecane przez profesjonalistów.

Wkładka do gotowania makaronu
Producent: T-G
252,70 zł 327,18 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wkłady do gotowania makaronu d 300 mm 4 szt. Wkłady do gotowania makaronu d 300 mm 4 szt.
Wkłady do gotowania do garnków 4 sztuki.
Wkłady do gotowania makaronu d 300 mm 4 szt.
Producent: Stalgast
290,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
  • -15%
Kosz do makaroniarki 1/3

Kosze niezbędne w wyposażeniu kuchni.

Kosz do makaroniarki 1/3
Producent: Stalgast
429,30 zł 586,71 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Zestaw 2 koszy 1/6 do makaroniarki 974500
Zestaw 2 koszy 1/6 do makaroniarki 974500
Producent: Stalgast
549,95 zł 795,81 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Kosze do makaroniarek

Makaroniarki to sprzęty, które znacznie ułatwiają proces gotowania makaronu, gdyż można jednorazowo gotować jego bardzo duże ilości. W lokalach gastronomicznych, w których menu znajduje się dużo dań na bazie makaronu, jest to szczególnie istotne, aby móc gotować bardzo duże porcje makaronu. Do tychże urządzeń niezwykle przydatne są kosze do makaroniarek. Makaron wkłada się do nich i następnie całość wsadzamy do gotującej się wody. Dzięki temu wyciąganie i odcedzanie jest dużo prostsze. Wystarczy za pomocą uchwytu wyciągnąć kosz do makaroniarki, a woda sama z niego wyleci, za pomocą otworów. Nie trzeba wylewać wody, z makaroniarki podczas odcedzania. Dzięki temu można oszczędzać wodę, gdyż będzie można jej ponownie użyć.

Czy można gotować kilka rodzajów makaronu naraz?

Restauracje, które serwują zróżnicowane dania z makaronem, posiadają dużo jego rodzajów. Jednak, aby usprawnić proces gotowania dużych ilości makaronu, dobrym rozwiązaniem byłoby urządzenie, w którym można ugotować nawet kilka rodzajów makaronów naraz. Takie działanie jest możliwe w sytuacji, gdy posiada się kilka koszy do makaroniarek. Różny czas, który jest potrzebny do ugotowania konkretnych rodzajów makaronu, nie stanowi żądnego problemu, gdyż kosze do makaroniarek są niezależne i można wyciągnąć jeden z wkładów w każdej chwili. W większych sprzętach można zmieścić nawet cztery takie wkłady, co pozwoli na ugotowanie nawet czterech różnych rodzajów makaronu. Takie rozwiązanie jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby takich lokali gastronomicznych czy restauracji, które potrzebują duże ilości różnych rodzajów makaronów do serwowanych dań.

Jak zbudowane są kosze do makaroniarek?

W pracy z wkładami do makaroniarek bardzo ważne jest, aby można było ich używać w bardzo łatwy i nieskomplikowany sposób. Wszystkie produkty w kategorii kosze do makaroniarek, spełniają odpowiednie wymogi, dzięki którym możliwe jest w pełni bezpieczne gotowanie makaronu i następnie wyciąganie go z wody. Wkłady posiadają stabilne uchwyty, dzięki którym z łatwością można operować koszem. Poręczne uchwyty nie nagrzewają się, co za tym idzie, będzie można bez problemu złapać za niego. Dostępne w naszej ofercie kosze do makaroniarek dostępne są w dwóch wersjach powierzchni — z gęsto usianymi otworami po całej powierzchni kosza oraz z większymi otworami, które są rzadziej rozsiane. Dzięki takim rozwiązaniom będzie można dobrać odpowiednie urządzenie, które doskonale sprawdzi się w prowadzonym lokalu gastronomicznym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie
Znajdź produkt wg producenta