Multi Gastro

Naczynia

Filtruj produkty

Naczynia do restauracji i lokalów gastronomicznych

W lokalach gastronomicznych i restauracjach, w których oferuje się usługi cateringowe, niezwykle ważne jest, aby podawane dania były odpowiednio prezentowane. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się naczynia dedykowane lokalom gastronomicznym, które są bardzo eleganckie, dzięki czemu wszystkie podawane potrawy będą się doskonale prezentować, a co za tym idzie, zachowa się pełną estetykę. Naczynia, które dostępne są w ofercie sklepu Multi Gastro, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Takie rozwiązanie cieszy się niezwykłą popularnością, ponieważ wytrzymałe naczynia, które są eleganckie, zapewniają najwyższa jakość podawanym potrawom, co wpływa na pozytywną opinię odnośnie zarówno potraw, jak i całego lokalu.

Rodzaje naczyń w ofercie Multi Gastro

Naczynia, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, są niezwykle różnorodne ze względu na kształt, pozwoli to na dobranie odpowiedniego, do serwowanego dania. W naszym sklepie można wyróżnić naczynia wykonane z trzech materiałów — melaminy, porcelany oraz włókna bambusowego. Te materiały cieszą się niezwykłą popularnością i doskonałą jakością. Porcelana odporna jest zarówno na niskie, jak i na wysokie temperatury. Szok termiczny nie jest jej straszny, zatem nic się nie stanie, jeśli do zimnego naczynia dodamy potrawę, która dopiero co została zdjęta z ognia. Naczynia wykonane z melaminy odporne są uderzenia oraz są niezwykle lekkie. Można myć je w zmywarce, co zdecydowanie jest dużym plusem. Naczynia wykonane z bambusa są popularne ze względu na ich ekologiczny charakter. Biodegradowalny materiał sprawia, że nie będzie przyczyniał się do zanieczyszczania środowiska.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi rondelki, brytfanny, miski bambusowe, talerze na ślimaki, pokrywki, czy patelnie typu wok

Trafione zakupy dla Twojego lokalu

Wszystkie powyższe naczynia cieszą się szerokim gronem zalet, zatem niezależnie od dokonanego wyboru, będzie można mieć pewność, że inwestycja była niezwykle trafna, a co za tym idzie, możliwe będzie zapewnienie najwyższego poziomu serwowanych potraw. Takie rozwiązania pomagają udoskonalić i maksymalnie usprawnić proces podawania, który przy pomocy tychże naczyń, będzie niezwykle łatwy i elegancki. Różnorodna kolorystyka pozwoli na dobranie koloru, który będzie doskonale pasował do wnętrza posiadanego lokalu gastronomicznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań grono naszych specjalistów jest do dyspozycji i służy pomocą codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie