Multi Gastro

Kuchnie gazowe z piekarnikiem

[product id="44554, 23742, 23844, 29023"]
Kuchnia gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem gazowymI wolnostojąca I23,4kW I

Kuchnia polecana przez profesjonalistów.

Kuchnia gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem gazowymI wolnostojąca I23,4kW I
Producent: Egaz
7 074,48 zł 11 602,15 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Kuchnia wok | 900x600x800 mm
Kuchnia wok | 900x600x800 mm
Producent: Redfox
8 236,50 zł 11 918,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Kuchnie gazowe z piekarnikiem

Kuchnie gastronomiczne to podstawowe urządzenia do obróbki cieplnej. Profesjonaliści najchętniej decydują się na praktyczne i ekonomiczne modele gazowe. Aby zapewnić sobie jeszcze większą wszechstronność pracy, warto zdecydować się na kuchnię gazową z piekarnikiem. Zamknięte w jednej kompaktowej obudowie dwa urządzenia pozwolą na osiągnięcie wymaganej wydajności nawet na niewielkich przestrzeniach. Tego rodzaju produkty występują w wielu wariantach, a podstawowym kryterium wyboru może być m.in. wielkość. W zależności od potrzeb i budżetu można zdecydować się na tradycyjny model 4-palnikowy lub zainwestować w kuchnię z nawet ośmioma palnikami i dwoma niezależnymi piekarnikami dla realizacji wielu zadań jednocześnie.

Praktyczne kuchnie gazowe z piekarnikiem do restauracji

Kuchnie gazowe z piekarnikiem są godne uwagi przede wszystkim ze względu na swoją funkcjonalność. Ekonomiczne w użytkowaniu kuchnie z palnikiem elektrycznym świetnie nadają się do codziennej realizacji podstawowych zadań profesjonalnej kuchni. Są przystosowane do pracy ze wszystkimi rodzajami naczyń i umożliwiają precyzyjną obróbkę termiczną. Z kolei piec umieszczony poniżej sprawdzi się do przygotowywania potraw wymagających statycznej obróbki. Można zdecydować się na model z piecem gazowym lub elektrycznym, w zależności od potrzeb. Piec bywa również uzupełniony o dodatkowe funkcje, np. grilla, dla jeszcze bardziej wszechstronnego zastosowania. Najlepsze kuchnie gazowe z piekarnikiem wyposażone są w nowoczesne piece zapewniające szybką, ekonomiczną i równomierną obróbkę cieplną żywności.

Jaką kuchnię gazową z piekarnikiem wybrać?

Jak przed każdym zakupem należy dokładnie przeanalizować jaki sprzęt potrzebujemy. Dzięki temu zakupione urządzenie będzie odpowiednio dopasowany do potrzeb lokalu gastronomicznego i uniknie się sytuacji, kiedy zakup okazał się zbędny lub niewystarczający. Dlatego warto zastanowić się, czy liczba klientów jest duża i czy lokal posiada odpowiednią przestrzeń. Jeśli uzyskana odpowiedź, to dwa razy tak, to można zacząć przeglądać oferty. Najlepiej w takim wypadku sprawdzą się kuchnie gazowe z piekarnikiem, które posiadają więcej niż cztery palniki. Dzięki temu będzie możliwe przygotowanie kilku potraw w jednym czasie, bez obaw, że wchodzi się komuś w drogę. Co więcej, piekarnik przy kuchence stanowi dodatkowe udogodnienia w miejscach, gdzie piecze się bardzo dużo. Te większe kuchnie gazowe z piekarnikiem posiadają również szafkę, w której można schować sprzęt lub przechowywać akcesoria, których używamy podczas gotowania i pieczenia. Jeśli zaś posiadany lokal jest niewielki i nie ma zbytniego pola manewru, to z pewnością świetnie sprawdzi się czteropalnikowa kuchnia gazowa z piekarnikiem. Z jej pomocą zaoszczędzimy miejsca, gdyż zarówno kuchnia, jak i piekarnik są w jednym urządzeniu. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w miejscach tego typu.

Domowe sposoby na wyczyszczenie piekarnika i kuchenki

Zapewne wiele osób słyszało o niesamowitych działaniach sody oczyszczonej, octu czy cytryny. Te produkty, praktycznie każdy posiada w swoim domu. Należą one do ekologicznych i tanich produktów, które można użyć do dokładnego sprzątania. Jeśli piekarnik zaszedł brudem, którego ciężko zmyć, to w tym wypadku świetnie sprawdzi się cytryna. Do naczynia żaroodpornego należy wlać wodę i dodać do niej cytrynę. Taką miksturę umieszczamy w nagrzanym do 200 stopni piekarniku. Dzięki parowaniu substancji zeschnięty brud odejdzie bez szorowania. Wystarczy przetrzeć miękką ściereczką. Jeśli zaś chcemy wyczyścić powierzchnię kuchni gazowej z piekarnikiem, to należy użyć mieszanki sody z octem. Na samym początku należy zdjąć ruszt z palników. Powstałą maź kładziemy na płycie i czekamy około 20 minut. Po tym czasie brud powinien z łatwością zejść przy użyciu miękkiej ściereczki lub gąbeczki.

Wysokiej jakości kuchnie gazowe z piekarnikiem dla gastronomii

W przypadku sprzętów kuchennych do profesjonalnego wykorzystania jakość oraz solidność są niezwykle ważne. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie kuchnie gazowe z piekarnikiem od najlepszych producentów, wykonane z myślą o intensywnej eksploatacji. Stal nierdzewna wykorzystywana do budowy kluczowych komponentów odpowiada za higienę, a energooszczędne systemy pozwalają na ekonomiczną pracę. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i wyboru optymalnego urządzenia do Państwa kuchni!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik