Multi Gastro

Maty do wypieków

Maty do wypieków już od momentu wejścia na rynek stały się prawdziwym hitem. Wykonane ze specjalnego silikonu są doskonałą alternatywą nie tylko dla tradycyjnych blach do pieczenia, ale także dla stolnicy. Świetnie nadają się nie tylko do samego procesu pieczenia, ale także na etapie wyrabiania ciasta, ugniatania go, rozwałkowywania czy przygotowywania porcji. Maty silikonowe do wypieków można z łatwością wykorzystać do przygotowania zarówno przepysznych, słodkich ciasteczek, jak i wytrawnych wypieków, takich jak pizza.

Filtruj produkty

Maty do pieczenia – rewolucja w każdej kuchni

Dzięki swoim niezwykłym właściwościom, silikonowe maty do pieczenia nie wymagają dodatkowego natłuszczania, co sprawia, że są bardzo wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu. To zdecydowany plus dla tych, którym zależy na ekologicznym podejściu do biznesu – korzystając z mat piekarniczych można śmiało zrezygnować z jednorazowego papieru do pieczenia.

Dostępne w ofercie Multigastro maty cukiernicze do pieczenia posiadają różne wymiary, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt, który mu odpowiada. Silikonowe maty piekarnicze nadają się zarówno do obróbki w profesjonalnych piecach gastronomicznych oraz domowych piekarnikach, jak i do przechowywania w chłodniach i zamrażarkach.

Zalety mat piekarniczych i cukierniczych

Dlaczego maty do wypieków stały się tak popularne? Z pewnością ich największą zaletą jest nieprzywierająca powłoka oraz odporność zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Dzięki jej właściwościom fizycznym bez problemu można schować nieużywaną matę w dowolnym miejscu.

Równie ważnym aspektem jest samo czyszczenie silikonowej maty cukierniczej. Z łatwością można umyć ją ręcznie lub w zmywarce, a wszelkie zanieczyszczenia znikają niemal błyskawicznie z silikonowej powierzchni.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie