Multi Gastro

Moduły grzewcze

Filtruj produkty
[product id="23015, 28504, 23027, 28586"]
Wanna bemarowa wodna 1xGN 1/1 | 505x620x390 mm
Wanna bemarowa wodna 1xGN 1/1 | 505x620x390 mm
Producent: Stalgast Meble
3 049,90 zł 5 359,11 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Stanowisko bemarowe wodne 2xGn1/1 dwukomorowe
Stanowisko bemarowe wodne 2xGn1/1 dwukomorowe
Producent: Stalgast Meble
6 552,00 zł 11 512,80 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Moduły grzewcze do gastronomii

W lokalach gastronomicznych niezbędny jest ciąg wydawczy. Dzięki niemu świetnie rozplanowane jest całe pomieszczenie oraz doskonale odgrodzona jest część przeznaczona zarówno dla klientów, jak i dla obsługi. Niektóre elementy, po stronie personelu, wytwarzają wysoką temperaturę, do takich urządzeń najlepiej sprawdzają się moduły grzewcze, które zapewniają najwyższą jakość wykonywanej pracy oraz odpowiednie bezpieczeństwo. Zawsze należy korzystać z rozwiązań, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa. Dzięki temu praca nie będzie wykonywana pod presją, a co za tym idzie, przygotowywane potrawy, będą najwyższej jakości. Takie rozwiązanie wpływa na lepszą ocenę lokalu przez odwiedzających klientów, którzy z chęcią będą polecać to miejsce rodzinie czy znajomym.

Rodzaje modułów grzewczych

Urządzenia, które wytwarzają wysoką temperaturę, potrzebują odpowiednich modułów grzewczych, które zapewnią bezpieczeństwo i doskonałą stabilizację. Takie rozwiązanie ma na celu doprowadzić do odpowiedniego urządzenia i aranżacji lokali gastronomicznych. Wśród sprzętów znajdujących się w tej kategorii można wyróżnić:

Moduły grzewcze ze stanowiskiem bemarowym są przystosowane do przechowywania żywności w cieple. Świetnie przechowują sosy, zupy i inne produkty wymagające wysokiej temperatury. Moduł grzewczy ze stanowiskiem z płytą grzewczą świetnie sprawdzi się w sytuacjach, kiedy trzeba szybko podgrzać lub utrzymać ciepło dania przed podaniem. Moduł grzewczy, który jest przeznaczony do dystrybutora talerzy, posiada specjalne wgłębienie, do którego swobodnie można umieścić urządzenie.

Najlepsza jakość urządzeń

Multi Gastro to sklep, który posiada asortyment, który pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Z dbałością o szczegóły wykonują oni swoje produkty. Dzięki temu możemy mieć pewność, że oferowane produkty wykonane są solidnie, a co za tym idzie, pod warunkiem, że będą odpowiednio konserwowane i używane zgodnie z przeznaczeniem, będą służyć przez długie lata. Tak jest również w przypadku modułów grzewczych. Wykonane są one z wysokiej klasy stali nierdzewnej, a co za tym idzie, odporne są na rdze. Nie trzeba będzie obawiać się, że coś się stanie, jeśli wyleje się przez przypadek woda czy jakiś inny płyn. W lokalach gastronomicznych takie sytuacje są na porządku dziennym, zatem warto stawiać na urządzenia, które są zrobione ze stali nierdzewnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków