Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Moduły kasowe do gastronomii

Lokale gastronomiczne muszą posiadać odpowiednie ciągi wydawcze, które zapewnią doskonałe funkcjonowanie, oraz będą stanowić współmierne odgrodzenie pomiędzy częścią przeznaczoną dla klientów a częścią przeznaczoną dla obsługi. W takich sytuacjach niezbędny jest dopasowany moduł kasowy, który pozwoli zapewnić znakomity kontakt pomiędzy tymi dwoma częściami. Optymalny moduł kasowy ma za zadanie ułatwić proces płacenia i składania zamówienia, dlatego tak ważne jest, aby spełniały doskonałe wyznaczone zadanie. Kontakt pomiędzy klientem a obsługą musi być jak najlepiej zapewniony, dzięki temu będzie można wykonać swoją pracę na najwyższym poziomie. Warto stawiać na jak najlepsze rozwiązania, dzięki czemu zyska się dużo nowych klientów, którzy chętnie będą wracać do lokalu.

Rodzaje modułów kasowych

Pomieszczenie z kasą powinno być w pełni funkcjonalne oraz powinno zapewnić odpowiednie warunki. Aby tego dokonać, powinno zaopatrzyć się w moduł kasowy, który ma zadanie ułatwić proces składania zamówienia i płacenia. Podstawowym podziałem urządzenia, jest ten na moduły kasowe lewe i prawe. Dzięki temu będzie można wedle uznania umieścić kasę czy urządzenie, które będzie służyło do kasowania. Ponadto urządzenia można podzielić na te z półką na tace oraz na takie, które jej nie posiadają. Taki podział pozwala na odpowiednie dobranie urządzeń, które sprawdzą się doskonale w posiadanym lokalu gastronomicznym. Ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał danego miejsca.

Wysoka jakość modułów kasowych

Wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych dostawców, którzy z najwyższą dokładnością wykonują swoją pracę. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze urządzenia są zrobione dbale, przez co są niezwykle stabilne. Tak samo jest w przypadku stanowisk kasowych z półką na tace. Wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, dzięki czemu, nawet jeśli przez przypadek jakaś ciecz wyleje się na moduł, to można mieć pewność, że nie powstanie żadna rdza. Opcjonalnie można wykonać przednią zabudowę z drewna — do wyboru mahoń lub orzech włoski. Zatem jeśli życzą sobie Państwo nadać wnętrzu trochę koloru, to taki drewniany element sprawdzi się doskonale.

W razie jakichkolwiek pytań zespół Multi Gastro pozostaje do Państwa dyspozycji, z chęcią doradzą odpowiedni sprzęt oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu. Specjaliści dostępni są codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Serdecznie zapraszamy!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium