Multi Gastro

Moduły neutralne

Filtruj produkty
[product id="23001, 23000, 23004, 23008"]
Boks |800x735x880mm Boks |800x735x880mm
Boks |800x735x880mm
Producent: Stalgast Meble
2 478,00 zł 4 354,20 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Stanowisko kasowe wewnętrzne |800x735x880mm
Stanowisko kasowe wewnętrzne |800x735x880mm
Producent: Stalgast Meble
2 842,00 zł 4 993,80 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Boks | 800x750x880 mm
Boks | 800x750x880 mm
Producent: Stalgast Meble
3 005,10 zł 5 280,39 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Moduły neutralne

W lokalach gastronomicznych niezbędne jest odpowiedni ciąg wydawczy, który doskonale odgrodzi część przeznaczoną dla klienta od części przeznaczonej dla obsługi. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się moduł neutralny, który dzięki swej uniwersalności, zapewni doskonałe dopasowanie do każdego ciągu.

Moduł neutralny zapewni odpowiednią przestrzeń bez żadnego sprzętu na blacie, dzięki czemu będzie można mieć stanowisko dopasowane do pracy. Przygotowując danie, niezwykle istotne jest, aby posiadać wystarczającą przestrzeń, która pozwoli na swobodne wykonywanie pracy. Dzięki temu będzie możliwe jej wykonywanie w pełni profesjonalnie. Ten element jest niezbędny w ciągach wydawczych, gdyż będzie możliwe doskonałe przygotowanie dań wyłącznie na najwyższym poziomie.

Rodzaje modułów neutralnych

Jeśli pragnie się zapewnić jak najlepszą funkcjonalność i odpowiednie dopasowanie do ciągu wydawczego, niezbędny jest szeroki wybór modułów neutralnych. Tak duży wybór pozwoli na dobór najlepszego modelu, który doskonale wpasuje się do ciągu i zapewni jego najlepsze funkcjonowanie. W ofercie sklepu Multi Gastro można znaleźć poniższe wersje modułów neutralnych:

  • Stanowisko neutralne jednopółkowe oraz wielopółkowe
  • Stanowisko narożne 90° zewnętrze i wewnętrzne
  • Stanowisko narożne 45° zewnętrzne i wewnętrzne
  • Boksy
  • Stanowisko kasowe wewnętrzne i zewnętrzne (lewe lub prawe)
  • Stanowisko z wanną neutralną do ekspozycji na lodzie lub chłodniczą
  • Stojak na sztućce

Dzięki tak bogatemu wyboru możliwe jest dobranie odpowiedniego sprzętu, który będzie niezwykle precyzyjnie dopasowane do wnętrza oraz do reszty ciągu. Takie rozwiązanie pozwolą na jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni, co wpłynie na doskonałą pracę, w odpowiednio zaaranżowanym lokalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro oraz do kontaktu ze specjalistami, którzy profesjonalnie doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Wysoka jakość materiałów

Wszystkie urządzenia, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tak jest również w przypadku modułów neutralnych. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki czemu nie trzeba będzie obawiać się, że po kontakcie z wodą lub inną cieczą, urządzenie pokryje rdza. Powierzchnia modułów neutralnych ułatwia proces sprzątanie, gdyż brud nie przywiera do materiału. Dzięki temu wystarczy tylko przetrzeć sprzęt wilgotną ściereczką z odrobiną płynu do czyszczenia i zaschnięty brud odejdzie bez najmniejszego wysiłku.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik