Multi Gastro

Naświetlacze do jaj

[product id="30806, 5043, 13302, 20203"]
Naświetlacz do jaj | pojemność 10 jaj
Naświetlacz do jaj | pojemność 10 jaj
Producent: Hendi
597,55 zł 773,67 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Naświetlacz szufladowy | Sterylizator do noży | wsad 30 jaj lub 17 noży | UV Naświetlacz szufladowy | Sterylizator do noży | wsad 30 jaj lub 17 noży | UV

Naświetlacz szufladowy ze stali nierdzewnej

Naświetlacze szufladowe polecena przez profesjonalistów.

Naświetlacz szufladowy | Sterylizator do noży | wsad 30 jaj lub 17 noży | UV
Producent: Stalgast
884,00 zł 1 279,20 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Naświetlacz UV uniwersalny 358x512x255 mm
Naświetlacz UV uniwersalny 358x512x255 mm
Producent: Hendi
1 079,10 zł 1 474,77 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Naświetlacz do jaj to podstawowe urządzenie w każdej profesjonalnej kuchni, ma za zadanie usunięcie praktycznie w 100% bakterii z jajek. Wszystkie lokale gastronomiczne które w swoim menu mają dania do których są potrzebne jajka według inspekcji sanitarnej powinny być wyposażone i używać naświetlaczy do jaj. Czasami można się spotkać z nazwą wyparzacz do jajwyparzarka do jajek lub sterylizator do jaj w każdym przypadku są to te same urządzenia służące do dezynfekcji jaj.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie