O firmie


multigastro sprzęt

Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego oraz produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii. Wyposażymy takie obiekty jak:

 

restauracje, pizzerie, domy weselne, stołówki, szkoły i przedszkola, kawiarnie, bary, kluby, firmy cateringowe w najwyższej jakości urządzenia dla gastronomii, zawsze mając na uwadze możliwości finansowe danego klienta oraz jego zapotrzebowanie. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie, starannie i rzetelnie dobierając produkty z których będzie czerpał maksimum satysfakcji przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm, współpracujemy z głównymi producentami oraz dystrybutorami sprzętu gastronomicznego w Polsce i Europie.

 

Firma Multi Gastro jest także bezpośrednim importerem wielu producentów urządzeń gastronomicznych z takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Niemcy, Dania, daje to gwarancję absolutnie najlepszej oferty cenowej połączonej z najwyższą jakością produktów.

 

Jesteśmy w stanie wyposażyć dowolny obiekt gastronomiczny na terenie całego kraju. W naszej firmie znajdziecie Państwo fachową pomoc w doborze sprzętu oraz najlepsze ceny na wszystkie produkty, potrzebne do prowadzenia profesjonalnej gastronomii.

 

W ciągu pierwszych 5 lat działalności obsłużyliśmy ponad 6 tysięcy klientów na terenie całego kraju, a nawet świata. Sprzedane przez naszą firmę urządzenia pracują między innymi w takich Państwach jak: Australia, Kongo, RPA, Szwecja, Słowacja, Czechy, Niemcy, Ukraina, Wielka Brytania, Irlandia.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

 

Wyposażenie gastronomii tylko z Multi Gastro!

 


multigastro

2017 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji, baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl