O firmie


multigastro sprzęt

Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego oraz produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii. Wyposażymy takie obiekty jak:

 

restauracje, pizzerie, domy weselne, stołówki, szkoły i przedszkola, kawiarnie, bary, kluby, firmy cateringowe w najwyższej jakości urządzenia dla gastronomii, zawsze mając na uwadze możliwości finansowe danego klienta oraz jego zapotrzebowanie. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie, starannie i rzetelnie dobierając produkty z których będzie czerpał maksimum satysfakcji przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm, współpracujemy z głównymi producentami oraz dystrybutorami sprzętu gastronomicznego w Polsce i Europie.

 

Firma Multi Gastro jest także bezpośrednim importerem wielu producentów urządzeń gastronomicznych z takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Niemcy, Dania, daje to gwarancję absolutnie najlepszej oferty cenowej połączonej z najwyższą jakością produktów.

 

Jesteśmy w stanie wyposażyć dowolny obiekt gastronomiczny na terenie całego kraju. W naszej firmie znajdziecie Państwo fachową pomoc w doborze sprzętu oraz najlepsze ceny na wszystkie produkty, potrzebne do prowadzenia profesjonalnej gastronomii.

 

W ciągu pierwszych 5 lat działalności obsłużyliśmy ponad 6 tysięcy klientów na terenie całego kraju, a nawet świata. Sprzedane przez naszą firmę urządzenia pracują między innymi w takich Państwach jak: Australia, Kongo, RPA, Szwecja, Słowacja, Czechy, Niemcy, Ukraina, Wielka Brytania, Irlandia.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

 

Wyposażenie gastronomii tylko z Multi Gastro!

 


multigastro

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium