Multi Gastro

Elementy robocze

Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • -
Nowość
Promocja
Element roboczy | 400x650x295 mm
Element roboczy | 400x650x295 mm
Producent: Bartscher
2 058,70 zł 2 979,06 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Element roboczy | 600x650x295 mm
Element roboczy | 600x650x295 mm
Producent: Bartscher
2 391,05 zł 3 459,99 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Element roboczy z szufladą | 400x600x290 mm
Element roboczy z szufladą | 400x600x290 mm
Producent: Bartscher
2 590,80 zł 3 749,04 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Element roboczy z szufladą | 600x600x290 mm
Element roboczy z szufladą | 600x600x290 mm
Producent: Bartscher
3 190,05 zł 4 616,19 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Elementy robocze

Gotowanie nie mogłoby odbywać się bez odpowiednio dostosowanego miejsca, na którym można przyrządzać składniki. Dlatego bardzo ważne jest, aby posiadać najlepiej dopasowane elementy robocze, które pozwolą na wykonywanie pracy na najwyższym poziomie. Takie miejsce pracy musi spełniać odpowiednie warunki, dzięki czemu będzie można w pełni profesjonalnie wykonywać proces np. wyrabiania ciasta czy krojenia składników. Takie elementy robocze mają za zadanie maksymalnie usprawnić proces gotowania, dzięki odpowiednim wymiarom i budowie będzie można sprawnie i profesjonalnie zająć się procesem gotowania. Należy pamiętać, że odpowiednie stanowisko do pracy powinno mieć na tyle duże, aby można było w pełni swobodnie wykonywać pracę. Nie powinno nic ograniczać i krępować ruchów, gdyż to może prowadzić do niezbyt dobrych wyników pracy.

Rodzaje elementów roboczych

Bogaty asortyment sklepu Multi Gastro sprawia, że można w łatwy sposób znaleźć sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Bez trudu można zaaranżować kuchnię, aby praca w niej była na najwyższym poziomie. Elementy robocze, jakie można znaleźć w naszym sklepie, dostępne są w dwóch wersjach — nastawnej i wolnostojącej. Dzięki takiemu podziału klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał posiadanej wolnej przestrzeni. Elementy robocze wolnostojące zajmują więcej miejsca, ze względu na wysokość. Jednak warto postawić na taki sprzęt, gdyż pod blatem znajdują się często szafki i szuflady, do których można schować przedmioty i wyposażenie. Podstawy tychże urządzeń są otwarte. Jeśli zaś chodzi o elementy robocze nastawne, to zajmują one dużo mniej miejsca. Te nastawne dostępne są w wersji z szufladą i bez, dzięki czemu można albo zająć maksymalnie mało miejsca, albo wykorzystać dodatkową szufladę do przechowywanie drobnych przedmiotów, które warto mieć pod ręką, podczas codziennego użytkowania.

Jak wyczyścić elementy robocze?

W miejscach, gdzie dużo się gotuje, różnego rodzaju plamy i zabrudzenia są na porządku dziennym. Aby zapobiec odbarwieniom, należy sprzątać i czyścić elementy robocze możliwie jak najczęściej, a najlepiej na bieżąco. Robiąc tak, nasz sprzęt przez bardzo długi czas będzie wyglądał jak nowy. Elementy robocze w naszej ofercie najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej lub chromowo-niklowej. Aby nie poddawać takiego materiału na działanie silnych środków chemicznych, warto stawiać na te naturalne rozwiązania. Można zatem mieć przygotowany np. w butelce z atomizerem roztwór wodny z octem, można dodać też soku z cytryny. Taki roztwór powinien zapewnić zachowanie odpowiedniej czystości. W razie potrzeby można również tenże płyn połączyć z sodą oczyszczoną.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie
Znajdź produkt wg producenta