Multi Gastro
Oferty pracy i staży

Ze względu na stały dynamiczny rozwój naszej firmy, co roku zatrudniamy nowe osoby. Nasza firma stale się rozwija oraz inwestuje w nowe projekty. Jeżeli chcesz zacząć budować swój sukces razem z firmą, która daje Ci możliwość rozwoju, gdzie wszyscy się znają i panuje miła atmosfera - to nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Zatrudniamy osoby doświadczone, ale mamy też specjalną ofertę dla studentów. Naszym pracownikom oferujemy ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Chcemy, aby praca w Multi Gastro była pełną pasji przygodą i odkrywaniem świata wyzwań. Jeśli chcesz z nami pracować, przejrzyj aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko. Jeśli aktualnie nie ma dla Ciebie idealnej oferty pracy - zostaw nam swoje CV!

Dołącz do naszego zespołu !

 

Zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail: praca@multigastro.pl w tytule maila wpisując nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Staż w dziale handlowym

.

Serwisant urządzeń gastronomicznych

.

Pomocnik magazyniera

.

Przedstawiciel handlowy ds. klientów kluczowych

.

Przedstawiciel handlowy – rynek urządzeń cukierniczo-piekarniczych

.

Przedstawiciel handlowy – rynek urządzeń gastronomicznych

.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami, wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium