Oferty pracy i staży

Ze względu na stały dynamiczny rozwój naszej firmy, co roku zatrudniamy nowe osoby. Nasza firma stale się rozwija oraz inwestuje w nowe projekty. Jeżeli chcesz zacząć budować swój sukces razem z firmą, która daje Ci możliwość rozwoju, gdzie wszyscy się znają i panuje miła atmosfera - to nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Zatrudniamy osoby doświadczone, ale mamy też specjalną ofertę dla studentów. Naszym pracownikom oferujemy ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Chcemy, aby praca w Multi Gastro była pełną pasji przygodą i odkrywaniem świata wyzwań. Jeśli chcesz z nami pracować, przejrzyj aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko. Jeśli aktualnie nie ma dla Ciebie idealnej oferty pracy - zostaw nam swoje CV!

Dołącz do naszego zespołu !

 

Zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail: praca@multigastro.pl w tytule maila wpisując nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Staż w dziale handlowym

.

Serwisant urządzeń gastronomicznych

.

Pomocnik magazyniera

.

Przedstawiciel handlowy ds. klientów kluczowych

.

Przedstawiciel handlowy – rynek urządzeń cukierniczo-piekarniczych

.

Przedstawiciel handlowy – rynek urządzeń gastronomicznych

.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami, wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium