Multi Gastro

Okapy do pieców

Okap z łapaczami tłuszczu do pieców konwekcyjno-parowych OKT01

Okap z łapaczami tłuszczu do pieców konwekcyjno-parowych | OKT01

Okap z łapaczami tłuszczu do pieców konwekcyjno-parowych OKT01
Producent: Resto Quality
2 480,00 zł 3 813,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1110x1163x295 mm
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1110x1163x295 mm
Producent: Pizza Group
3 663,36 zł 5 632,42 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1110x1513x295 mm
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1110x1513x295 mm
Producent: Pizza Group
3 947,52 zł 6 069,31 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1460x1163x295 mm
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1460x1163x295 mm
Producent: Pizza Group
3 947,52 zł 6 069,31 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1460x1513x295 mm
Okap do pieca do pizzy Pyralis | 1460x1513x295 mm
Producent: Pizza Group
4 392,96 zł 6 754,18 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Okapy do pieców gastronomicznych

Każda restauracja lub lokal gastronomiczny posiada piec. Bez niego nie jest możliwe odpowiednie funkcjonowanie takich miejsc, gdyż znakomita część potraw, musi zostać poddana obróbce termicznej. Przy takich działaniach, niezbędne jest posiadanie odpowiedniego okapu do pieca, który pochłonie nieprzyjemne zapachy, odprowadzi wytwarzany dym i inne opary. Po całym dniu spędzonym w kuchni nie musimy obawiać się o nasze zdrowie, gdyż posiadany sprzęt, który jest używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem, zapewni nam bezpieczeństwo na każdym etapie pracy.

Okapy do pieców z łapaczami tłuszczów

Chcąc zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i higienę pracy, należy pamiętać o tym, że tłuszcz również przedostaje się do oparów. Nie jest to korzystne dla naszego zdrowia, co więcej, warstwa lepkich oparów osiada na sprzętach i ciężko jest je domyć, jeśli nie posiadamy odpowiedniego płynu, który potrafi doskonale rozpuścić tłuszcz. Jeśli chcą Państwo zaopatrzyć się w okap do pieców, który posiada łapacze tłuszczu, to problem lepkich oparów znacznie się zmniejszy. Dzięki temu sprzątnie po całodziennym gotowaniu, będzie dużo prostsze, nawet jeśli w ciągu dnia są smażone bardzo duże ilości jedzenie. Warto nabyć taki właśnie okap do pieca, gdyż zdecydowanie ułatwia on pracę.

Kondensacyjne okapy do pieców

Posiadając w kuchni piec konwekcyjno-parowy lub choćby grill wodny, wytwarzamy duże ilości pary, która osadza się na powierzchniach takich jak płytki. Następnie para skrapla się, przez co panuje duża wilgoć i możliwość poślizgnięcia się. Aby uniknąć takich sytuacji, warto zaopatrzyć się w kondensacyjny okap do pieca, który wyłapuje wydzielaną parę wodną. W okapie do pieca następnie zachodzi proces kondensacji. Skroplona para następnie wędruje do rynienek ściekowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z łatwością pozbędziemy się nadmiaru pary w pomieszczeniu, co wpływa na lepsze warunki pracy oraz na pewność, że zapachy przygotowywanych potraw nie mieszają się ze sobą.

Okapy do pieców na pizzę

Będąc właścicielem pizzerii, w której robi się ogromne ilości pizz i zapiekanek, należy posiadać specjalny okap do pieca, który zawsze stanie na wysokości zadania. Podczas ciągłego używania pieca nie można pozwolić sobie na wątpliwej jakości okap, który może doprowadzić do uszczerbków na zdrowiu. Okapy do pieców na pizzę przystosowane są do dużej ilości wymienianego powietrza. Ze względu na specyfikę działania pizzerii warto zakupić dedykowany okap do pieców na pizzę, dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć pewność, że działanie takiego sprzętu jest odpowiednie i wyspecjalizowane pod taki typ lokalu gastronomicznego.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie
Znajdź produkt wg producenta