Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Osłony kasowe – bezpieczeństwo dla kasjerów

Każdego dnia pracownicy placówek handlowych są narażeni na różne niedogodności między innymi ze względu na bliski kontakt z osobami zarażonymi różnymi chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Z tego powodu kasjerzy w sklepach spożywczych, drogeriach i wielu innych punktach sprzedaży mogą nie czuć się zbyt komfortowo. Aby to zmienić warto zamontować osłony kasowe przy każdym okienku sprzedaży.

W ofercie Multigastro dostępne są dwie formy osłon kasowych: sufitowe oraz nablatowe. Pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, montowane są do sufitu nad stanowiskiem kasowym. Osłony kasowe nablatowe przytwierdza się zaś bezpośrednio do miejsca, które dzieli sprzedawcę od klienta. Wszystkie osłony kasowe w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniają odpowiedni poziom ochrony i komfortu dla sprzedawcy. Ten typ osłony kasowej jest bardzo łatwy w czyszczeniu, ponieważ wystarczy przetrzeć ją z pomocą ścierki i płynu do dezynfekcji lub czyszczenia.

Osłony kasowe na wymiar

W sklepie Multigastro dostępnych jest kilka różnych wymiarów pionowych osłon kasowych, zarówno tych w wersji sufitowej, jak i tych w wersji nablatowej. Oprócz tego istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia osłony kasowej na wymiar, dla osób, którym nie odpowiada żaden z dostępnych rozmiarów. W tym celu należy skontaktować się z obsługą sklepu i ustalić szczegóły dotyczące wyceny oraz realizacji zamówienia.

Pamiętaj, bezpieczeństwo pracownika jest szczególnie istotne dla zachowania ciągłości Twojego biznesu oraz komfortu pracy w Twojej firmie. Zadbaj o to zapoznając się z naszą ofertą!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie