Multi Gastro

Piece

[product id="11887, 21234, 5108, 33626"]
Prysznic do mycia komory pieca RQP1
Prysznic do mycia komory pieca RQP1
Producent: Resto Quality
256,00 zł 393,60 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Zestaw pompy LINEMISS™ MANUAL COUNTERTOP
Zestaw pompy LINEMISS™ MANUAL COUNTERTOP
Producent: UNOX
466,65 zł 675,27 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Podstawa pieca 782100, 782120 Podstawa pieca 782100, 782120
Podstawa pieca 782100, 782120
Producent: Stalgast
627,00 zł 811,80 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Sonda do pieców gazowych Hendi 224472, 224724
Sonda do pieców gazowych Hendi 224472, 224724
Producent: Hendi
747,00 zł 1 020,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Podstawa do pieca do pizzy Basic 4 226681 Podstawa do pieca do pizzy Basic 4 226681
Podstawa do pieca do pizzy Basic 4 226681
Producent: Hendi
819,90 zł 1 120,53 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Podstawa pod piec ST-Bakery | 802x745x300 mm
Podstawa pod piec ST-Bakery | 802x745x300 mm
Producent: Stalgast
821,75 zł 1 063,95 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Piece do gastronomii

Bez wątpienia można określić piec jako “serce” gastronomii. Jest to niezwykle istotny sprzęt. Niezbędny do codziennego funkcjonowania lokali. Odpowiedni piec gastronomiczny w szybki i bardzo prosty sposób jest w stanie przygotować wiele rodzajów dań — od pizzy, po pieczenie czy ciasta. Jest to naprawdę szeroki zakres możliwości, których potencjał można wykorzystać w posiadanym lokalu gastronomicznym. Odpowiednio przygotowane dania gwarantują niesamowite doznania kulinarne, nawet najbardziej wymagający klienci docenią smak idealnie wypieczonego mięsa czy ciasta.

Profesjonalne urządzenia przeznaczone do obróbki termicznej stanowią nieocenianą pomoc w prowadzeniu niemal każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Wszystkie urządzenia zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie wysokich temperatur, trwała i łatwa do utrzymania w czystości.

W tej kategorii znajdą Państwo również wszystkie akcesoria do pieców takie jak: blachy wypiekowe, ruszty oraz tace aluminiowe oraz pojemniki ze stali nierdzewnej.

Rodzaje pieców gastronomicznych

Na szczególną uwagę zasługują piece konwekcyjno – parowe. Dzięki zastosowanym technologiom pozwalają na prowadzenie procesu obróbki termicznej w bezpiecznych i higienicznych warunkach. W urządzeniu można piec, gotować na parze, grillować, smażyć, blanszować oraz rozmrażać, bez ryzyka utraty najważniejszych składników odżywczych oraz mieszania się aromatów poszczególnych potraw.

Oprócz tego w naszej ofercie posiadamy profesjonalne piece do pizzy, piece konwekcyjne, konwekcyjne z naparowaniem, piece cukiernicze, modułowe, piece na węgiel drzewny lub drewno, a także komory wzrostowe czy piecyki konwekcyjne.
Specyficznym rodzajem pieca, dostępnego w naszej ofercie jest piec modułowy piekarniczy. Są to zarówno piece hertowe (stosowane do wypiekania pieczywa oraz do robienia pizzy), jak i szamotowe, służące do przygotowania wypieków na dużą skalę. Mogą być zasilane na gaz, olej, a także tradycyjnie – energią elektryczną.

Ekonomiczne piece gastronomiczne

W obecnych czasach mamy możliwość wyboru wszelakich pieców, które posiadają wiele funkcji i możliwości. Można być pewnym, że znajdzie się ten odpowiedni, który doskonale zaspokoi nasze potrzeby, oraz będzie skrojony idealnie na miarę prowadzonego typu lokalu gastronomicznego. Również pod względem ekonomicznym producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach. Jednym z bardziej ekonomicznych pieców jest ten konwekcyjno-parowy. Dzięki swojej specyfikacji, bardzo szybko się nagrzewa, a cyrkulujące powietrze zapewnia stałą i równomiernie rozprowadzającą się temperaturę. Tenże piec posiada kilka wersji, które mogą dostarczyć dodatkowych funkcji, niezbędnych do typu prowadzonego lokalu.

Piece do profesjonalnej kuchni

Prowadząc profesjonalną lokal usługowy — restaurację, niezwykle istotne jest posiadanie profesjonalnego pieca gastronomicznego. Taki piec zapewnia najwyższą jakość podawanych potraw. Piec musi być jak najlepszy, aby potrawa była jednolicie opieczona i miała odpowiednią fakturę. Nikt nie lubi, kiedy danie, które jest podane, z jednej strony jest przypieczone, a z drugiej niemal surowe. Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, jeśli chcą Państwo posiadać wysokiej jakości lokal gastronomiczny. Ważne, żeby taki piec był niezawodny, w końcu nie można dopuścić do sytuacji, kiedy w trakcie pracy sprzęt odmawia posłuszeństwa. Jedynie zaufane urządzenia są w stanie zapewnić, że nic nie stanie się w trakcie dnia i można spokojnie wykonywać zamówienia klientów.

Najlepsze sposoby na wyczyszczenie pieców

Jednym z najlepszych domowych sposobów na wyczyszczenie pieca, znanym od lat, jest soda oczyszczona. Z dodatkiem octu, tworzy maź, która w łatwy sposób jest w stanie wyczyścić problematyczne miejsca. Jest to niezwykle ekonomiczny sposób, gdyż soda nie kosztuje dużo, a taki roztwór jest w stanie wyczyścić duże ilości zabrudzonych powierzchni. Najlepiej, po nałożeniu tejże substancji na zabrudzone miejsca, odczekać około 20 minut. Dzięki temu nawet najbardziej uporczywy brud powinien zejść bez trudu.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie