Multi Gastro

Piece cukiernicze

[product id="21501, 10692, 10694, 10697"]
Piec do wypieku pieczywa w sklepie - zestaw garownik + okap Piec do wypieku pieczywa w sklepie - zestaw garownik + okap

Najlepsze piece do wypieku chleba polecane przez profesjonalistów.

Piec do wypieku pieczywa w sklepie - zestaw garownik + okap
Producent: Resto Quality
13 299,00 zł 25 951,77 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps one XEBC-04EU-E1RM | 4x(600x400) | 7,4 kW Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps one XEBC-04EU-E1RM | 4x(600x400) | 7,4 kW

Najlepsze piece konwekcyjno parowe do polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps one XEBC-04EU-E1RM | 4x(600x400) | 7,4 kW
Producent: UNOX
14 717,50 zł 24 630,75 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps plus  XEBC-04EU-EPRM | 4x(600x400) | 10,6 kW Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps plus  XEBC-04EU-EPRM | 4x(600x400) | 10,6 kW

Najlepsze piece konwekcyjno parowe do polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps plus XEBC-04EU-EPRM | 4x(600x400) | 10,6 kW
Producent: UNOX
17 710,00 zł 29 889,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps one XEBC-06EU-E1RM | 6x(600x400)  | 9,9 kW Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps one XEBC-06EU-E1RM | 6x(600x400)  | 9,9 kW

Najlepsze piece konwekcyjno parowe do polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy piekarski BakerTop Mind.Maps one XEBC-06EU-E1RM | 6x(600x400) | 9,9 kW
Producent: UNOX
18 182,50 zł 30 719,25 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Piece cukiernicze

W pracy cukiernika ogromną rolę odgrywa odpowiedni piec cukierniczy. Nie można pozwolić sobie na żadne awarie, gdyż może to doprowadzić do zmarnowania ciasta i cennego czasu. Odpowiedni sprzęt zapewni profesjonalizm oferowanych usług, dlatego tak ważne jest, aby w każdym momencie móc liczyć na sprawdzony sprzęt, który będzie służył bez zarzutu, przez długie lata.

Gastronomiczne piece cukiernicze elektryczne i gazowe

Każdy piec cukierniczy można podzielić na te zasilane gazem i elektrycznie. Oba działają niezawodnie i doskonale odgrywają swoją rolę. Tańsza eksploatacja ma miejsce w przypadku zasilania gazem. Dzieje się tak, ponieważ jest znacznie tańszy od energii elektrycznej. Elektryczny piec cukierniczy nie sprawdzi się w przypadku awarii prądu lub przerwie w dostawie. Tymczasem, posiadając piec cukrowniczy gazowy, mamy możliwość używać pieca w dalszym ciągu. Jeśli chodzi o montaż urządzeń, to dużo łatwiej jest podłączyć elektryczny piec, przy gazowym konieczny jest ostrożny i pewny montaż oraz wykonanie testu szczelności.

Jaki piec cukierniczy wybrać?

Zawsze przed podjęciem decyzji odnośnie do nowego zakupu, należy przemyśleć szeroki zakres czynników, który trzeba wziąć pod uwagę. Do takich czynników należy przede wszystkim wielkość lokalu i średnia dzienna liczba klientów. Mając te dane, można zawęzić zasięg poszukiwać do konkretnych wymiarów pieca. Następnie wśród oferowanych na rynku, należy wybrać typ i sposób działania. Nikt nie lubi sytuacji, kiedy to wypieki są suche, przez co nie lada wyzwaniem jest zjedzenie takiego kawałka ciasta. Jeśli zależy Państwu na tym, aby ciasto było odpowiednio wilgotne, to warto zakupić taki piec cukierniczy, który posiada opcję nawilżania. Jest to naprawdę przydatna funkcja, dzięki niej wypieki będą odpowiednio przyrządzone. Specjalistyczne piece cukiernicze konwekcyjno-parowe przyspieszają pracę i znacznie ją ułatwiają.

Ilość w parze z jakością

Korzystając z profesjonalnych pieców cukierniczych, jest możliwość wykonania dużej liczby ciast w jednym czasie. Takie urządzenia przystosowane są do profesjonalnej produkcji na szeroką skalę, bez strachu, że produkty przesiąkną się wzajemnie swoimi zapachami. Filtry, znajdujące się w piecach, wyłapują wszelkiego rodzaju woń, więc nie trzeba obawiać się, że tworząc kilka ciast jednocześnie, ich aromaty pochłoną się wzajemnie. Nowoczesne funkcje pieców cukierniczych powodują, że wypieki pieką się naprawdę szybko, dzięki czemu można zwiększyć produkcję, bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Multi Gastro.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie