Multi Gastro

Piece do pizzy opalane drewnem

 

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Piece do pizzy opalane drewnem – tradycyjna włoska pizza

Piece do pizzy opalane drewnem – ogromnie popularne na zachodzie Europy urządzenia już teraz w naszej ofercie. Proponujemy piece znanego na całym świecie włoskiego producenta Alfa Pizza. Historia tej firmy sięga 1977 roku. Piece mogą pracować na drewnie lub alternatywnie mogą być zasilane gazem, dzięki czemu można z nich korzystać w każdych warunkach. Połączenie najlepszych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawia, że urządzenia te pozwalają na przygotowanie idealnie wypieczonej pizzy.

Nasza oferta obejmuje urządzenia o różnych parametrach, dzięki czemu możliwy jest ich precyzyjny dobór do indywidualnych preferencji użytkownika. Proponujemy zarówno duże modele wolnostojące, jak i kompaktowe piece do pizzy opalane drewnem, które pozwolą przygotowywać ten smakołyk nawet w ograniczonej przestrzeni – np. w food trucku lub bardzo małej kuchni. Oferta obejmuje też sprzęt o różnej wydajności i możliwościach montażu. Dostępne są m.in. mobilne urządzenia na podstawach jezdnych, które można stosować także w plenerze. Dzięki dopracowanej konstrukcji każdy z oferowanych pieców szybko się nagrzewa i jest wydajny energetycznie, a wysoka temperatura panująca wewnątrz zapewnia szybki wypiek pizzy o idealnym wyglądzie i smaku. Możliwość kontroli płomienia i warunków termicznych pozwala na precyzyjny wypiek pizzy, chleba lub innych podobnych produktów. Oferowane piece są też niezwykle trwałe, a modele przystosowane do pracy na zewnątrz wykazują wysoką odporność na wszelkie warunki atmosferyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pieców oraz pozostałych narzędzi i akcesoriów do wyrobu pizzy. Proponujemy rozwiązania do różnorodnych zastosowań, świadcząc profesjonalną pomoc przy zakupach. Zachęcamy do kontaktu!

Zalety pieców do pizzy opalanych drewnem

Pizza to niezwykle proste danie o chłopskim rodowodzie, jednak jej prawidłowe przygotowanie to prawdziwa sztuka. Liczy się każdy detal – jakość oraz proporcje składników, czas wyrabiania i leżakowania ciasta, czy w końcu temperatura, w której jest wypiekane. Tradycyjna włoska pizza powinna być pieczona w bardzo wysokiej temperaturze (dochodzącej nawet do 450 stopni), niemożliwej do uzyskania w zwykłym piekarniku. Piece do pizzy opalane drewnem pozwalają uzyskać odpowiednie parametry techniczne, a nad zasilanymi innymi sposobami urządzeniami mają dodatkową przewagę w postaci niepodrabialnego aromatu drewnianego dymu. To właśnie on często stanowi przysłowiową „kropkę nad i” i decyduje o jakości gotowego dania.

Możliwość odtworzenia oryginalnego smaku włoskiej pizzy to jednak nie jedyna zaleta, jaka wyróżnia tego typu urządzenia. Nowoczesne piece do pizzy opalane drewnem wyposażone są w udogodnienia umożliwiające kontrolę temperatury i poziomu płomienia, co wpływa na precyzję wypieku. Ogromną zaletą oferowanych przez nas urządzeń jest również możliwość wykorzystania zasilania gazowego, która wpływa na ich większą wszechstronność. Warto wiedzieć, że piece tego typu to duża powierzchnia wypieku, która pozwala na jednoczesne przygotowanie kilku indywidualnych placków. W połączeniu z wysoką temperaturą panującą wewnątrz oznacza to możliwość błyskawicznego przygotowania i wydawania posiłków (nawet do 100 i więcej sztuk pizzy na godzinę, w zależności od wybranego modelu). Konstrukcje łączące tradycyjne materiały z nowoczesną stalą nierdzewną oznaczają zaś wysoką trwałość, higienę i wygodę użytkowania.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie