Multi Gastro

Piece konwekcyjno parowe gazowe

Piec konwekcyjno-parowy gazowy 4xGN2/3

Pojemność 4xGN2/3. Moc 4kW. Zasilanie gazowe.

Najlepsze piece konwekcyjno parowe gazowe polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy gazowy 4xGN2/3
Producent: Hendi
6 088,72 zł 8 510,37 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-0511-GPRM | 5xGN1/1 | 15 kW Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-0511-GPRM | 5xGN1/1 | 15 kW

Najlepsze piece konwekcyjno parowe do polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-0511-GPRM | 5xGN1/1 | 15 kW
Producent: UNOX
20 545,00 zł 34 870,50 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-0711-GPRM | 7xGN1/1 | 19 kW Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-0711-GPRM | 7xGN1/1 | 19 kW

Najlepsze piece konwekcyjno parowe do polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-0711-GPRM | 7xGN1/1 | 19 kW
Producent: UNOX
26 372,50 zł 45 110,25 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy Rational iCombi Classic gazowy | iCC 6-1/1 | 13,5 kW | 850x842x754 mm | Piec konwekcyjno-parowy Rational iCombi Classic gazowy | iCC 6-1/1 | 13,5 kW | 850x842x754 mm |

Najlepsze piece konwekcyjno-parowe polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy Rational iCombi Classic gazowy | iCC 6-1/1 | 13,5 kW | 850x842x754 mm |
Producent: Rational
29 470,00 zł 51 783,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-1011-GPRM | 10xGN1/1  | 22 kW Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-1011-GPRM | 10xGN1/1  | 22 kW

Najlepsze piece konwekcyjno parowe do polecane przez profesjonalistów.

Piec konwekcyjno-parowy ChefTop Mind.Maps plus gazowy XEVC-1011-GPRM | 10xGN1/1 | 22 kW
Producent: UNOX
35 350,00 zł 60 885,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Piece konwekcyjno-parowe gazowe – funkcjonalność i niezawodność

Wielofunkcyjność pieca konwekcyjnego pozwala przygotowywać w nim zarówno warzywa na parze, jak też pieczone ziemniaki i różnorodne mięsa. Możliwość wykorzystania jego licznych opcji w pełni zaspokaja potrzeby szefa kuchni i podniebienia gości. Piec konwencyjno-parowy gazowy stanowi rozwiązanie elastyczne, a zarazem proste w obsłudze. Umożliwia pieczenie, smażenie, grillowanie, gotowanie na parze, duszenie i  blanszowanie potraw. Manualny panel sterowania umożliwia pełną regulację temperatury, prędkości wentylatora i wilgotności powietrza. Dzięki temu, można łatwiej kontrolować efekt finalny, zapobiegając wysuszaniu pieczonych wewnątrz mięs i warzyw. Oświetlenie komory daje wgląd do stanu potraw bez konieczności otwierania drzwiczek i zaburzania obiegu temperatury. Podwójne przeszklenie drzwi gwarantuje kompleksową ochronę termiczną, zaś autorewers w wentylatorze utrzymuje identyczną temperaturę w każdym obszarze pieca. Utrzymaniu pieca w czystości sprzyjają wysuwane prowadnice, zaokrąglone krawędzie komory, proste drzwi oraz wykonanie ze stali nierdzewnej. 

Piece konwekcyjno-parowe gazowe – dobre zarządzanie zapasami i oszczędność w gotowaniu

 Z perspektywy właściciela restauracji, niezwykle przydatną funkcją pieców konwekcyjno-parowych jest rozmrażanie i regeneracja. Pierwsza z tych opcji umożliwia sprawne odmrożenie składników przechowywanych w zamrażarkach. Każdy restaurator zdaje sobie sprawę z tego, że zwłaszcza zimą istnieje ograniczony dostęp do niektórych świeżych produktów sezonowych. Do przygotowania potraw można wówczas wykorzystać odpowiednio przechowywane mrożonki, które dzięki rozmrażaniu w piecu konwekcyjnym nie tracą swoich składników odżywczych. Inną interesującą opcją urządzenia jest funkcja regeneracji, czyli odgrzania potraw bez pogorszenia się ich walorów smakowych. Regulacja wilgotności temperatury pozwala czuwać nad procesem podgrzewania dań i zapobiega ich przususzeniu. 

Energooszczędność z piecami gazowymi

Piece konwekcyjno-parowe gazowe są dobrą opcją dla osób, które są oszczędne i dbają o to, aby móc cieszyć się niskimi rachunkami. Gaz jest wyjątkowo tani, a taki piec już sam w sobie jest ekonomiczny ze względu na swoją specyfikę i sposób działania. Stała cyrkulacja powietrza zapewnia niskie zużycie energii, a gaz jest dużo tańszy od prądu elektrycznego. Te dwa czynniki sprawiają, że gazowy piec konwekcyjno-parowy jest bardzo wydajny i tani w użyciu. Nawet jeśli kupimy taki piec o większych rozmiarach, to nie musimy się obawiać, że obciąży on naszą kieszeń.

Dlaczego warto nabyć piec konwekcyjny do swojej gastronomii?

Piece konwekcyjno-parowe gazowe, za sprawą swojej wielozadaniowości, pozwalają ograniczyć liczbę urządzeń stojących w kuchni oraz dają większą przestrzeń do wykorzystania pod obszar roboczy. Staranne ustalenie menu i zaprogramowanie ustawień odpowiadających mu zaowocuje oszczędnością czasu i nakładów pracy, a więc – w dłuższej perspektywie – mniejszymi wydatkami i wyższą wydajnością. Tak poniesiony koszt wygeneruje zwrot z inwestycji i szybko się zwróci.

Piece gazowe a bezpieczeństwo

Praca z każdym sprzętem zasilanym gazem wymaga precyzyjnego i dokładnego podpięcia, tak aby uniknąć sytuacji, w której okazuje się, że gaz wycieka, co może doprowadzić do wybuchu. Dlatego przed pierwszym użyciem gazowego pieca konwekcyjno-parowego należy bezwzględnie wykonać test szczelności. Po takim przygotowaniu możemy mieć pewność, że sprzęt używany jest bezpiecznie i został podłączony prawidłowo oraz nic nam nie zagraża. Piece z naszej oferty wykonane są solidnie, dlatego po odpowiednim podłączeniu można bez obaw korzystać z niego każdego dnia.

Piece konwekcyjno-parowe – automatyzacja czyszczenia

Nowoczesne piece konwekcyjno-parowe gazowe są wyposażone w kilka programów czyszczących – począwszy od opcji szybkiego czyszczenia bez detergentów po intensywne cykle mycia. W ten sposób pracownicy i pomocnicy na kuchni mogą zautomatyzować proces czyszczenia, nie muszą angażować zbyt wiele swojej energii oraz mogą zminimalizować czas potrzebny na wykonanie niezbędnych prac. Z racji swoich licznych zalet, piece konwekcyjno-parowe gazowe są świetnymi urządzeniami przeznaczonymi do profesjonalnej gastronomii, bez których trudno wyobrazić sobie sprawną pracę na kuchni.

Jak zachować czystość w piecu gazowym konwekcyjno-parowym

Każdy użytkownik pieca czy piekarnika wie jak ciężko doprowadzić go do czystości. Nie raz efektów tej pracy nie widać w ogóle i wygląda na żmudną i bezsensowną. Profesjonalne gazowe piece konwekcyjno-parowe wychodzą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającym klientów. Łatwy dostęp do komory oraz jego powierzchnia zdecydowania ułatwia proces sprzątania. Jeśli piekliśmy rzeczy, które mogły wydzielać tłuszcz, to należy użyć odpowiedniego płynu, który z łatwością rozpuści nawet najbardziej uporczywy brud. Następnie, aby powierzchnia wyglądała zachwycająco, można przetrzeć ją octem z sodą i cytryną. To najlepszy i najtańszy sposób na doprowadzenie urządzenia do czystości. Każdy z nas na pewno posiada te produkty w swojej kuchni.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie