Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00

  Piece konwekcyjno parowe gazowe

  Piec konwekcyjno-parowy gazowy 4xGN2/3

  Piec konwekcyjno-parowy gazowy 4xGN2/3

  Producent: Hendi
  5 724,48 zł 4 654,05 zł
  6 025,77 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Piec konwekcyjno - parowy 5x GN 1/1, gazowy - sterowanie manualne, 9 kW

  Piec konwekcyjno - parowy 5x GN 1/1, gazowy - sterowanie manualne, 9 kW

  Producent: Hendi
  14 020,83 zł 11 399,05 zł
  14 758,77 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Piec konwekcyjno-parowy | Unox | ChefTop Mind.Maps plus | 3xGN1/1 | 5 kW |

  Piec konwekcyjno-parowy | Unox | ChefTop Mind.Maps plus | 3xGN1/1 | 5 kW |

  Producent: UNOX
  16 098,24 zł 16 601,31 zł 13 088,00 zł 13 497,00 zł
  25 153,50 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  • promocja
  Piec konwekcyjno - parowy 7x GN 1/1, gazowy - sterowanie manualne, 13 kW

  Piec konwekcyjno - parowy 7x GN 1/1, gazowy - sterowanie manualne, 13 kW

  Producent: Hendi
  17 526,33 zł 14 249,05 zł
  18 448,77 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  • promocja
  • promocja
  Piec konwekcyjno-parowy 5xGN1/1 ChefTop Mind.Maps plus gazowy 15 kW

  Piec konwekcyjno-parowy 5xGN1/1 ChefTop Mind.Maps plus gazowy 15 kW

  Producent: UNOX
  24 102,34 zł 19 595,40 zł
  36 518,70 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Piece konwekcyjno-parowe gazowe – funkcjonalność i niezawodność

  Wielofunkcyjność pieca konwekcyjnego pozwala przygotowywać w nim zarówno warzywa na parze, jak też pieczone ziemniaki i różnorodne mięsa. Możliwość wykorzystania jego licznych opcji w pełni zaspokaja potrzeby szefa kuchni i podniebienia gości. Piec konwencyjno-parowy gazowy stanowi rozwiązanie elastyczne, a zarazem proste w obsłudze. Umożliwia pieczenie, smażenie, grillowanie, gotowanie na parze, duszenie i  blanszowanie potraw. Manualny panel sterowania umożliwia pełną regulację temperatury, prędkości wentylatora i wilgotności powietrza. Dzięki temu, można łatwiej kontrolować efekt finalny, zapobiegając wysuszaniu pieczonych wewnątrz mięs i warzyw. Oświetlenie komory daje wgląd do stanu potraw bez konieczności otwierania drzwiczek i zaburzania obiegu temperatury. Podwójne przeszklenie drzwi gwarantuje kompleksową ochronę termiczną, zaś autorewers w wentylatorze utrzymuje identyczną temperaturę w każdym obszarze pieca. Utrzymaniu pieca w czystości sprzyjają wysuwane prowadnice, zaokrąglone krawędzie komory, proste drzwi oraz wykonanie ze stali nierdzewnej. 

  Piece konwekcyjno-parowe gazowe – dobre zarządzanie zapasami i oszczędność w gotowaniu

   Z perspektywy właściciela restauracji, niezwykle przydatną funkcją pieców konwekcyjno-parowych jest rozmrażanie i regeneracja. Pierwsza z tych opcji umożliwia sprawne odmrożenie składników przechowywanych w zamrażarkach. Każdy restaurator zdaje sobie sprawę z tego, że zwłaszcza zimą istnieje ograniczony dostęp do niektórych świeżych produktów sezonowych. Do przygotowania potraw można wówczas wykorzystać odpowiednio przechowywane mrożonki, które dzięki rozmrażaniu w piecu konwekcyjnym nie tracą swoich składników odżywczych. Inną interesującą opcją urządzenia jest funkcja regeneracji, czyli odgrzania potraw bez pogorszenia się ich walorów smakowych. Regulacja wilgotności temperatury pozwala czuwać nad procesem podgrzewania dań i zapobiega ich przususzeniu. 

  Dlaczego warto nabyć piec konwekcyjny do swojej gastronomii?

  Piece konwekcyjno-parowe gazowe, za sprawą swojej wielozadaniowości, pozwalają ograniczyć liczbę urządzeń stojących w kuchni oraz dają większą przestrzeń do wykorzystania pod obszar roboczy. Staranne ustalenie menu i zaprogramowanie ustawień odpowiadających mu zaowocuje oszczędnością czasu i nakładów pracy, a więc – w dłuższej perspektywie – mniejszymi wydatkami i wyższą wydajnością. Tak poniesiony koszt wygeneruje zwrot z inwestycji i szybko się zwróci.

  Piece konwekcyjno-parowe – automatyzacja czyszczenia

  Nowoczesne piece konwekcyjno-parowe gazowe są wyposażone w kilka programów czyszczących – począwszy od opcji szybkiego czyszczenia bez detergentów po intensywne cykle mycia. W ten sposób pracownicy i pomocnicy na kuchni mogą zautomatyzować proces czyszczenia, nie muszą angażować zbyt wiele swojej energii oraz mogą zminimalizować czas potrzebny na wykonanie niezbędnych prac. Z racji swoich licznych zalet, piece konwekcyjno-parowe gazowe są świetnymi urządzeniami przeznaczonymi do profesjonalnej gastronomii, bez których trudno wyobrazić sobie sprawną pracę na kuchni.

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium