Multi Gastro

Piece na węgiel drzewny | drewno

Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-K Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-K
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-K
Producent: Resto Quality
17 384,00 zł 26 727,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-S Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-S
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-S
Producent: Resto Quality
17 384,00 zł 26 727,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-K Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-K
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-K
Producent: Resto Quality
23 152,00 zł 35 596,20 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-S Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-S
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-S
Producent: Resto Quality
23 152,00 zł 35 596,20 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Piece na węgiel drzewny i drewno

Tradycyjne sposoby przygotowywania potraw nie tylko nie odchodzą do lamusa, ale wręcz przechodzą swój renesans. Dotyczy to również m.in. pieczenia w piecach na węgiel drzewny i drewno. Przygotowywane w ten sposób dania mają przede wszystkim wyjątkowy aromat dymu, którego nie da się zastąpić syntetycznymi substytutami. Nowoczesne konstrukcje tych inspirowanych dawnym stylem gotowania urządzeń pozwalają na pieczenie, grillowanie, smażenie, blanszowanie i zapiekanie różnorodnych produktów. Wysoka temperatura, którą mogą osiągnąć piece na węgiel drzewny i drewno (nawet do 500 stopni Celsjusza) zapewnia niespotykane parametry obróbki cieplnej. Tego rodzaju sprzęt przyda się szczególnie do przyrządzania mięs i z pewnością pomoże wydobyć niezrównany smak wysokogatunkowych steków, burgerów, żeberek i wielu innych potraw.

Funkcjonalne i bezpieczne piece na węgiel drzewny i drewno

Profesjonalne piece na węgiel drzewny i drewno mają pojemne komory, dzięki czemu umożliwiają jednoczesną obróbkę dużych ilości żywności. Dzięki kontroli płomienia i temperatury są znacznie bardziej funkcjonalne niż zwykłe grille węglowe, a jednocześnie stwarzają szersze możliwości wykorzystania. Zamknięta komora spalin pozwala na wygodną pracę. Specjalna budowa umożliwia również znacznie bardziej ekonomiczne zużycie materiału opałowego niż w przypadku otwartego grilla oraz szybsze przygotowywanie potraw. Wszystko to sprawia, że piece na węgiel drzewny i drewno są doskonałym wyborem dla różnych typów działalności gastronomicznej.

Piece na węgiel drzewny i drewno – wysoka jakość dla gastronomii

Dostępne w naszym asortymencie piece na węgiel drzewny i drewno przeznaczone są do profesjonalnego wykorzystania gastronomicznego. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka efektywność i funkcjonalność. Wykonanie z wysokiej jakości stali ułatwia zachowanie higieny i wpływa na trwałość urządzeń. Są one dostępne w kilku wariantach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium