Multi Gastro

Piece na węgiel drzewny | drewno

[product id="23111, 23112, 23109, 23110"]
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-K Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-K
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-K
Producent: Resto Quality
19 048,00 zł 29 286,30 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-S Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-S
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-40-S
Producent: Resto Quality
19 048,00 zł 29 286,30 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-K Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-K
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-K
Producent: Resto Quality
25 400,00 zł 39 052,50 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-S Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-S
Piec-grill na węgiel drzewny RQ.PKF-50-S
Producent: Resto Quality
25 400,00 zł 39 052,50 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Piece na węgiel drzewny i drewno

Tradycyjne sposoby przygotowywania potraw nie tylko nie odchodzą do lamusa, ale wręcz przechodzą swój renesans. Dotyczy to również m.in. pieczenia w piecach na węgiel drzewny i drewno. Przygotowywane w ten sposób dania mają przede wszystkim wyjątkowy aromat dymu, którego nie da się zastąpić syntetycznymi substytutami. Nowoczesne konstrukcje tych inspirowanych dawnym stylem gotowania urządzeń pozwalają na pieczenie, grillowanie, smażenie, blanszowanie i zapiekanie różnorodnych produktów. Wysoka temperatura, którą mogą osiągnąć piece na węgiel drzewny i drewno (nawet do 500 stopni Celsjusza) zapewnia niespotykane parametry obróbki cieplnej. Tego rodzaju sprzęt przyda się szczególnie do przyrządzania mięs i z pewnością pomoże wydobyć niezrównany smak wysokogatunkowych steków, burgerów, żeberek i wielu innych potraw.

Funkcjonalne i bezpieczne piece na węgiel drzewny i drewno

Profesjonalne piece na węgiel drzewny i drewno mają pojemne komory, dzięki czemu umożliwiają jednoczesną obróbkę dużych ilości żywności. Dzięki kontroli płomienia i temperatury są znacznie bardziej funkcjonalne niż zwykłe grille węglowe, a jednocześnie stwarzają szersze możliwości wykorzystania. Zamknięta komora spalin pozwala na wygodną pracę. Specjalna budowa umożliwia również znacznie bardziej ekonomiczne zużycie materiału opałowego niż w przypadku otwartego grilla oraz szybsze przygotowywanie potraw. Wszystko to sprawia, że piece na węgiel drzewny i drewno są doskonałym wyborem dla różnych typów działalności gastronomicznej.

Piece na węgiel drzewny i drewno – wysoka jakość dla gastronomii

Dostępne w naszym asortymencie piece na węgiel drzewny i drewno przeznaczone są do profesjonalnego wykorzystania gastronomicznego. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka efektywność i funkcjonalność. Wykonanie z wysokiej jakości stali ułatwia zachowanie higieny i wpływa na trwałość urządzeń. Są one dostępne w kilku wariantach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Niepowtarzalny smak dań z grilla na węgiel drzewny

W dzisiejszych czasach mamy naprawdę szerokie możliwości co do wyboru grillów czy pieców, których producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach. Czasem jednak warto postawić na klasyczne rozwiązania, które są głęboko zakorzenione w kulturze. Piec-grill to fantastyczne połączenie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zostaną przyrządzone dania grillowe. Nic nie jest w stanie skopiować smaku i zapachu kiełbasek czy żeberek, których aromat zawdzięczamy właśnie węglowi drzewnemu. Ten nowoczesny sprzęt można zainstalować w kuchni, pod odpowiednim okapem, dzięki czemu nawet zimą można przygotować przepyszne danie z grilla. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich miłośników takich dań.

Funkcjonalność pieca gastronomicznego na węgiel drzewny

Komora pieca gastronomicznego na węgiel drzewny jest bardzo obszerna. Pozwala to na przygotowanie dużej ilości dań w jednym czasie. Mięso przyrządzane w takim piecu cieszy się dużą popularnością, ze względu na niepowtarzalny smak i aromat. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość kontroli ognia i temperatury. Taka możliwość jest naprawdę innowacyjna, ponieważ ułatwia przygotowania i sprawia, że nie trzeba cały czas pilnować naszych potraw, gdyż od samego początku mamy nad nimi większą kontrolę. Wbudowana komora spalin sprawia, że nie musimy obawiać się wydzielanego dymu, gdyż jest bezpiecznie odprowadzany. Budowa urządzenia sprzyja wydajności używanego opału.

Piece na węgiel drzewny i drewno – wysoka jakość dla gastronomii

Dostępne w naszym asortymencie piece na węgiel drzewny i drewno przeznaczone są do profesjonalnego wykorzystania gastronomicznego. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka efektywność i funkcjonalność. Wykonanie z wysokiej jakości stali ułatwia zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas pracy i wpływa na trwałość urządzeń. Są one dostępne w kilku wariantach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie