Multi Gastro

Kuchnie indukcyjne

Kuchnie indukcyjne

Posiadając nowoczesne sprzęty, każdy chce, aby spełniały pewne warunki — od walorów estetycznych po bezawaryjność i łatwość w utrzymaniu czystości. Te wszystkie czynniki są spełnione w przypadku kuchni indukcyjnej do gastronomii. Jej bezpieczna konstrukcja, zapobiega wszelkim wypadkom. Korzystając z takiego urządzenia, nie ma ryzyka podpalenia. Zmniejsza się również znacznie ryzyko oparzenia. Takie funkcje są naprawdę bardzo istotne podczas codziennej pracy w lokalach gastronomicznych, gdzie gotuje się ogromne ilości jedzenia. W takich sytuacjach potrzebny jest wyłącznie sprzęt, na który można liczyć w każdej sytuacji i można o nim powiedzieć, że jest bezawaryjny. Warto w swojej kuchni posiadać kuchnię indukcyjną.

Zalety kuchni indukcyjnej

Wszystkie nowe sprzęty, posiadają mnóstwo funkcji i unowocześnień, które mają mieć znaczny wpływ na użytkowanie. Gotowanie z takim sprzętem ma być maksymalnie proste i intuicyjne. Tak właśnie jest w przypadku kuchni indukcyjnej. Innowacyjnym rozwiązaniem jest samoistne wyłączanie się kuchenki w momencie, gdy podnosimy garnek. Taka możliwość pozwala uniknąć sytuacji, w których zapomina się o przekręceniu kurka, co może prowadzić do sytuacji niezwykle ryzykownych. Samowyłączająca się kuchenka, ogranicza ryzyko poparzenia w przypadku np. położenia ręki na płycie. To tylko niektóre z możliwości kuchni indukcyjnej, aby cieszyć się pełnymi funkcjami i móc wykorzystać całkowicie potencjał sprzętu, polecamy zaopatrzyć się w kuchnię indukcyjną. Dzięki temu można cieszyć się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami.

Jak działa kuchnia indukcyjna

Jeśli zastanawiają się Państwo, w jaki sposób działa kuchnia indukcyjna, to zachęcamy do dalszej lektury. Poniżej przedstawiono sposób działania kuchni indukcyjnej, dzięki czemu będzie można w łatwiejszy sposób zrozumieć sposób jej działania.
Znajdujące się pod płytą cewki, wytwarzają pole magnetyczne. Dzięki temu zjawisku możliwa jest zamiana energii elektrycznej w cieplną w dnie naczynia, za sprawą przepływu prądów wirowych. Dlatego właśnie do prawidłowego działania kuchni indukcyjnej, niezbędne są odpowiednie naczynia. Nie należą one do najtańszych, jednak z pewnością będą służyć na długi czas, przez co możemy mieć pewność, że inwestycja była trafna i pieniądze zostały odpowiednio spożytkowane.

Czy czyszczenie kuchni indukcyjnej jest trudne?

Każdy, kto nie przepada za sprzątaniem, chciałby, żeby ten proces był bardzo szybki i efektowny. Na szczęście proces sprzątania kuchni indukcyjnej jest bardzo proste. Dzieje się tak głównie za sprawą gładkiej powierzchni, do której brud nie przywiera i łatwo można ją doczyścić przy pomocy płynu, który sprawnie rozpuszcza tłuszcz i zaschnięte jedzenie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium