Multi Gastro

Naleśnikarki automatyczne

Urządzenia do smażenia dla gastronomii

Do odpowiedniego funkcjonowania lokali gastronomicznych, niezbędne są sprawdzone urządzenia do smażenia. Z ich pomocą jest możliwe przygotowanie naprawdę wielu pysznych dań, takich jak frytki czy nawet pączki. Odpowiednie urządzenie jest w stanie zapewnić wiele funkcji, a co za tym idzie, będzie można ograniczyć kupowanie wielu różnych sprzętów. Dzięki temu nie będzie trzeba stracić zbyt dużej powierzchni lokalu, a w rezultacie będzie możliwe swobodne poruszanie się po kuchni podczas gotowania przepysznych potraw. Warto stawiać na takie rozwiązania, szczególnie w tych mniejszych miejscach, ponieważ dzięki temu będzie można w profesjonalny sposób przygotować wiele dań, przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego sprzętu gastronomicznego.

Rodzaje urządzeń do smażenia

Wśród produktów, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, można znaleźć takie urządzenia do smażenia jak:

Te sprzęty pomagają w codziennych pracach i znacznie usprawniają gotowanie. Ich nowoczesne funkcje pozwalają na precyzyjne ustawienie temperatury, dzięki czemu będzie można mieć większą kontrolę podczas smażenia. Niektóre z tych urządzeń do smażenia są wielofunkcyjne, a co za tym idzie, z ich pomocą możliwe jest wykonanie wielu dań. Takie rozwiązania pomagają w sprawnej aranżacji kuchni, dzięki czemu będzie możliwe swobodne poruszanie się po posiadanej przestrzeni. Jest to niezwykle ważne w pracy pod presją czasu. Wiele z tych urządzeń dostępnych jest w wersji na gaz lub prąd elektryczny, co pozwala na większą swobodę użytkowania. Będzie można mieć większy wpływ na rachunki, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie pewnej kwoty, którą można zainwestować w rozwój restauracji lub na inne użyteczne sprawy.

Najwyższa jakość w atrakcyjnych cenach

Wszystkie produkty, które można znaleźć w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy z dbałością o detale wykonują swoje urządzenia. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że oferowane sprzęty są najwyższej jakości i będą służyły przez długie lata, a dodatkowo dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Tak samo jest w przypadku urządzeń do smażenia. Materiały, z których zostały wykonane, są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu odpowiednio konserwowane, są bezawaryjne. W pracy w restauracjach niezwykle ważne jest, aby można było polegać na posiadanym sprzęcie, ponieważ wtedy praca wykonywana będzie na najwyższym poziomie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie