Multi Gastro

Naleśnikarki automatyczne

Urządzenia do smażenia dla gastronomii

Do odpowiedniego funkcjonowania lokali gastronomicznych, niezbędne są sprawdzone urządzenia do smażenia. Z ich pomocą jest możliwe przygotowanie naprawdę wielu pysznych dań, takich jak frytki czy nawet pączki. Odpowiednie urządzenie jest w stanie zapewnić wiele funkcji, a co za tym idzie, będzie można ograniczyć kupowanie wielu różnych sprzętów. Dzięki temu nie będzie trzeba stracić zbyt dużej powierzchni lokalu, a w rezultacie będzie możliwe swobodne poruszanie się po kuchni podczas gotowania przepysznych potraw. Warto stawiać na takie rozwiązania, szczególnie w tych mniejszych miejscach, ponieważ dzięki temu będzie można w profesjonalny sposób przygotować wiele dań, przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego sprzętu gastronomicznego.

Rodzaje urządzeń do smażenia

Wśród produktów, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, można znaleźć takie urządzenia do smażenia jak:

Te sprzęty pomagają w codziennych pracach i znacznie usprawniają gotowanie. Ich nowoczesne funkcje pozwalają na precyzyjne ustawienie temperatury, dzięki czemu będzie można mieć większą kontrolę podczas smażenia. Niektóre z tych urządzeń do smażenia są wielofunkcyjne, a co za tym idzie, z ich pomocą możliwe jest wykonanie wielu dań. Takie rozwiązania pomagają w sprawnej aranżacji kuchni, dzięki czemu będzie możliwe swobodne poruszanie się po posiadanej przestrzeni. Jest to niezwykle ważne w pracy pod presją czasu. Wiele z tych urządzeń dostępnych jest w wersji na gaz lub prąd elektryczny, co pozwala na większą swobodę użytkowania. Będzie można mieć większy wpływ na rachunki, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie pewnej kwoty, którą można zainwestować w rozwój restauracji lub na inne użyteczne sprawy.

Najwyższa jakość w atrakcyjnych cenach

Wszystkie produkty, które można znaleźć w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy z dbałością o detale wykonują swoje urządzenia. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że oferowane sprzęty są najwyższej jakości i będą służyły przez długie lata, a dodatkowo dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Tak samo jest w przypadku urządzeń do smażenia. Materiały, z których zostały wykonane, są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu odpowiednio konserwowane, są bezawaryjne. W pracy w restauracjach niezwykle ważne jest, aby można było polegać na posiadanym sprzęcie, ponieważ wtedy praca wykonywana będzie na najwyższym poziomie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie