Multi Gastro

Papiery pergaminowe

Papiery pergaminowe do restauracji

Odpowiednia prezentacja i podanie, są niezwykle ważne, aby podawane danie czy przekąska zachowała wszelkie walory estetyczne oraz smakowe. Aby to było możliwe, podczas serwowania np. frytek, niezbędne jest posiadanie papieru pergaminowego. Dzięki niemu będzie możliwy dokładne i bezpiecznie zapakowanie ziemniaczanych słupków, smażonych na głębokim tłuszczu, co sprawi, że będzie można odpowiednio podać taką przekąskę gościom, którzy ją zamówili.

Do czego używa się papieru pergaminowego?

Jeśli lokal zajmuje się podawaniem potraw i najczęściej są one typu fast food, to niezbędne jest posiadanie różnych opakowań czy papierów, które pomogą w szybki sposób zapakować jedzenie i przekazać oczekującemu klientowi. W takich sytuacjach niezbędne jest posiadanie papieru pergaminowego. Świetnie sprawdzi się do zapakowania burgerów, frytek czy nawet kebabów. Struktura takiego materiału znacznie różni się od regularnego papieru, którego możemy spotkać na co dzień. Pozbawiony jest włóknistej struktury, dzięki czemu nie jest tak rwący. Żywność nie przywiera do papieru, dzięki czemu nie ma ryzyka, że rozmiękły papier przywrze do jedzenia, przez co wraz z przekąską, mogłoby się spożyć kawałek papieru.

Papier pergaminowy na dobre zagościł w lokalach gastronomicznych. Jest również znany i bardzo często używany podczas pieczenia. Nie trzeba smarować blachy tłuszczem, co wiązałoby się często ze zwiększoną ilością tłuszczy w diecie. Aby pieczenie było zdrowsze oraz żeby ciasto lub inne produkty, które są poddawane obróbce termicznej, nie przywierało i nie przypalało się, wykłada się na blachę papier pergaminowy, który zapewni bezpieczne i równomierne opiekanie się potrawy.

Wysoka jakość w niskiej cenie dla gastronomii

Wszystkie produkty, które można znaleźć w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych dostawców, którzy wykonują swoje sprzęty z najwyższej jakości materiałów oraz z niezwykłą dbałością o szczegóły. Nie inaczej jest w przypadku papieru pergaminowego. Dostępny jest w wielu wersjach — w kratkę, papier z nadrukiem gazety, z nadrukiem typu “restauracja”, z nadrukiem typu “szef kuchni i jedzenie”, a także bez nadruków — neutralne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro i do dokonania zakupów. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, służymy pomocą na każdym etapie zakupów.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie