Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00
 
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30-16.30!
 

  Zmywarki taśmowe

  Zmywarka Tunelowa - Taśmowa - moduł myjąco - płuczący EVO101

  Zmywarka Tunelowa - Taśmowa - moduł myjąco - płuczący EVO101

  Producent: Krupps
  32 627,60 zł 26 526,50 zł
  50 196,30 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Zmywarka tunelowa KRUPPS EVOLUTION LINE | moduł odzysku ciepła | EVO111

  Zmywarka tunelowa KRUPPS EVOLUTION LINE | moduł odzysku ciepła | EVO111

  Producent: Resto Quality
  42 117,66 zł 34 242,00 zł
  64 796,40 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Zmywarka tunelowa KRUPPS EVOLUTION LINE | moduł suszenia | EVO121

  Zmywarka tunelowa KRUPPS EVOLUTION LINE | moduł suszenia | EVO121

  Producent: Resto Quality
  43 564,76 zł 35 418,50 zł
  67 022,70 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Zmywarka tunelowa KRUPPS EVOLUTION LINE | moduł mycia wstępnego | EVO301

  Zmywarka tunelowa KRUPPS EVOLUTION LINE | moduł mycia wstępnego | EVO301

  Producent: Resto Quality
  49 201,23 zł 40 001,00 zł
  75 694,20 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Wydajne zmywarki taśmowe

  Praca w kuchni gastronomicznej wymaga nieskazitelnej organizacji. W procesie wydawczym ogromne znaczenie ma zgranie w czasie wszystkich wykonywanych czynności. Niezwykle istotny jest też stały dostęp do czystych naczyń. Dlatego zmywanie to jedna z najważniejszych czynności wykonywanych w profesjonalnych kuchniach. Ułatwić mogą ją nowoczesne zmywarki taśmowe – urządzenia automatyczne o dużej wydajności. Dzięki nim w kuchni już nigdy nie zabraknie naczyń do serwowania, niezależnie od tego, jak duża zamówień jest w niej realizowanych.

  Zmywarki taśmowe to urządzenia, które automatyzują proces zmywania. To wysokowydajne maszyny przeznaczone dla restauracji, hoteli, cateringu, stołówek, bufetów, szpitali i innych miejsc odpowiadających za zbiorowe żywienie. Nowoczesne podzespoły odpowiadają za perfekcyjne i bardzo szybkie zmywanie z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Pełna automatyzacja pracy zapewnia niezwykłą łatwość obsługi. Wystarczy umieścić naczynia w maszynie, a proces zmywania rozpocznie się automatycznie. Dołączone kosze umożliwiają prawidłowe i wygodne zmywanie zarówno talerzy, jak i sztućców oraz szkła.

  Proponowane przez nas rozwiązania to wyłącznie wysokiej klasy urządzenia wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Oferujemy zmywarki taśmowe w kilku wariantach różniących się wydajnością, dzięki czemu możliwy jest wybór urządzenia zgodnego z Państwa indywidualnymi potrzebami. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do zmywarek.

  Zalety zmywarek taśmowych

  Zmywarki taśmowe to urządzenia o wielu zaletach, dzięki czemu spełniają one nawet bardzo wygórowane oczekiwania użytkowników. Podstawowym atutem tego typu maszyn jest wydajność, która zależy od wybranego modelu, jednak zawsze jest znacznie wyższa niż w przypadku innych urządzeń do zmywania. Równie istotna jest prostota obsługi – zmywanie odbywa się całkowicie automatycznie i nie wymaga zaangażowania od personelu. Użytkownicy z pewnością docenią też uniwersalność zmywarki, która pozwala na czyszczenie zastawy i sztućców oraz szkła. Proces odbywa się z wykorzystaniem wody o określonej temperaturze oraz odpowiednich detergentów, dzięki czemu wyróżnia się dużą skutecznością oraz zachowuje najwyższy stopień higieny. Do urządzenia można też dołączyć dodatkowe moduły (moduł suszący, wymiennik ciepła, komin wylotowy), które pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie jego funkcji do indywidualnych potrzeb użytkownika.

  Wydajne zmywarki taśmowe to urządzenia niezastąpione wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania szybkiego i niezawodnego systemu zmywania. To rozwiązania, które nie zawiodą nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium