Multi Gastro
Informacja o opiniach i ocenach

Informacja w zakresie weryfikacji opinii i ocen zamieszczanych na stronie internetowej www.multigastro.pl

(zwanej dalej Stroną Internetową)

 

Szanowni Państwo,

mając na uwadze ciążące na Naszej Spółce zobowiązanie do przekazania jasnych informacji co do sposobu tworzenia i weryfikacji opinii i ocen zamieszczanych na Stronie Internetowej, uprzejmie informujemy:

  1. opinie o Naszej Spółce

Wyświetlane na Stronie Internetowej opinie tekstowe (dłuższe wypowiedzi) dotyczące Naszej Spółki oraz prowadzonego przez Nas sklepu internetowego stanowią opinie weryfikowane, co do których podjęliśmy daleko idące działania celem zapewnienia by pochodziły one od osób prawnych i fizycznych, które faktycznie skorzystały z Naszych usług i oferty.

Opinie te pozyskiwane są wedle następującej procedury:

  1. poszczególni klienci dokonują zakupu od Naszej Spółki;
  2. po pewnym czasie zwracamy się do tych konkretnych nabywców o wyrażenie opinii o Naszej Spółce oraz prowadzonym sklepie internetowym, równocześnie prosząc o wyrażenie zgody na opublikowanie opinii;
  3. zwrotnie nadesłane opinie są jeszcze raz weryfikowane dla upewnienia się, iż pochodzą od Naszych faktycznych klientów
  4. po zakończeniu procedury jw. opinia publikowana jest na Stronie Internetowej

 

      II. oceny wyrażone systemem graficznym o poszczególnych produktach

Na Naszej Stronie Internetowej – przy poszczególnych produktach – mogą Państwo znaleźć system oceny tych konkretnych produktów za pomocą systemu graficznego tj. wyrażenia oceny w formacie od 1 do 5 gwiazdek.

Wyświetlane oceny pochodzą od osób które po wejściu na Stronę Internetową i przejściu do podstrony z konkretnym produktem wyraziły ocenę poprzez kliknięcie wybranej przez siebie liczby gwiazdek.

Tak sporządzana i wyświetlana opinia nie jest weryfikowana pod kątem jej pochodzenia od osób które faktycznie dany produkt nabyły, Spółka w żaden sposób nie ogranicza i nie limituje możliwości dodania oceny, a tym samym oceny nie są weryfikowane i nie ma ograniczeń by pochodziły od osób które danego produktu nie nabyły lub z niego nie korzystały.

 

      III. Podsumowanie

Publikowane na Stronie Internetowej opinie o Spółce i sklepie internetowym są opiniami zweryfikowanymi, co do których Spółka podjęła działania celem zapewnienia by pochodziły od osób które faktycznie nabyły od Nas towary lub urządzenia.

Publikowane na Stronie Internetowej oceny poszczególnych produktów (w systemie wyrażenia ocen „gwiazdkami”) nie są weryfikowane pod kątem ich autentyczności.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium