Multi Gastro

Pokrywy

Pokrywka do 067110/ 067115/ 067120 Pokrywka do 067110/ 067115/ 067120
Pokrywka z polipropylenu pasująca do pojemników o pojemności 10, 15 i 20 l.

Wysokiej jakości pokrywy do pojemników polecane przez profesjonalistów.

Pokrywka do 067110/ 067115/ 067120
Producent: Stalgast
33,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Pojemnik na mąkę | na produkty sypkie | z kółkami | 100 litrów Pojemnik na mąkę | na produkty sypkie | z kółkami | 100 litrów

Pojemnik na produkty sypkie - mąkę 102 litry

Pojemnik na mąkę | na produkty sypkie | z kółkami | 100 litrów
Producent: Forchef
710,14 zł 1 048,17 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Prowadzenie lokalu gastronomicznego, szkolnej lub zakładowej stołówki, albo świadczenie usług cateringowych z dowozem wymaga odpowiedniej organizacji pracy i przechowywania produktów. Podstawą wyposażenia każdej takiej firmy są odpowiednie pojemniki w tworzyw sztucznych, które posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Wymagają one rznie starannie dopasowanych pokrywek, dzięki którym zawartość pojemnika będzie chroniona przed czynnikami zewnętrznymi oraz dłużej zachowa świeżość i walory smakowe. W tej kategorii oferujemy szereg pokrywek dopasowanych wymiarami i konstrukcją do pojemników z tworzyw sztucznych, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Pokrywy dedykowane konkretnym pojemnikom

Podstawa funkcjonalności pojemnika na żywność jest jego odpowiednia konstrukcja, która zapewni szczelność wnętrza i skutecznie zabezpieczy zawartość. Szczególnie podczas przewożenia i serwowania dań cateringowych niezwykle ważne jest, aby dostarczone klientowi potrawy zachowywały swoje walory estetyczne, smakowe i zdrowotne. Zwiędła sałata czy podsuszone pieczywo z pewnością nikogo nie zachęci do konsumpcji. Szczelność wybranym pojemnikom z naszej oferty zagwarantują znajdujące się w tej kategorii pokrywy. Do ich głównych atutów można zaliczyć:

 • kształt idealnie dopasowany do konkretnego pojemnika – okrągłego lub czworokątnego,
 • specjalnie profilowane krawędzie, które umożliwiają skuteczne i mocne połączenie wieczka z pojemnikiem,
 • pokrywki wielkością dopasowane do opakowań o różnej pojemności,
 • produkty z wytrzymałego tworzywa sztucznego tolerującego szeroki zakres temperatur od -5°C do +70°C,
 • wysoki poziom elastyczności, który eliminuje ryzyko pękania pokrywy podczas jej częstego otwierania i zamykania,
 • wyjątkowo łatwe utrzymanie w czystości, dzięki możliwości mycia detergentami,
 • estetyczny wygląd i staranne wykończenie gwarantujące bezpieczne użytkowanie,
 • materiał dopuszczony do kontaktu z żywnością, wolny od szkodliwych związków chemicznych.

Pokrywki do pojemników na żywność w magazynie i transporcie

Wszystkie pokrywy z tworzywa sztucznego, które znajdziesz w naszym asortymencie są starannie zaprojektowane z myślą o konkretnych pojemnikach. Tylko dokonując zakupu w zestawie masz możliwość stworzenia kompletu, który pozwoli Ci przechowywać świeże produkty spożywcze w odpowiednich warunkach. Pokrywki dzięki swojej szczelności gwarantują:

 • ochronę produktów przed zawilżeniem lub wysuszeniem,
 • zachowanie naturalnego aromatu, smaku i poziomu wilgotności potraw,
 • ochronę przed zanieczyszczeniem,
 • zabezpieczenie przed drobnoustrojami,
 • zabezpieczenie przez zgnieceniem,
 • dłuższe zachowanie walorów odżywczych podczas magazynowania.

Pojemniki z odpowiednio dopasowywanymi pokrywkami są też przystosowanie do przewożenia potraw w stanie płynnym, jak zupy, sosy czy kompozycje dań jednogarnkowych. Dzięki zachowanej szczelności dowieziesz jedzenie na miejsce i zapewnisz klientom najwyższą jakość posiłków. Pokrywka uchroni zawartość przed rozlewaniem, eliminując ewentualne straty i potrzebę dodatkowego sprzątania.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie