Multi Gastro

Pojemniki szpitalne do posiłków

Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Pojemniki szpitalne do posiłków

W miejscach takich szpitale, gdzie przebywa dużo ludzi, niezbędne jest, aby można było serwować im posiłki, które mają odpowiednią temperaturę. Dzięki czemu nie będzie trzeba obawiać się, że coś może zaszkodzić pacjentom, gdyż zostaną zachowane wszelki środki ostrożności. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się pojemniki szpitalne do posiłków. Z ich pomocą będzie można zapewnić catering bez utraty temperatury, dzięki czemu będzie można zapewnić chorym pełnowartościowe posiłki.

Rodzaje pojemników szpitalnych do posiłków

W ofercie sklepu Multi Gastro można spotkać wiele rodzajów pojemników szpitalnych do posiłków, wśród nich można wyróżnić pojemnik izotermiczny, świetnie sprawdzi się przy transporcie dań w porcelanowych tacach. Pojemniki termoizolacyjne pozwolą na jak najlepsze zachowanie temperatury, dzięki czemu będzie można mieć pewność, że w trakcie transportu, danie będzie dalej gorące. Tace do transportu potraw pozwolą na lepsze umieszczanie pojemników, dzięki czemu nie będą przesuwać się i o siebie uderzać podczas przewozu. Takie rozwiązanie ma za zadanie utrzymać potrawę w takim samym stanie, jaka była podczas pakowania. Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki dla jedzenia, które przewożone jest do szpitali, należy zaopatrzyć się w odpowiednie pojemniki szpitalne do potraw.

Odpowiedni sprzęt na każdą kieszeń

Jeśli chce się zagwarantować odpowiednią jakość przewożonej żywności, trzeba zapewnić jej właściwe warunki. Dzięki sprzętom takim jak pojemniki szpitalne do posiłków będzie to możliwe. Nie kosztują one dużo, więc bez problemu będzie można zakupić kilka takich pojemników. Warto zaopatrzyć się w urządzenia, które ułatwiają codzienną pracę, co w efekcie pozwala na wykonanie jej w jak najlepszym stopniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zespół specjalistów czeka na kontakt. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia i rozwiejemy wszelki wątpliwości.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie
Znajdź produkt wg producenta