Pokaz kulinarny

Zapraszamy na pokaz kulinarny połączony z degustacją w Multi Gastro!

 

"Szybka i wygodna praca w kuchni"

Prezentacja urządzeń firmy Stalgast pozwalających zaoszczędzić czas i miejsce podczas przygotowywania urozmaiconych i pełnowartościowych posiłków w placówkach oświatowych.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli placówek, takich jak szkoły i przedszkola, które posiadają własne kuchnie, stołówki, sklepiki szkolne, oraz do wszystkich osób zainteresowanych nowoczesnymi technikami kulinarnymi.

Podczas pokazu zostaną zaprezentowane urządzenia gastronomiczne pomagające usprawnić codzienną pracę w kuchni takie jak: piec konwekcyjno-parowy Unox, blendery, szatkownice, Robot Coupe

 

Doradcy Kulinarni zaprezentują jak oferować bogate menu przy jak najmniejszej ilości urządzeń, co jest niezwykle ważne również w mniejszych kuchniach.

Możliwość skonsultowania się z naszymi specjalistami ds. sprzedaży oraz z doradcami kulinarnymi. 

 

Wydarzenie jest darmowe.

 

Data: 7 listopada 2019 r.

Miejsce: Ul. Józefa Marcika 29, 30-443 Kraków

Prosimy o potwierdzenie obecności na pokazach do 31 września 

renata@multigastro.pl  |  tel. 577 609 633

 

 

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium