Multi Gastro

Pokrywy

Pokrywy do urządzeń termicznych

Prowadząc lokal, który w ofercie ma produkty, wymagające podgrzania lub podpieczenia, należy stawiać, na urządzenia, które są w stanie szybko wytworzyć wysoką temperaturę. Takie działanie sprawi, że produkty błyskawicznie osiągną wymaganą temperaturę, a co za tym idzie, będą mogły być podane oczekującym klientom dużo sprawniej. Taki proces mogą przyspieszyć pokrywy do urządzeń termicznych. Za ich sprawą wydzielane ciepło nie ucieka, a jest gromadzone pod pokrywą. Powyższe zastosowanie sprawia, że poddawany obróbce termicznej produkt w dużo szybszym czasie nagrzewa się, a co za tym idzie, jest możliwa szybsza obsługa klienta. Takie rozwiązania zdecydowanie wpływają na ocenę miejsca, gdyż obsługa będzie trwała krótka, a podane danie będzie miało odpowiednią temperaturę.

Rodzaje pokryw do urządzeń termicznych

W ofercie sklepu Multi Gastro posiadamy szeroki asortyment, który doskonale wpasowuje się w potrzeby klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Zważywszy na to, że nasze produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, to możemy mieć pewność, że są najwyższej jakości, co za tym idzie, każdy produkt jest sprawdzony. Tak samo jest w przypadku pokryw do urządzeń termicznych, są one wysokiej klasy produktami, wśród których możemy wyróżnić:

Działanie takich akcesoriów jest bardzo proste. Zapobiegają uciekaniu gorącego powietrza, dzięki czemu możliwe jest szybsze podgrzewanie. Pokrywy do grilli mają dodatkową funkcję. Za ich sprawą mięso czy inne produkty, które znajdują się na ruszcie, są niezwykle soczyste. Dzieje się tak za sprawą pary, która nie ma drogi ucieczki. Jest do doskonałe rozwiązanie. Pokrywy do podgrzewaczy parówek, również są bardzo istotne, gdyż za ich sprawą dużo szybciej są ciepłe, co znacznie usprawnia proces przygotowania hot-doga, który w końcu jest przekąską typu fast food. Płyty grillowe to dość niewielkie urządzenia, które posiadają płytę grzewczą, aby usprawnić działanie takiego grilla, dobrze jest się zaopatrzyć w pokrywę do urządzeń termicznych. Dzięki temu potrawa będzie soczysta i niezwykle smaczna.

Pomoc z wyborem odpowiedniej pokrywy do urządzeń termicznych

Chcąc dokonać jakichkolwiek zakupów, warto przemyśleć dokładnie jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiednie. Jeśli posiada się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru pokrywy do urządzeń termicznych, to nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Z chęcią pomogą dobrać odpowiedni sprzęt oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie
Znajdź produkt wg producenta