Multi Gastro

Pokrywy

Pokrywy do urządzeń termicznych

Prowadząc lokal, który w ofercie ma produkty, wymagające podgrzania lub podpieczenia, należy stawiać, na urządzenia, które są w stanie szybko wytworzyć wysoką temperaturę. Takie działanie sprawi, że produkty błyskawicznie osiągną wymaganą temperaturę, a co za tym idzie, będą mogły być podane oczekującym klientom dużo sprawniej. Taki proces mogą przyspieszyć pokrywy do urządzeń termicznych. Za ich sprawą wydzielane ciepło nie ucieka, a jest gromadzone pod pokrywą. Powyższe zastosowanie sprawia, że poddawany obróbce termicznej produkt w dużo szybszym czasie nagrzewa się, a co za tym idzie, jest możliwa szybsza obsługa klienta. Takie rozwiązania zdecydowanie wpływają na ocenę miejsca, gdyż obsługa będzie trwała krótka, a podane danie będzie miało odpowiednią temperaturę.

Rodzaje pokryw do urządzeń termicznych

W ofercie sklepu Multi Gastro posiadamy szeroki asortyment, który doskonale wpasowuje się w potrzeby klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Zważywszy na to, że nasze produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, to możemy mieć pewność, że są najwyższej jakości, co za tym idzie, każdy produkt jest sprawdzony. Tak samo jest w przypadku pokryw do urządzeń termicznych, są one wysokiej klasy produktami, wśród których możemy wyróżnić:

Działanie takich akcesoriów jest bardzo proste. Zapobiegają uciekaniu gorącego powietrza, dzięki czemu możliwe jest szybsze podgrzewanie. Pokrywy do grilli mają dodatkową funkcję. Za ich sprawą mięso czy inne produkty, które znajdują się na ruszcie, są niezwykle soczyste. Dzieje się tak za sprawą pary, która nie ma drogi ucieczki. Jest do doskonałe rozwiązanie. Pokrywy do podgrzewaczy parówek, również są bardzo istotne, gdyż za ich sprawą dużo szybciej są ciepłe, co znacznie usprawnia proces przygotowania hot-doga, który w końcu jest przekąską typu fast food. Płyty grillowe to dość niewielkie urządzenia, które posiadają płytę grzewczą, aby usprawnić działanie takiego grilla, dobrze jest się zaopatrzyć w pokrywę do urządzeń termicznych. Dzięki temu potrawa będzie soczysta i niezwykle smaczna.

Pomoc z wyborem odpowiedniej pokrywy do urządzeń termicznych

Chcąc dokonać jakichkolwiek zakupów, warto przemyśleć dokładnie jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiednie. Jeśli posiada się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru pokrywy do urządzeń termicznych, to nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Z chęcią pomogą dobrać odpowiedni sprzęt oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie