Multi Gastro

Porcjomierze barmańskie

Dozownik z kulką 25 ml Dozownik z kulką 25 ml
Dozownik z kulką 25 ml
Producent: Hendi
12,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dozownik z kulką 35 ml
Dozownik z kulką 35 ml
Producent: Hendi
12,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dozownik z kulką 50 ml
Dozownik z kulką 50 ml
Producent: Hendi
12,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dozownik do alkoholu Dozownik do alkoholu
Dozownik do alkoholu, różne pojemności

Dozowniki polecane przez profesjonalistów.

Dozownik do alkoholu
Producent: T-G
12,35 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dozownik niekapiący 25 ml Dozownik niekapiący 25 ml
Dozownik niekapiący 25 ml
Producent: Hendi
24,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dozownik niekapiący 35 ml
Dozownik niekapiący 35 ml
Producent: Hendi
24,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Dozownik niekapiący 50 ml
Dozownik niekapiący 50 ml
Producent: Hendi
24,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Precyzyjne odmierzanie alkoholu to podstawa pracy każdego profesjonalnego barmana. Jest ono niezbędne zarówno podczas serwowania czystych alkoholi w szklankach lub kieliszkach, jak i w procesie przygotowywania wieloskładnikowego koktajlu. W tym ostatnim precyzyjne zachowanie proporcji stanowi gwarancję wyważonego smaku oraz wierne odzwierciedlenie doskonale znanego przepisu. W pracy każdego barmana niezwykle istotną rolę odgrywają różnego typu akcesoria, od otwieraczy do butelek i korkociągów, przez profesjonalne nożyki po miarki barmańskie i dozowniki. Te ostatnie stanowią podstawowy asortyment w tej kategorii naszego sklepu.

Profesjonalne dozowniki i porcjomierze

Podstawową zaletą dozowników jest wysoki komfort ich użytkowania, bowiem te proste i niewielkie akcesoria zakładane są na butelkę z alkoholem i umożliwiają wylewanie z niej tylko określonej ilości płynu. Zależnie od rodzaju dozownika może to być 25, 35, 50 ml, ale również większe porcje, jak np. 0,5 litra. Do zalet takich akcesoriów można zaliczyć:

 • precyzyjne dawkowanie zawartości butelki lub nalewanie piwa,
 • wyeliminowanie problemu rozlewania często kosztownego alkoholu,
 • ograniczenie strat i związanych z nimi kosztów,
 • wyższy poziom higieny stanowiska pracy barmana,
 • szybsze i sprawniejsze serwowanie porcjowanych alkoholi, bez ryzyka przelewania ponad pojemność naczynia,
 • precyzyjne dozowanie składników podczas przygotowywania drinków i koktajli.

Dokładne odmierzanie wódki, wina czy innych alkoholi, stanowiących składniki drinka to tylko jedno z zastosowań dozowników. Są one niezastąpione również podczas serwowania czystej wódki w małych kieliszkach oraz piwa nalewanego z beczek.

Korki, stojaki i inne akcesoria

Precyzyjne odmierzanie alkoholi i innych składników ma znaczenie nie tylko dla jakości serwowanych drinków, ale również dla komfortu pracy barmana, szybkości i sprawności obsługi klienta, a także dla zachowania estetycznego wyglądu stanowiska barmańskiego. Brak potrzeby przelewania z naczynia do naczynia ogranicza ryzyko rozlewania się często słodkich, drogich alkoholi lub soków. Dozowniki, jakie znajdziesz w naszym asortymencie okazują się niezastąpione w takich sytuacjach. Poza nimi oferujemy również kilka innych ciekawych produktów, które mogą korzystnie wpłynąć na organizację pracy barmańskiej. Polecamy między innymi:

 • specjalne końcówki, które zapobiegają kapaniu z butelki podczas nalewania płynu,
 • wykonane z tworzywa SEBS dozujące korki niekapiące,
 • stojaki do dozowników w wersji mocowanej do ściany lub półki,
 • stelaże do butelek,
 • porcjomierze do alkoholu.

Atutem naszych produktów jest ich estetyczny wygląd oraz perfekcyjne wykonanie z trwałych, bezpiecznych materiałów, dzięki czemu przez dłuższy czas będą one niezastąpionym wsparciem każdego barmana. Posiadamy w sprzedaży dozowniki i porcjo mierze o różnej pojemności, które zagwarantują sprawne odmierzanie ilości składników od niewielkich 20-mililitrowych porcji po półlitrowe kufle. Dozowniki dostępne są też w kilku atrakcyjnych kolorach do wyboru.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie