Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00
  Filtruj produkty
  Cena
  • od do

  Porcjomierze barmańskie

  Dozownik z kulką 25 ml

  Dozownik z kulką 25 ml

  Producent: Hendi
  13,53 zł 11,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik z kulką 35 ml

  Dozownik z kulką 35 ml

  Producent: Hendi
  13,53 zł 11,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik z kulką 50 ml

  Dozownik z kulką 50 ml

  Producent: Hendi
  13,53 zł 11,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik do alkoholu

  Dozownik do alkoholu

  Producent: T-G
  26,57 zł 21,60 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik niekapiący 25 ml

  Dozownik niekapiący 25 ml

  Producent: Hendi
  29,52 zł 24,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik niekapiący 35 ml

  Dozownik niekapiący 35 ml

  Producent: Hendi
  29,52 zł 24,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dozownik niekapiący 50 ml

  Dozownik niekapiący 50 ml

  Producent: Hendi
  29,52 zł 24,00 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Precyzyjne odmierzanie alkoholu to podstawa pracy każdego profesjonalnego barmana. Jest ono niezbędne zarówno podczas serwowania czystych alkoholi w szklankach lub kieliszkach, jak i w procesie przygotowywania wieloskładnikowego koktajlu. W tym ostatnim precyzyjne zachowanie proporcji stanowi gwarancję wyważonego smaku oraz wierne odzwierciedlenie doskonale znanego przepisu. W pracy każdego barmana niezwykle istotną rolę odgrywają różnego typu akcesoria, od otwieraczy do butelek i korkociągów, przez profesjonalne nożyki po miarki barmańskie i dozowniki. Te ostatnie stanowią podstawowy asortyment w tej kategorii naszego sklepu.

  Profesjonalne dozowniki i porcjomierze

  Podstawową zaletą dozowników jest wysoki komfort ich użytkowania, bowiem te proste i niewielkie akcesoria zakładane są na butelkę z alkoholem i umożliwiają wylewanie z niej tylko określonej ilości płynu. Zależnie od rodzaju dozownika może to być 25, 35, 50 ml, ale również większe porcje, jak np. 0,5 litra. Do zalet takich akcesoriów można zaliczyć:

  • precyzyjne dawkowanie zawartości butelki lub nalewanie piwa,
  • wyeliminowanie problemu rozlewania często kosztownego alkoholu,
  • ograniczenie strat i związanych z nimi kosztów,
  • wyższy poziom higieny stanowiska pracy barmana,
  • szybsze i sprawniejsze serwowanie porcjowanych alkoholi, bez ryzyka przelewania ponad pojemność naczynia,
  • precyzyjne dozowanie składników podczas przygotowywania drinków i koktajli.

  Dokładne odmierzanie wódki, wina czy innych alkoholi, stanowiących składniki drinka to tylko jedno z zastosowań dozowników. Są one niezastąpione również podczas serwowania czystej wódki w małych kieliszkach oraz piwa nalewanego z beczek.

  Korki, stojaki i inne akcesoria

  Precyzyjne odmierzanie alkoholi i innych składników ma znaczenie nie tylko dla jakości serwowanych drinków, ale również dla komfortu pracy barmana, szybkości i sprawności obsługi klienta, a także dla zachowania estetycznego wyglądu stanowiska barmańskiego. Brak potrzeby przelewania z naczynia do naczynia ogranicza ryzyko rozlewania się często słodkich, drogich alkoholi lub soków. Dozowniki, jakie znajdziesz w naszym asortymencie okazują się niezastąpione w takich sytuacjach. Poza nimi oferujemy również kilka innych ciekawych produktów, które mogą korzystnie wpłynąć na organizację pracy barmańskiej. Polecamy między innymi:

  • specjalne końcówki, które zapobiegają kapaniu z butelki podczas nalewania płynu,
  • wykonane z tworzywa SEBS dozujące korki niekapiące,
  • stojaki do dozowników w wersji mocowanej do ściany lub półki,
  • stelaże do butelek,
  • porcjomierze do alkoholu.

  Atutem naszych produktów jest ich estetyczny wygląd oraz perfekcyjne wykonanie z trwałych, bezpiecznych materiałów, dzięki czemu przez dłuższy czas będą one niezastąpionym wsparciem każdego barmana. Posiadamy w sprzedaży dozowniki i porcjo mierze o różnej pojemności, które zagwarantują sprawne odmierzanie ilości składników od niewielkich 20-mililitrowych porcji po półlitrowe kufle. Dozowniki dostępne są też w kilku atrakcyjnych kolorach do wyboru.

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium