Multi Gastro

Pralki półprofesjonalne

Pralki półprofesjonalne

Jeśli zależy nam na sprzęcie wysokiej jakości, to zdecydowanie powinniśmy zaopatrzyć się w pralkę półprofesjonalną. Ten niewielkiej wielkości sprzęt fachowo doczyści wszelkie zabrudzenia, można w pełni zaufać takiej pralce, gdyż z niezwykłą precyzją wykonuje powierzone czynności. Wytrzymałe elementy wykonane są solidnie. Nie musisz się obawiać, że w trakcie użytkowania sprzęt szybko się zniszczy. Dodatkowo nasze urządzenia objęte są gwarancją.

Pralki półprofesjonalne — wysoka jakość w niewielkim rozmiarze

Prowadząc restauracje wytwarza się pranie, które trzeba sprawnie doprowadzić do ponownego użytku. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się pralka półprofesjonalna, która ze swoimi niewielkimi rozmiarami nie zajmie ogromnej ilości miejsca, a dodatkowo zapewni fachowe usługi pralnicze jak profesjonalne pralki. Taki sprzęt najlepiej nadaje się do mniejszych lokali, gdyż mieści się w niej mniej prania niż w przypadku profesjonalnej. Nie należy się jednak obawiać, że posiadając taki sprzęt, nasze rachunki będą kolosalne. Dzieje się to za sprawą tego, że jest ona połączeniem wszystkiego, co najlepsze w pralkach do zwykłego użytku komercyjnego i pralkach profesjonalnych, między innymi chodzi właśnie o niezwykłą wydajność przy małych gabarytach urządzenia.

Jak odpowiednio dobrać pralkę półprofesjonalną?

Na wybór pralki półprofesjonalnej wpływ ma szereg czynników. Warto dokładnie przemyśleć zakup, tak aby w pełni spełniał oczekiwania i był używany odpowiednio. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub zastanawiasz się, czy taki sprzęt będzie odpowiedni do Twojego lokalu, to skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomogą oni dobrać najlepszy sprzęt do typu oferowanych usług i ilości wytwarzanego prania. Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz maila. Z przyjemnością pomożemy. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości!

Dla kogo przeznaczone są pralki półprofesjonalne?

Pralka półprofesjonalna najlepiej sprawdza się w niewielkich lokalach usługowych, takich jak restauracje, pensjonaty, hostele. Jeśli nie wytwarzasz ogromnych ilości prania, to nada się doskonale. Ten sprzęt spełnia wszystkie profesjonalne funkcje i dodatkowo, dzięki swojej wydajności, pozwoli kieszeni odetchnąć z ulgą. Wytrzymałe pralki półprofesjonalne idealnie sprawdzą się dla kogoś, kto chce, aby zakup był inwestycją na lata. Wszystkie produkty, które oferowane są przez sklep Multi Gastro, to sprawdzony towar, który jest najwyższej jakości, przeznaczony do długotrwałego użytku.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie