Multi Gastro

Pralki profesjonalne

Filtruj produkty

Pralki profesjonalne

Każdy lokal usługowy, niezależnie czy to gastronomiczny, czy jakiś hotel, powinien posiadać swoją pralnię. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się, przy codziennym praniu, gdyż w takich miejscach zbiera się go naprawdę dużo. Dzięki swojej pralni możemy oszczędzić sporo pieniędzy, które z kolei można przeznaczyć na rozwój naszej działalności czy też drobne remonty. Pracując z ludźmi jako usługodawcy często zdarzają się sytuacje losowe, prowadzące do zabrudzeń np. obrusu. Posiadając własną pralnię w bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie odnowić zapas czystego prania. Dzięki takiemu rozwiązaniu żadna sytuacja nas nie zaskoczy i będziemy przygotowani na wiele różnych okoliczności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro.

Wydajność pralek profesjonalnych

Jedną z lepszych i ciekawszych zalet pralek profesjonalnych jest ich wydajność. Takie pralki posiadają dopływ zarówno ciepłej, jak i zimnej wody, przez co możemy zapobiec zużyciu ogromnej ilości energii, co z kolei przekłada się znacząco na rachunki. Materiały wykonanych pralek są niezwykle wytrzymałe, dzięki temu zakupiony sprzęt będzie służył przez bardzo długi czas. Warto zwrócić uwagę też na to, że profesjonalne pralki mają większą pojemność od tych zwykłych, zatem jednorazowo zmieścisz większe ilości prania, co dodatkowo przekłada się na wydajność i zapewnia oszczędzanie na codziennym użytkowaniu pralki profesjonalnej przemysłowej.

Na co zwrócić uwagę wybierając pralki przemysłowe?

Za każdym razem, kiedy wybieramy sprzęt do naszego lokalu, musimy przemyśleć bardzo dokładnie zakup i wziąć pod uwagę szereg czynników, mających realny wpływ na podjęcie najlepszej decyzji. Profesjonalne pralki przemysłowe mają przeróżne funkcje i wymiary. Jeśli posiadamy różnorodne materiały naszego prania, począwszy od tych delikatnych, na sztywnych i wytrzymałych kończąc, to powinniśmy postawić na pralkę z bogatą ilością programów, do prania w różnych temperaturach. Jeśli jednak nie zależy Ci na różnorodnych cyklach prania, warto wziąć pod uwagę inne czynniki jak:

  • Długość prania
  • Wymiary pralek
  • Szybkość wirowania

Takie podejście sprawi, że nasz zakup będzie odpowiednio przemyślany i używany tak jak należy.

Szeroka oferta pralek profesjonalnych

W sklepie Multi Gastro posiadamy różnorodne oferty pralek, które sprawdzą się doskonale w różnych typach lokali. Warto pamiętać, że profesjonalne pralki nie zawsze muszą być wielkogabarytowe. Spora część z nich jest zaskakująco niewielka, co pozwala mieć wszystkie profesjonalne funkcje zamknięte w niewielkim sprzęcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz posiadać niezawodny sprzęt, mimo posiadania niewielkiej ilości wolnego miejsca użytkowego.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie