Projekty technologiczne

Projekty technologiczne lokali gastronomicznych - restauracji lokalu kawiarni

 

projekty technologiczne

 

Nasza firma przy współpracy z najlepszymi biurami przygotowuje projekty technologiczne dla gastronomii.

 

Projekty wykonujemy zgodnie z polskimi oraz unijnymi przepisami HACCP, uzgadniamy z Rzeczoznawcami oraz opiniujemy przez SANEPID i BHP. Zaczynamy od wizji lokalnej  pobrania wymiarów na miejscu, bądź skorzystania z już istniejących pomiarów, oczywiście również przeprojektowujemy istniejące już lokale lub wprowadzamy potrzebne modyfikacje. Oferujemy najlepsze i sprawdzone rozwiązanie ciągów technologicznych, aby praca w zaprojektowanej przez nas kuchni dawała zadowolenie i satysfakcję z wykonanej pracy. Podczas projektowania na każdym etapie istnieje możliwość wprowadzenia przez Państwa zmian i modyfikacji.


 • Profesjonalne projekty technologiczne dla zapleczy kuchennych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek, domów weselnych, hoteli, sklepów, itp.
 • Każdy projekt przygotowany indywidualnie pod potrzeby klienta.
 • Wszystkie projekty konsultowane z doświadczonymi kucharzami oraz osobami na co dzień odbierającymi lokale gastronomiczne.
 • Oferujemy wsparcie przy otwarciu lokalu, doborze odpowiednich urządzeń, możemy także przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą pomóc w rekrutacji personelu.
 • Nasze projekty są przygotowywane szybko i rzetelnie.
 • Ponadto przygotowujemy wytyczne dla branży elektrycznej, gazowej, wodno - kanalizacyjnej oraz budowlanej.

 

Planujesz otwarcie kawiarni, restauracji, baru lub innego punktu gastronomicznego?

 

Niezwłocznie zgłoś się do nas. Pomożemy w wykonaniu projektu, dobierzemy właściwie urządzenia, zamontujemy je, przeszkolimy personel, będziemy wykonywać niezbędne przeglądy i serwisować wszystkie urządzenia. 

 

Cena jest ustalana indywidualnie.

 

Projekt pod sanepid, projekt technologiczny restauracji, kawiarni, pubu, pizzerii, domu weselnego, zajazdu, hotelu, baru, lodziarni, sklepu tylko z Multi Gastro Kraków.

 

Zgłoś się już dzisiaj:

info@multigastro.pl

lub 791 061 287

 

 

Projekt technologiczny kuchni w restauracji - pizzerii - gastronomii - tylko z Multi Gastro!

 

Projekty wykonujemy zgodnie z polskimi oraz unijnymi przepisami HACCP, uzgadniamy z Rzeczoznawcami oraz opiniujemy przez SANEPID i BHP. Zaczynamy od wstępnej rozmowy na temat potrzeb dotyczących danego lokalu gastronomicznego, następnym krokiem jest wizyta na miejscu w lokalu, sprawdzenie i weryfikacja istniejącej instalacji elektrycznej, wodnej oraz wentylacji. Wszystkie informację na ten temat przekazujemy inwestorowi oraz informujemy o jakie pozwolenia będzie musiał się starać w pierwszej kolejności oraz co należy sprawdzić przed realizacją projektu. Następnie pobieramy wymiary pomieszczeń i przygotowujemy wstępny zarys projektu, po zaakceptowaniu wstępnego  projektu przygotowujemy projekt właściwy, które jest zaopiniowany przez wszystkie potrzebne instytucję.

 

 • Każdy projekt jest przygotowany indywidualnie pod potrzeby klienta.
 • Wszystkie projekty są konsultowane z doświadczonymi kucharzami oraz osobami na co dzień odbierającymi lokale gastronomiczne.
 • Oferujemy wsparcie przy otwarciu lokalu, doborze odpowiednich urządzeń, możemy także przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą pomóc w rekrutacji personelu.
 • Nasze projekty są przygotowywane szybko i rzetelnie.
 • Wykonujemy profesjonalne projekty technologiczne dla zapleczy kuchennych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek, domów weselnych, sklepów, itp.
 • Ponadto przygotowujemy wytyczne dla branży elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej oraz budowlanej. 

 

Planujesz otwarcie kawiarni, restauracji, baru lub innego punktu gastronomicznego?

 

Niezwłocznie zgłoś się do nas. Pomożemy przy wyborze odpowiedniego lokalu, w wykonaniu projektu, dobierzemy właściwie urządzenia, zamontujemy je, przeszkolimy personel, będziemy wykonywać niezbędne przeglądy i serwisować wszystkie urządzenia.

 

Cena jest ustalana indywidualnie.

Koncepcja wyposażenia z projektem instalacji to koszt ok 400-600 zł - zależne od tego czy działamy na gotowym podkładzie czy podkład projektowy trzeba wykonać samodzielnie. Oczywiście cena zależy również od czasu wykonania projektu i jego zakresu.

 

Pełny projekt technologiczny to koszt od 1200 do 2000 zł  - zależny również od powyższych czynników. W skład projektu wchodzą : projekt architektoniczny, projekt wyposażenia, opis technologiczny (w tabeli oraz w formie opisu - forma książkowa), pieczątka i opinia rzeczoznawcy do Spraw Sanepidu.

 

Książka HACCP - 400 złPrzy zakupie wyposażenia projekt wykonujemy GRATIS
Projekt pod sanepid, projekt technologiczny restauracji, kawiarni, pubu, pizzerii, domu weselnego, zajazdu, hotelu, baru, lodziarni, sklepu tylko z Multi Gastro Kraków.

 

Zgłoś się już dzisiaj:

info@multigastro.pl

lub 791-791-061 lub 12-307-79-79

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium