Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00

  Schładzacze do wody

  Profesjonalny schładzacz do wody 100l

  Profesjonalny schładzacz do wody 100l

  8 035,74 zł 6 533,12 zł
  10 044,67 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Schładzacz do wody SE42 | 305x120x390mm | 2 lata gwarancji

  Schładzacz do wody SE42 | 305x120x390mm | 2 lata gwarancji

  Producent: Sinmag Europe
  8 826,97 zł 7 176,40 zł
  12 609,96 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Profesjonalny schładzacz do wody 140l

  Profesjonalny schładzacz do wody 140l

  9 005,57 zł 7 321,60 zł
  11 256,96 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Profesjonalny schładzacz do wody 240l

  Profesjonalny schładzacz do wody 240l

  11 637,96 zł 9 461,76 zł
  14 547,46 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Schładzacze do wody – niezbędne wyposażenie piekarni

  Przy tak precyzyjnej pracy, jaką jest wypiek pieczywa, znaczenie ma każdy detal. Ciasto drożdżowe, z jakim pracuje się w piekarniach, jest bardzo kapryśne i reaguje na zmiany warunków otoczenia czy temperaturę składników. W trudnym dla branży piekarskiej okresie wiosenno-letnim, kiedy utrzymanie umiarkowanej temperatury powietrza w pomieszczeniach oraz stosowanej przy wyrabianiu wody graniczy z cudem, niezwykle przydaje się pomoc nowoczesnych rozwiązań. Schładzacze do wody to jedno z urządzeń, które umożliwia nieprzerwaną i skuteczną pracę piekarni niezależnie od pory roku i pogody. Maszyny tego typu pozwalają upewnić się, że stosowana woda ma odpowiednio niską temperaturę, w związku z czym ciasto będzie miało pożądane parametry.

  Oferowane przez nas schładzacze do wody to zaawansowane maszyny usprawniające pracę piekarni, które można dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Proponujemy urządzenia o niezwykle solidnej i przemyślanej konstrukcji, które są niezawodne i wysoce funkcjonalne. Możliwość szybkiego obniżenia temperatury umieszczonej w nim wody zapewnia płynną pracę bez przestojów, a wygodny dozownik ułatwia użytkowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie maszyny pochodzące od renomowanych producentów, co oznacza, że ich jakość jest niepodważalna.

  Zalety schładzaczy do wody

  Rola schładzaczy do wody w piekarni jest nieoceniona, szczególnie kiedy temperatury na zewnątrz zaczynają gwałtownie rosnąć. Tego typu urządzenia mają wiele zalet, które znacząco ułatwiają przygotowanie perfekcyjnego ciasta niezależnie od warunków. Poza oczywistą przydatnością istotna jest ciągłość pracy urządzenia. Schładzacz do wody wyposażony jest w przyłącze, które stale napełnia zbiornik, dbając o nieustanną podaż surowca. Dzięki temu nie występują przestoje w pracy. W zależności od przewidywanej intensywności wykorzystania można zdecydować się jednak na urządzenie o większej lub mniejszej pojemności zbiornika, w którym odbywa się schładzanie.

  Każdy schładzacz do wody jest nie tylko kluczowy dla uzyskania perfekcyjnego ciasta, ale też całkowicie higieniczny. Wykorzystanie materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością oraz obiegu zamkniętego zapobiega wszelkim zanieczyszczeniom i pozwala zachować pełne bezpieczeństwo użytkowania. Do zalet nowoczesnych maszyn tego typu z pewnością należy również wydajność. Możliwość schłodzenia całej zawartości zbiornika w mniej niż pół godziny to gwarancja zachowania ciągłości procesu technologicznego. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się w każdej piekarni.

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium