Multi Gastro

Schładzacze do wody

Filtruj produkty
Cena
  • -
Nowość
Promocja
Mieszacz do wody SE42 | 305x120x390 mm | 2 lata gwarancji Mieszacz do wody SE42 | 305x120x390 mm | 2 lata gwarancji

 

 
Mieszacz do wody SE42 | 305x120x390 mm | 2 lata gwarancji
Producent: Resto Quality
11 560,00 zł 17 773,50 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Schładzacze do wody – niezbędne wyposażenie piekarni

Przy tak precyzyjnej pracy, jaką jest wypiek pieczywa, znaczenie ma każdy detal. Ciasto drożdżowe, z jakim pracuje się w piekarniach, jest bardzo kapryśne i reaguje na zmiany warunków otoczenia czy temperaturę składników. W trudnym dla branży piekarskiej okresie wiosenno-letnim, kiedy utrzymanie umiarkowanej temperatury powietrza w pomieszczeniach oraz stosowanej przy wyrabianiu wody graniczy z cudem, niezwykle przydaje się pomoc nowoczesnych rozwiązań. Schładzacze do wody to jedno z urządzeń, które umożliwia nieprzerwaną i skuteczną pracę piekarni niezależnie od pory roku i pogody. Maszyny tego typu pozwalają upewnić się, że stosowana woda ma odpowiednio niską temperaturę, w związku z czym ciasto będzie miało pożądane parametry.

Oferowane przez nas schładzacze do wody to zaawansowane maszyny usprawniające pracę piekarni, które można dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Proponujemy urządzenia o niezwykle solidnej i przemyślanej konstrukcji, które są niezawodne i wysoce funkcjonalne. Możliwość szybkiego obniżenia temperatury umieszczonej w nim wody zapewnia płynną pracę bez przestojów, a wygodny dozownik ułatwia użytkowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie maszyny pochodzące od renomowanych producentów, co oznacza, że ich jakość jest niepodważalna.

Zalety schładzaczy do wody

Rola schładzaczy do wody w piekarni jest nieoceniona, szczególnie kiedy temperatury na zewnątrz zaczynają gwałtownie rosnąć. Tego typu urządzenia mają wiele zalet, które znacząco ułatwiają przygotowanie perfekcyjnego ciasta niezależnie od warunków. Poza oczywistą przydatnością istotna jest ciągłość pracy urządzenia. Schładzacz do wody wyposażony jest w przyłącze, które stale napełnia zbiornik, dbając o nieustanną podaż surowca. Dzięki temu nie występują przestoje w pracy. W zależności od przewidywanej intensywności wykorzystania można zdecydować się jednak na urządzenie o większej lub mniejszej pojemności zbiornika, w którym odbywa się schładzanie.

Każdy schładzacz do wody jest nie tylko kluczowy dla uzyskania perfekcyjnego ciasta, ale też całkowicie higieniczny. Wykorzystanie materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością oraz obiegu zamkniętego zapobiega wszelkim zanieczyszczeniom i pozwala zachować pełne bezpieczeństwo użytkowania. Do zalet nowoczesnych maszyn tego typu z pewnością należy również wydajność. Możliwość schłodzenia całej zawartości zbiornika w mniej niż pół godziny to gwarancja zachowania ciągłości procesu technologicznego. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się w każdej piekarni.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie